Sławomir Rembelski

Poznałam dr. przez przypadek,skierował mnie do niego jego kolega,choć nie usłyszałam miłej informacji bo okazało się że mam ciąże ektopową,to przekazał mi to fachowo i bezstresowo.Polecam jak najbardziej.

zdecydowanie POLECAM tego lekarza.Jest kompetentny bardzo mily. Potrafi odpowiedziec na kazde zadane pytanie.Fakt ze czasem sie spoznia ale da sie przezyc. Nie narzekam na tego lekarza. Bardzo mi pomogl.

Ostrzegam przed tym PSEUDOlekarzem. W marcu 2010r. zaszlam w ciaze. W maju, na pierwszej wizycie, pan doktor postawił diagnoze: "Nie widze bicia serca, a pani widzi? Ale niech sie pani nie przejmuje, powodzianie maja gorzej". Potem dostalam skierowanie na lyzeczkowanie i pragnienie posiadania dzidziusia skonczylo sie depresja i koniecznoscia leczenia u psychologa. Jeżeli chcesz godnego traktowania przez kompetentnego lekarza, to omijaj tego pana z daleka. Tak, pan doktor myslal, że może przedstawić diagnozę w sposób zabawny, przekazać informację o śmierci mojego dziecka w 12 tygodniu jako dowcip. Ale niestety, zabawne to nie było...

Doktor jest bardzo sympatyczny. Mimo, że przyjmował do 18:00 ale jakoś się wszystko przedłużyło i weszłam do gabinetu dopiero po 19:00, nie spieszył się, był spokojny i wyczerpująco odpowiadał mi na pytania. Trochę tylko mnie dziwi, że zapisują pacjentki na konkretną godzinę, a i tak trzeba się po prostu ustawić w kolejce, tak więc mimo, że przyszłam na umówioną 16:40 weszłam po 19:00, ale to już nie jest winą Pana doktora.

Super lekarz, prowadził moja ciaże, teraz mam zdrowe miesieczne maleństwo :) Jest szczery, kompetentny i nie kasuje za wszystko. Polecam.

Nie polecam. Chodziłam do doktora przed i w trakcie ciąży, było to ponad 5 lat temu, ale nadal czuję żal do doktora. Dzień przed porodem odchodziły mi wody płodowe i mimo że byłam w tym dniu na kontroli, lekarz to zlekceważył... Syn urodził się na bezdechu z 1 punktem i ledwo przezył... Nie polecam!

To bardzo sympatyczny, a przede wszystkim kompetentny lekarz, odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania. Polecam dr Rembelskiego!

Chodzę do doktora Rembelskiego już kilka lat.. właśnie prowadzi moją ciąże... Jest przesympatyczny i humorzasty.Uwielbiam wizyty u doktora..zawsze pożartujemy :)

Chodze do lekarza od lat, teraz jestem w ciąży i musze powiedziec, że jestem zadowolona z opieki medycznej.

nigdy nie odmawia pomocy, nawet jeśli musi siedzieć po godzinach

nigdy nie odmawia pomocy, nawet jeśli musi siedzieć po godzinach