Sławomir Rembelski

Witam. Korzystam z usług tego lekarza około 6 lat. Jest kompetentny, odpowiada na wątpliwości cierpliwie i dokładnie. Nigdy nie miałam wrażenia że jestem lekceważona. Jest uśmiechnięty, miły i dowcipny. 😀Nie wiem skąd te negatywne opinie. Polecam z całego serca!

Chodziłam do tego pana kilka lat na wizyty kontrolne i było ok. Ale... ten pan nie lubi kobiet w ciąży, taki absurd. Jak przyszłam na wizytę będąc w ciąży nagle stał się bezczelny, a już jak poprosiłam o zwolnienie, nie w 2 czy 3 miesiącu ciąży, a w 6, bo już ciężko było mi chodzić (naciągała mi się blizna po poprzedniej cesarce) to zaczął się na mnie wydzierać i przeklinać podczas usg. Nie polecam nikomu.

Lekarz kompetentny i uprzejmy.Fachowe podejście do leczenia.Miła atmosfera w gabinecie powoduje , że nie czułam się skrępowania. Polecam leczenie uzależnień tego lekarza

Od kilkunastu lat jestem wierną pacjentka Pana doktora. Czytam te opinie i nie zgadzam się z nimi. Po 1 zawsze kompleksowo jestem przebadana, po 2 szczegółowo odpowiada na moje pytania, po 3 wcale nie przepisuje antykoncepcji z górnej póki, tylko zawsze mówi jakie są dostępne na rynku oraz ile kosztują i co dokładnie zawierają, po 4 zawsze bez problemu wypisuje skierowania na badania. Ja z pewnością będę nadal do niego chodziła oraz polecała każdej znajomej. A tak na marginesie doktor Rembelski jest bardzo sympatyczny i zawsze uśmiechnięty, a jego żarty mi nie przeszkadzają. Mam duże poczucie humoru i w gabinecie razem sobie żartujemy.

W przypadku ciąży mojej żony: - błędnie wykrył płeć dziecka. Później potwierdzał błędną tezę wielokrotnie; Dopiero prywatna wizyta u innego lekarza pokazała jaka płeć jest naprawdę - błędnie określał wagę dziecka - dziecko ważone tydzień wcześniej prywatnie było znacznie cięższe niż u niego; - dwukrotnie z rzędu nie miał bloczków do wypisywania zwolnień. W końcu Rembelski przyznał żonie, że nie ma bloczków, żeby dwumiesięczne ciężarne go nie zamęczały o wypisanie (a co z tymi naprawdę potrzebującymi?). Żona w czasie tej wizyty była w 9-tym miesiącu, była dodatkowo przeziębiona i mimo ...

W przypadku ciąży mojej żony:
- dwukrotnie z rzędu nie miał bloczków do wypisywania zwolnień. W końcu Rembelski przyznał żonie, że nie ma bloczków, żeby dwumiesięczne ciężarne go nie zamęczały o wypisanie (a co z tymi naprawdę potrzebującymi?). Żona w czasie tej wizyty była w 9-tym miesiącu, była dodatkowo przeziębiona i mimo pracy tak stresującej, że nie da się w takim stanie pracować - zwolnienia nie dostała. Musiała zapisywać się oddzielnie do lekarza rodzinnego, który przecież nie znał sprawy tak wnikliwie jak ginekolog. U rodzinnego bez problemu takie zwolnienie dostała;
- na kilka dni przed porodem stwierdził że poród najwcześniej za miesiąc, tymczasem na porodówce lekarze stwierdzili, że łożysko jest już bardzo dojrzałe i dziecko jest gotowe;
- i najlepsze: od razu po porodzie żona i córka musiały być na antybiotyku, ponieważ dr Rembelski nie zrobił jednego z podstawowych badań.

Nie zdarza mi się puszczać takich opinii w Internet, ale podejście dr Rembelskiego jest żenujące i powołania w tej pracy nie ma za grosz.
Moja opinia dotyczy usług świadczonych przez niego na NFZ. Być może w prywatnej klinice stara się bardziej.

Najgorszy lekarz na jakiego mogłam trafić! Jeśli kobieta nie jest wychudzona, to pozwala sobie na obraźliwe żarty! Czy to jest lekarz??? mam torbiele na jajnikach, pytając go co można zrobić on odpowiada że nic i że najwyżej dzieci nie będę mieć. Mam 23 lata a on mi takie rzeczy mówi! nie pomaga! nawet nie chciał zobaczyć badań krwi które zrobiłam. Zmieniłam lekarza, dostałam leki, a ten NIC!

Jestem nową pacjentką Pana doktora. Jestem w pierwszej ciąży. Pan doktor zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy, jest bardzo uprzejmy i poświęca wystarczająco dużo czasu. Wspaniałe nastawienie do pacjentki jak i dobry humor powoduje że, wizyty u niego nie są krępujące. Polecam

Nie polecam nikomu tego lekarza nie dość że na każdą wizytę spóźnia się godzinę to nawet nie przeprosi. Jestem w 5 miesiącu ciąży i nie dostaje żadnych skierowań na badania bo tłumaczy się że nie ma takiej potrzebny. Ostatnio byłam przepisać się do innego lekarza to położna była w szoku że nie mam podstawowych badań zrobionych. Masakra jakaś odradzam stanowczo.

Ja chodzę do Dr.Rembelskiego jakieś 8lat, poleciłam go moim koleżankom i jesteśmy wszystkie zadowolone. Przyjmuje na NFZ a więc bezpłatnie, jest naprawdę miły, USG zawsze bez problemu=polecam ;)

Jestem zszokowana podejściem i upokarzającymi komentarzami na jakie pan doktor sobie pozwala. Narusza podstawowe etyczne zasady przyjmowania pacjentek,komentując i wkraczając z komentarzami zbyt daleko w życie prywatne. Puszczanie frywolnej muzyki podczas wizyty z komputera jest co najmniej nie na miejscu ( to nie ta instytucja-odsyłam do knajpy "Pokład")Niezbyt zaangażowane podejście,pobieżne tłumaczenie z wyraźnym zniechęceniem na twarzy, zapisuje antykoncepcje z automatu, nie interesując się,czy pacjentka ma jakieś badania-dolegliwosci,przeciwwskazania... nie wspomnę już o skierowaniu na oznaczenie poziomu hormonów,ktore jest podstawą w przepisaniu takiej kuracji.Zdecydowanie nie polecam!!!!