dr n. med. Sławomir Kaczorowski

2,4
2,9

Niewiarygodny cudotwórca Podważył opinie 4specjialistow CZD i napisał że 7miesiecznw dziecko po niedotlenieniu mózgu na wózku inwalidzkim specjalistycznym,z brakiem naturalnej defekacji i kartą za życia nie wymaga stałej opieki 24h

Niewiarygodny cudotwórca

Osobiście uważam, że to jest bardzo dobry lekarz. Ma duże doświadczenie i rozległą wiedzę. Jest uprzejmy i cierpliwy i, co jest bardzo ważne, ma wspaniałe podejście do dzieci. A mój Bartuś jest dość "trudnym" pacjentem. Spodobało mi się to, jak wnikliwie tłumaczył mi swoją metodę leczenia, dlaczego przepisał dany lek i w jakich sytuacjach się go podaje. Każdemu, komu zależy na zdrowiu swojego dziecka, poleciłabym tego Pana Doktora. Pozdrowienia.

Pozdrowienia.

Albo pan doktor przejrzał wpisy i się zmienił, albo ktoś mu tu czarny PR robi. Uprzejmy dla mnie, w porządku do córy. Bardzo dokładnie zbadał i wziął wszelkie czynniki pod uwagę (typu chory na zatoki mąż). Po pierwszej wizycie trudno na coś 100% powiedzieć, ale ja bym raczej polecała.

Mam bardzo mieszane uczucia. Z jednej strony niby dobry kontakt z dzieckiem, tu pogada, jakiś wierszyk powie, żarcik, zapyta czy dziecko skacze jak dzika koza.z drugiej, jestem po 3 wizycie z rzędu z i nfekcją u dwójki dzieci.od tygodnia nic się nie zmienia, kaszlą jak psy, pan doktor przepisał nam ...herbatkę z miodkiem. No ok, ja też lubię medoty naturalne ale obawiam się ,że za chwile może to się skończyć zapaleniem oskrzeli najmarniej jak na moje ucho. Dziś idę czwarty raz , do innego już lekarza, zobaczymy czy potwierdzi diagnozę ...

Dziś idę czwarty raz , do innego już lekarza, zobaczymy czy potwierdzi diagnozę pana sławka"że kataru się leczyć nie da".

ZDECYDOWANIE ODRADZAM TEGO LEKARZA!!! TO jakaś totalna pomyłka. Zarozumiały bufon, nie słucha co się do niego mówi, sprawia wrażenie że w ogóle nie interesuje go pacjent. Nie potrafi postawić diagnozy. Zalecenia w rodzaju: zabrać dziecko z przedszkola. Nie potrafi nawiązać kontaktu z dzieckiem - powtarza jedną wyuczoną regułkę. Płaczącemu z bólu dziecku zadaje pytania na które nie odpowiedziałoby starsze zdrowe dziecko. Niepotrzebnie przedłuża badanie. ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!

Porażka, facet nieuprzejmy, nadąsany, zachowujący się jak pan na włościach. Chociaż wyróżnił się jedną cechą...totalną ignorancją. Mój syn jest po operacji serca i w przypadku infekcji bakteryjnych wymagane jest bezwzględne podanie antybiotyku. Pan doktor pomimo stwierdzenia, że jest to bakteria i mojemu pytaniu o profilaktykę wsierdzia w tym przypadku nie zlecił żadnych badań, ani nie przepisał antybiotyku. NIESYMPATYCZNY IGNORANT - UNIKAĆ!

Porażka, facet nieuprzejmy, nadąsany, zachowujący się jak pan na włościach.
NIESYMPATYCZNY IGNORANT - UNIKAĆ!

Ja również byłam z dzieckiem u tego lekarza, zachowywał się na tyle podejrzanie, że napisałam skargę do Okręgowej Izby Lekarskiej. Jednak jedna inicjatywa nie pozwala nawet na rozmowę lekarza z psychologiem. Osobiście chciałbym, aby ktoś dokładniej przyjżał się jego osobie. Ja już do tego lekarza nigdy nie pójdę lecz sama świadomość, że taki lekarz przyjmuje dzieci jest dla mnie niepokojąca.

przede wszystkim: nieuprzejmy, oschły, robiący wrażenie, jakby mu się w czymś przeszkadzało (pisze coś na swoim laptopie). zamiast tlumaczyć chorobę rozwodzi się nad budową dziecka, co nie ma związku z wizytą, tak by pacjent był pod wrażeniem jego pediatrycznej wiedzy. dziecko niechętnie reaguje na lekarza, i wcale mu się nie dziwię, bo ja też. więcej tam napewno nie pójdziemy!!

ten pan nigdy nie powinien zostac lekarzem. Znam go od mlodych lat. Wiem jakie wartosci moralne reprezentuje. Dlaczego zdecydowal sie na pediatrie? On nie ma ani wrazliwosci, ani kultury.

Ten Lekarz jest bardzo dobry i kompetentny. Bardzo wnikliwie podszedł do problemu mojego dziecka. Nawiązuje wspaniały kontakt z dzieckiem, potrafi z nim rozmawiać (moje dziecko jest wstydliwe i boi się dorosłych, natomiast ten Pan Doktor nawiązał z nim więź i sprawił,że mój synek przestał się bać dorosłych i tylko czeka, kiedy znowu pójdzie do Tego Doktora).Lekarz budzi zaufanie i zdecydowanie polecam wszytskim. Wiem, że zawsze mogę na niego liczyć, jest cierpliwy, uprzejmy. Każdy Pediatra powinien być taki, jak ten Pan Doktor.