lekarz Sławomir Pastucha

Ortopeda, Radiolog

Polecam! Byłem pacjentem dra Pastuchu w czasie pobytu w SOR-ze na Kraśnickiego. Lekarz bardzo uprzejmy, sprawia wrażenie kompetentnego. Aby nie było problemów z zapisaniem się na wizytę kontrolną do skierowania dołączył karteczkę z poleceniem, by mnie zarejestrować na wskazany termin, co niestety rzadko się zdarza i później pacjent męczy się z gipsem, którego nikt nie chce zdjąć.

Konkretny lekarz. Szczegółowo analizuje zdjęcia RTG, kieruje na rehabilitację, ocenia postępy. Warty polecenia

polecam dr ponieważ bardzo pozytywnie mnie zaskoczył:) niezwykle miły, sympatyczny i przede wszystkim dokładny. wiem ze oprócz porad ortopedycznych wykonuje też usg każdego stawu w czym jest niezwykle dokładny:)

Do lekarza trafiłam z ciężkim powikłaniem po złamaniu na szczęście to był dobry wybór i lekarz pomógł mi wyjść na prostą.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Lublin"?

Chodźki 3 lok. 2
Lublin
Chodźki 3 lok. 2
Lublin
Chodźki 3, 81 740-91-12 (13)
Romera 57
20-470 Lublin
Poradnia Urazowo-Ortopedyczna
Al. Kraśniacka 100, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny gabinet 37, środy od 9 do 14
20-718 Lublin
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Magnoliowa"
ulica Magnoliowa 2
20-143 Lublin
Szpital
AL.Kraśnicka 100
20-718 Lublin
Gabinet Psychodietetyczny NeuroSlim
ul. Głęboka 29 lokal 6.
20-612 Lublin

ORTOPEDIA DZIECIĘCA - Gabinet konsultacyjny prof. Andrzeja Gregosiewicza, Kierownika Katedry i Kliniki Ortopedii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
20-609 Lublin