lekarz Sławomir Parzyński

2,7
2,5
2,6
2,6

Najgorszy lekarz u jakiego byłam zbył mnie po minucie wizyty wysmiewał moje pytania zachowywał sie jakby chciał odbebnic robote i leciec do domu i tak tez bylo...Brak uczucia ludzkiego co wiaze sie z chamstwem i brakiem poszanowania drugiej osoby.Stanowczo odradzam!!!!!!!!

Zgadzam się w 100% ze wszystkimi negatywami; *niekompetentny; *arogancki; *nieuprzejmy; *byle przepisać receptę i ciągnąć kasę z NFZ + producentów leków (ciągle na ten sam lek, mimo jasnej informacji, że mi NIE POMAGA); *wizyta nie trwa dłużej niż 2-3 minuty (zero wywiadu, zero badań); Odradzam odradzam odradzam.. i wciąż się dziwię w jakim kraju żyję, że tacy ludzie "lecza" innych ludzi. Dramat.

Zgadzam się w 100% ze wszystkimi negatywami;
*niekompetentny;
*arogancki;
*nieuprzejmy;
*wizyta nie trwa dłużej niż 2-3 minuty (zero wywiadu, zero badań);

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami. Ale tak to już w tym życiu bywa, że ludzie dzielą się głównie negatywnymi opiniami. Bardzo dobry lekarz z odpowiednią wiedzą. Pomógł już mi niejednokrotnie. Godny polecenia!

Bardzo miły lekarz z fachową wiedzą. Zawsze udziela odpowiedzi na pytanie. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza zarówno ja jak i moja rodzina.

ODRADZAM zdecydowanie. Szkoda słów żeby określić brak kompetencji i kultury tego pana, bo lekarzem na pewno nie można go nazwać. Jak taka osoba może jeszcze funkcjonować w środowisku lekarskim. Oby jak najmniej takich ludzi wokół nas.

Byłam u tego lekarza dwukrotnie.Był miły,uśmiechnięty.Udzielił mi wyczerpującej odpowiedzi na każde moje pytanie dotyczące choroby.Polecam .I jeszcze rada:pytajcie ,a na pewno będziecie zadowoleni .

I nie zgadzam się, że lekarz nie bada, bo zawsze bada, tylko trzeba zgłaszać określone dolegliwości.

Kawał konowała, który się nie przejmuje obolałym pacjentem, leci na ilość, o jakości nie ma co mówić. Strach do takiego iść. Kara Boska na niego i jego działalność !!!! Jedna minuta wystarcza mu na to ... w zasadzie na co? Ocenia chyba stan zdrowia po wyglądzie, coś przepisze lub nie i ... następny prosze... NIE POLECAM !!!

Witam, Leczę się u dr Parzyńskiego od 2 lat i z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że jest bardzo dobrym lekarzem. Ludzie twierdzą że jest gburowaty ale jakie to ma znaczenie?! Lekarz ma być dobrym fachowcem w swojej dziedzinie a nie przyjaciółką do plotkowania. Ja uważam, że gdyby te wszystkie negatywne opinie były słuszne to na korytarzu przed gabinetem dr nie byłoby takich kolejek ( w tym wiele maluchów- bo jaka matka oddałaby swoje dziecko w ręce niekompetentnego lekarza)

Witam,

Odradzam wizytę u tego pana, specjalista z niego żaden, nieuprzejmy i arogancki. Żałuję, że straciłam czas i skierowanie na wizytę u tego pana, teraz pozostaje mi poszukać wizyty prywatnej u kompetentnej osoby.