lekarz Sławomir Gajewski

Ortopeda, Traumatolog

Lekarz niepunktualny, niekompetentny, arogancki, roztargniony, stronniczy, oszczędnie gospodaruje prawdą w swoich opiniach jako biegły sądowy

Kompetentny, rzeczowy, szczery, skromny jak przystało na lekarza z powołania. Pacjent z Lubawy.

Moim zdaniem nie ma lepszego w okolicy Opola,na co dzień pracuje przecież w Szpitalu Wojewódzkim, z gronem fachowców w swej dziedzinie, choć jest zabiegany,to jego podejście do pacjenta jest zarówno na wysokim poziomie jak Jego kompetencje.

Miejsce wizyty:przychodnia przyszpitalna,Opole,ul.Katowicka. Problem:złamany wyrostek kruczy,wizyta kontrolna 3 miesiące po wypadku.Objawy:ból i ograniczona ruchomość ramienia.Lekarz przerwał mi,gdy zgłaszałam z czym przychodzę mówiąc szorstko,że nie ma czasu na dyskusje.Cały czas był gburowaty,traktował mnie przedmiotowo,najwyrażniej nie lubi swojej pracy i pacjentów.Absolutnie nie polecam kontaktu z nim.

Pan dr został mi polecony przez bliskiego znajomego.Jest wyjatkowo miłym ,empatycznym człowiekiem,pacjenta traktuje w sposób indywidualny ,z dużą uwagą i poczuciem obowiązku .Moje schorzenie zdiagnozował natychmiast ,a terapia którą zaproponował przyniosła pawie natychmiastowy efekt.Wybitny specjalista z inteligentnym poczuciem humoru.Jest rzadkim przykładem lekarza z "powołaniem".Straciłam nadzieje na powrót do pełnej sprawności ,tymczasem Pan dr udowodnił mi jak bardzo się mylilam.Polecam !!!!

Lekarz godny zaufania..trafna diagnoza.Szybkie zlecenie odpowiedniego leczenia ..Polecam na 100%

SUPER FACHOWIEC .TRAFNA DIAGNOZA . POMOGŁO.BYŁAM U KILKU LEKARZY TYLKO KASA.DZIĘKI ZA POMOC HALINA NOWAKOWSKA

SUPER FACHOWIEC .TRAFNA DIAGNOZA . POMOGŁO.BYŁAM U KILKU LEKARZY
TYLKO KASA.DZIĘKI ZA POMOC HALINA NOWAKOWSKA

jak czyta wyniki swoich pacjętów tak jak moje jako biegły sądowy to tylko wspułczuć .

nie ocenia sprawiedliwie według stanu zdrowia

nie ocenia sprawiedliwie według stanu zdrowia

Bardzo dobry fachowiec ,miałem wykonywany zabieg kolana ( łekotka) po 6 tygoniach jestem juz na "chodzie" , Pan doktor zastosował na koniec zastrzyk i juz jest super. Niewarto szukac lekarzy w Polsce jak ma sie takiego Super fachowca w Opolu . Brawo Panie Sławku tak trzymac

Bardzo dobry fachowiec ,miałem wykonywany zabieg kolana