Sławomir Rembelski

Ginekolog

3,9
3,7

W przypadku ciąży mojej żony: - błędnie wykrył płeć dziecka. Później potwierdzał błędną tezę wielokrotnie; Dopiero prywatna wizyta u innego lekarza pokazała jaka płeć jest naprawdę - błędnie określał wagę dziecka - dziecko ważone tydzień wcześniej prywatnie było znacznie cięższe niż u niego; - dwukrotnie z rzędu nie miał bloczków do wypisywania zwolnień. W końcu Rembelski przyznał żonie, że nie ma bloczków, żeby dwumiesięczne ciężarne go nie zamęczały o wypisanie (a co z tymi naprawdę potrzebującymi?). Żona w czasie tej wizyty była w 9-tym miesiącu, była dodatkowo przeziębiona i mimo ...

W przypadku ciąży mojej żony:
- dwukrotnie z rzędu nie miał bloczków do wypisywania zwolnień. W końcu Rembelski przyznał żonie, że nie ma bloczków, żeby dwumiesięczne ciężarne go nie zamęczały o wypisanie (a co z tymi naprawdę potrzebującymi?). Żona w czasie tej wizyty była w 9-tym miesiącu, była dodatkowo przeziębiona i mimo pracy tak stresującej, że nie da się w takim stanie pracować - zwolnienia nie dostała. Musiała zapisywać się oddzielnie do lekarza rodzinnego, który przecież nie znał sprawy tak wnikliwie jak ginekolog. U rodzinnego bez problemu takie zwolnienie dostała;
- na kilka dni przed porodem stwierdził że poród najwcześniej za miesiąc, tymczasem na porodówce lekarze stwierdzili, że łożysko jest już bardzo dojrzałe i dziecko jest gotowe;
- i najlepsze: od razu po porodzie żona i córka musiały być na antybiotyku, ponieważ dr Rembelski nie zrobił jednego z podstawowych badań.

Nie zdarza mi się puszczać takich opinii w Internet, ale podejście dr Rembelskiego jest żenujące i powołania w tej pracy nie ma za grosz.
Moja opinia dotyczy usług świadczonych przez niego na NFZ. Być może w prywatnej klinice stara się bardziej.

Od kilkunastu lat jestem wierną pacjentka Pana doktora. Czytam te opinie i nie zgadzam się z nimi. Po 1 zawsze kompleksowo jestem przebadana, po 2 szczegółowo odpowiada na moje pytania, po 3 wcale nie przepisuje antykoncepcji z górnej póki, tylko zawsze mówi jakie są dostępne na rynku oraz ile kosztują i co dokładnie zawierają, po 4 zawsze bez problemu wypisuje skierowania na badania. Ja z pewnością będę nadal do niego chodziła oraz polecała każdej znajomej. A tak na marginesie doktor Rembelski jest bardzo sympatyczny i zawsze uśmiechnięty, a jego żarty mi nie przeszkadzają. Mam duże poczucie humoru i w gabinecie razem sobie żartujemy.

Jestem nową pacjentką Pana doktora. Jestem w pierwszej ciąży. Pan doktor zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy, jest bardzo uprzejmy i poświęca wystarczająco dużo czasu. Wspaniałe nastawienie do pacjentki jak i dobry humor powoduje że, wizyty u niego nie są krępujące. Polecam

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora. Po tragedii jak mnie i męża spotkała Dr Rembelski postawił mnie na nogi. Dzięki niemu znowu zaczęłam myśleć o ciąży. Niestety przez dwa lata się staramy i nic ale nie przestajemy próbować. Bardzo polecam jest to lekarz z powołania a nie jak np. Dr na "S" z Gdyni tylko dla pieniędzy. Myślę, że większość kobiet będzie wiedziała o którego lekarza mi chodzi.

Byłam juz u wielu lekarzy, ale Tego nie zamieniłabym na nikogo! Chodzę juz do niego kilka lat. Zabieram do niego kolezanki, które rowniez są zadowolone z wizyt u Doktora Rembelskiego. To ze sobie czasami pogwizduje czy tez spiewa nie oznacza ze lekcewazy pacjetke... moze warto zrozumiec to w inny sposób, np taki ze chce rozluznic stresującą atmosfere, ktora panuje w gabinecie ginekologicznym, bo przeciez nie jest to zwykły lekarz, tylko lekarz od miejsc intymnych, krępujących. Zawsze wysłuchał mnie i doradził. Gdy byłam u niego 1 raz mowił po kolei wszystko co robi. Jak dla mnie jest bardzo dobrym i zaufanym lekarzem!

Jestem zszokowana podejściem i upokarzającymi komentarzami na jakie pan doktor sobie pozwala. Narusza podstawowe etyczne zasady przyjmowania pacjentek,komentując i wkraczając z komentarzami zbyt daleko w życie prywatne. Puszczanie frywolnej muzyki podczas wizyty z komputera jest co najmniej nie na miejscu ( to nie ta instytucja-odsyłam do knajpy "Pokład")Niezbyt zaangażowane podejście,pobieżne tłumaczenie z wyraźnym zniechęceniem na twarzy, zapisuje antykoncepcje z automatu, nie interesując się,czy pacjentka ma jakieś badania-dolegliwosci,przeciwwskazania... nie wspomnę już o skierowaniu na oznaczenie poziomu hormonów,ktore jest podstawą w przepisaniu takiej kuracji.Zdecydowanie nie polecam!!!!

Ja chodzę do Dr.Rembelskiego jakieś 8lat, poleciłam go moim koleżankom i jesteśmy wszystkie zadowolone. Przyjmuje na NFZ a więc bezpłatnie, jest naprawdę miły, USG zawsze bez problemu=polecam ;)

Najgorszy lekarz na jakiego mogłam trafić! Jeśli kobieta nie jest wychudzona, to pozwala sobie na obraźliwe żarty! Czy to jest lekarz??? mam torbiele na jajnikach, pytając go co można zrobić on odpowiada że nic i że najwyżej dzieci nie będę mieć. Mam 23 lata a on mi takie rzeczy mówi! nie pomaga! nawet nie chciał zobaczyć badań krwi które zrobiłam. Zmieniłam lekarza, dostałam leki, a ten NIC!

Nie polecam nikomu tego lekarza nie dość że na każdą wizytę spóźnia się godzinę to nawet nie przeprosi. Jestem w 5 miesiącu ciąży i nie dostaje żadnych skierowań na badania bo tłumaczy się że nie ma takiej potrzebny. Ostatnio byłam przepisać się do innego lekarza to położna była w szoku że nie mam podstawowych badań zrobionych. Masakra jakaś odradzam stanowczo.

Doktor jest bardzo sympatyczny. Mimo, że przyjmował do 18:00 ale jakoś się wszystko przedłużyło i weszłam do gabinetu dopiero po 19:00, nie spieszył się, był spokojny i wyczerpująco odpowiadał mi na pytania. Trochę tylko mnie dziwi, że zapisują pacjentki na konkretną godzinę, a i tak trzeba się po prostu ustawić w kolejce, tak więc mimo, że przyszłam na umówioną 16:40 weszłam po 19:00, ale to już nie jest winą Pana doktora.