Sławomir Rychta

Polecam Pana Doktora bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, szczegółowe zbadanie problemu i diagnoza.

Super specjalista ,wyleczył mi bark i inne kontuzje, szybko powróciłem do uprawiania sportu. Godny polecenia.

Godny polecenia.

Rzeczowy i konkretny.Szybko wyleczył moje kolano.Super fachowiec.Szczerze polecam,Jeśli potrzebny jest kompetentny i empatyczny lekarz,wybierz tego lekarza.

Bardzo miły rzeczowy lekarz potrafi wszystko ładnie wytłumaczyć co jest najważniejsze dla pacjenta. Bardzo rzeczowo podchodzi do sprawy. Polecam z czystym sumieniem.

Bardzo miły lekarz, specjalista nie tylko z nazwy. Zna się na rzeczy. Zarówno jeśli chodzi o kontuzje, zwichnięcia, złamania ale też choroby.

Bardzo dobry lekarz , polecam dr. Rychtę , w moim przypadku wykonał szczegółową diagnozę, wszystko mi wyjaśnił. Fachowa pomoc lekarska, będę polecał znajomym.

Dr.Rychta bardzo dobry specjalista , zna się na tym co robi wyleczył mi kolana lekarz godny polecenia

To jakieś jedno wielkie nieporozumienie. Jestem w szoku, że ktoś taki pracuje z ludźmi i co gorsza z malutkimi dziećmi. Podejście zerowe. Absolutnie nie polecam jeśli chodzi o niemowlęta. Co prawda wizyta trwa krótko ale USG bioderek jest dla dziecka czymś strasznym... Od wejścia patrzy na pacjenta jak na intruza. Bardzo niemiły. Być może ze względu na wizyty NFZ... Praktykuje przestarzałe metody tak naprawdę na nic. Byłam u innego lekarza prywatnie i wszystko było wporzadku, zostałam przyjęta od razu z uśmiechem... A tu... Dramat...

Nie polecam, stwierdził że nie ma co leczyć ostróg piętowych bo to i tak nic nie da. A że boli i nie da się chodzić, to tak ma być. To jakaś kpina. Szkoda czasu na takiego lekarza.

Chodzę do tego lekarza już od długiego czasu. Jestem po artroskopii lewego kolana oczekuję na prawe kolano. Super specjalista i dobry fachowiec. Polecam