lekarz Sławomir Parzyński

2,7
2,5
2,6
2,6

Nie słucha pacjenta. Bada pobieżnie. Byle odchaczyć wizytę. W dodatku okazało się, że jego zalecenia były całkowicie nieadekwatne do przyczyny choroby.

Niestety notoryczne, GODZINNE spóźnienia Pana doktora to normalne, przez co pacjenta trzyma po 2 minuty wypisując tylko receptę i nie bardzo zainteresowany tym co pacjent ma do powiedzenia. O testy też musiałam się prosić przez kilka wizyt, ponieważ zamiast testów Pan doktor wolał próbować na mnie kolejnych leków, które nie pomagały, a moje uczulenie wzrastało powodując ogromne pokrzywki i swędzenie na całym ciele.

nie polecam , arogant do kwadratu. tylko testy alericzne. Korzystalem w Centrum Promocji zdrowia w Jaworznie . Nie polecam tez tej placowki!!!!!!!

Do pana doktora chodziłam 1,5 roku z przewlekłym katarem, jedyne badania jakie wykonał to rtg zatok i podstawowe testy alergiczne, ale nic z tych badań nie wyszło. Zamiast szukać przyczyn tego stanu, pan doktor wypisywał receptę na lek przeciwalergiczny na 1 m-c, co trwało 2 minuty. I ustalał kolejna wizytę, za m-c, żeby wypisać kolejną receptę na ten sam lek, mimo iż mówiłam, ze on nie działa. A kiedy sama sugerowałam jakieś rozwiązania po licznym udziale w wielu forach na ten temat, to pan doktor tylko mnie wyśmiewał i nadal nie szukał przyczyny. Szczerze nie polecam, zmarnowałam półtora roku chodząc do tego lekarza, a nie postawił żadnej diagnozy, a tym bardziej nie wyleczył. Kolejki do gabinetu owszem bardzo duże, ale to raczej nie wynika z tego iż jest to dobry fachowiec, a z tego, ze ludzie, którym zrobił podstawowe testy-wyszło uczulenie na alergen -co ułatwiło mu zadanie i po prostu się odczulają oraz przepisuje receptę na m-c, więc po m-cu znowu trzeba iść po tabletki, które nie pomagają, szczerze nie polecam!!!

Lekarz nie za mily, byle szybko pacjenta odprowadzic z kwitkiem i mec kase z NFZu. Przepisala mi p Dr Kortys go jako alergolo/laryngolog-nic w tym kierunku nei zrobbil, pierwszym razem mnie choc troche zbadal a teraz nawet nei raczyl wezlow chlonnych dotknac. masakra . przyjmuje w centrum promocji zdrowia jaworzno, Skalndal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Niegrzeczny, niekompetentny,byle szybko pozbyć się pacjenta.

Niegrzeczny, niekompetentny,byle szybko pozbyć się pacjenta.

Arogancka osoba, ignorant. Pan dr zasugerował mi, że przedstawione przeze mnie objawy są nieprawdziwe, nie wskazał żadnego rozwiązania problemu, wręcz wyśmiewał każe moje zdanie. Odmówił udzielenia odpowiedzi na pytanie kiedy mogę rozpocząć odczulanie. Najgorszy lekarz z jakim się spotkałam, odradzam wszystkim!

Nieuprzejmy do granic przyzwoitości. Na dzień dobry usłyszałam, że mam nierówno pod sufitem... Doktor ocenił mnie po zaledwie dwóch zdaniach, kiedy to powiedziałam mu, że po rozszerzeniu diety dziecka (pół rocznego) podejrzewam uczulenie na marchewkę i dynię. Doktor wtedy uznał, że mam nierówno pod sufitem karmiąc dziecko warzywami :/ nie ma pojęcia o żywieniu i rozszerzaniu diety niemowląt. Jak mu powiedziałam, że dynia zalecana jest od 4 miesiąca, a marchewka jest pierwszym z reguły stałym posiłkiem od którego zaczyna się rozszerzanie niemowląt to zrobił wielkie oczy. Po czym wypisał skierowanie do Katowic do poradni alergologicznej DZIECIĘCEJ, bo jak stwierdził, oni może nie są na tyle kompetentni by zajmować się tak małymi dziećmi.
Jak można oskarżać matkę praktycznie u progu drzwi gabinetu jak samemu nie ma się pojęcia o tym o czym się rozmawia.
Moje dziecko jest karmione sztucznie, więc od 2 miesięcy powinno już jeść stałe posiłki (i doktor o tym wiedział, bo sam wypisywał recepty na Bebilon Pepti).
A jak poprosiłam o testy to powiedział, że testy nie są wiarygodne!
To ja się pytam co robili Ci ludzie z kropkami na przedramionach w poczekalni... Czekali by doktor przepisał im receptę.. bo chyba tylko o recepty chodzi.
Jeśli ktoś chce się tam udać z dzieckiem to na prawdę niech się dwa razy zastanowi. Bo od eksperymentowania i ubliżania można znaleźć kogoś innego nie tracąc czasu i nerwów.
A Pan doktor niech idzie na jakiś kurs asertywności... albo lepiej dobrego wychowania!

Moim zdaniem ocenianie lekarza jak zły z powodu iz do gabinetu wchodzi duzo ludzi do odczulania jest bezczelne poniewaz to nie wina doktora! lecz Centrum Medycznego ktore nie uswiadczy osobnego pomieszczenia do odczulania! Kolejny komentarz to to ze np. ktos pisal ze okazalo sie ze nie ma alergi a byl 4 lata odczulany- testy wyszly pozytywnie wiec lekarz leczyl , nikt nie jest wszechwiedzacy ludzie!!! Uczeszczalam od dziecka do tego lekarza i uczeszczam teraz ze swoim dzieckiem jestem zadowolona, lekarz jest miły , uważam ze ma duza wiedze i doswiadczenie na temat chorob astmy i alergii. Polecam go.
fakt wizyty sa szybkie, no ale skoro jest tylu pacjentow - tez o tym swiadczy ze ludzie jednak mu ufaja!

Bardzo miły lekarz, uprzejmy, udziela odpowiedzi na każde pytanie, nie strzela "fochów". Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, do dzieci. Leczę się u niego już trzeci rok i jestem bardzo zadowolony. Lekarz ma fachową wiedzę. Panie pielęgniarki też są miłe.