dr n. med. Sławomir Pynka

Internista, Diabetolog

Pan doktor jest mily i interesuje sie pacjentem tylko wtedy gdy ten ma dobre wyniki. Przez kilka lat chodzenia na wizyty ani razu nie mialam zmierzonego cisnienia, sprawdzonej wagi, nie udzielal wskazowek, nie modyfikowal leczenia ani dawek insuliny przy gorszych wynikach. Wizyta polegala na sprawdzeniu poziomow cukru w dzienniczku, wypisaniu recepty o ile sie o nią poprosilo oraz niekiedy skierowaniu na badanie poziomu hemoglobiny glikowanej. Pacjent sam ma wiedziec co robic i jak sie leczyc, na pytania nie uzyska odpowiedzi a o skierowaniu na dokladniejsze badania czy pytania o to czy cos nas np zaniepokoilo lub cos sie działo z naszym zdrowiem nie ma co liczyc. Pierwsze wrazenie pozytywne jednak bardzo mylne. Jesli zalezy nam na zdrowiu nalezy udac sie do innego lekarza

Trafiłam do tego lekarza w zastępstwie jednak potraktował mnie życzliwie, kompetentnie, rzeczowo. Jestem zadowolona choć to właśnie on musiał przekazać mi mało przyjemną informację - jednak jego podejście i profesjonalizm złagodziły sytuację. Polecam

Chciałabym serdecznie podziękować za pomoc i poświęcony czas,tym bardziej,że Pan doktor zrobił to bezinteresownie.Gorąca polecam Dorota

Dorota

Mily i kulturalny lekarz,konkretny, lekarz z powołania.Polecam!!!!

Mily i kulturalny lekarz,konkretny, lekarz z powołania.Polecam!!!!

Lekarz postawił błędną diagnozę i upracie ją forsował mimo, że żadne badanie, ani żaden inny specjalista jej nie potwierdził. Liczyło sie tylko, czy historia pacjenta pasuje do pracy naukowej. Gorąco odradzam!!!

Gorąco odradzam!!!