Sławomir Rembelski

Nie daje skierowań na badania bo są nie potrzebne a jak chce badania to mam zmienić lekarza przepraszam ale dla mnie to nie lekarz zapytałam grzecznie to mnie opierniczył jestem w 6 miesiącu ciąży a nawet nie mogłam zobaczyć małej na usg bo tak ustawia monitor abym nic nie widziała jest to opinia po 5 wizycie niestety nie stać mnie na badania prywatne bo większość pieniędzy idzie na leczenie taty ( jest na chemii) dlatego od dziś szukam nowego lekarza

Swietny specjalista,bardzo pomógł mi i mojej mamie. POlecam go każdej znajomej bo naprawde warto isc do tak kompetentnego lekarza

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora. Po tragedii jak mnie i męża spotkała Dr Rembelski postawił mnie na nogi. Dzięki niemu znowu zaczęłam myśleć o ciąży. Niestety przez dwa lata się staramy i nic ale nie przestajemy próbować. Bardzo polecam jest to lekarz z powołania a nie jak np. Dr na "S" z Gdyni tylko dla pieniędzy. Myślę, że większość kobiet będzie wiedziała o którego lekarza mi chodzi.

Chodzę do pana lekarza od kilu lat i jestem bardzo zadowolona polecam !

Chodzę do pana lekarza od kilu lat i jestem bardzo zadowolona polecam !

Jako nowa pacjentka jestem zadowolona i polecam każdej kobiecie lekarza Rembelskiego.

Ja jestem zadowolona z tego ginekologa, poprowadził moje dwie ciąże. Ma specyficzne poczucie humoru, śpiewa i pogwizduje jednak kiedy trzeba coś powiedzieć, wytłumaczyć to mówi. Wydaje mi się, że to jest jego sposób na rozluźnienie atmosfery.

Bardzo przystojny.... Ciezko sie skupic hihi;) odkad prowadze u niego moja ciaze czesto fantazjuje sobie co by bylo gdyby...... ;P rozwiazanie dopiero w maju ;)a tak powaznie to moja corka jest nim zachwycona podczas Usg zostawil nas na chwile same I moglysmy poogladac dzidzisia ze wszystkich stron:) bardzo sympatyczny lLekarz podczas wizyty kobieta moze czuc die naprawde komfortowo...

Pan doktor jest przemiłym człowiekem. Owszem spóźnia się trzeba swoje odsiedzieć w poczekalni ale atmosfera w gabinecie jest wspaniała- kobieta nie czuje się skrępowana.

Ciągle się spóźnia.Słyszałam że załatwia prywatne sprawy w godzinach pracy.Ponadto ma humor nie na miejscu.Prowadził moją ciążę i muszę powiedzieć że jest uprzejmy ale nie wzbudzał mojego zaufania zbyt często żartuje sobie z poważnych spraw.Ponadto przekonałam się że zapisuje droższe leki sugerowane przez przedstawicieli medycznych zamiast ich tańszych odpowiedników,co mnie wkurzyło.

Lekarz z powołania,polecam.Nie zawodna konsultacja lekarska,wyczerpujące informacje.Umie przełożycz język medyczny na ludzki.