prof. dr hab. n. med. Sławomir Snela

Chirurg dziecięcy, Ortopeda dziecięcy

Jestem pół roku po korekcji skoliozy, którą przeprowadził profesor Snela. Efekty operacji są zadawalające, a ja czuję się bardzo dobrze. Profesor wykazuje się pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, pacjenta traktuje w sposób indywidualny. Generalnie, na pytania odpowiada rzeczowo i wyczerpująco, rozwiewa wszelkie wątpliwości. Jest osobą sympatyczną i życzliwą, budzi we mnie wiele pozytywnych emocji. Zdecydowanie polecam profesora Snelę :)

Chcialabym bardzo polecić wszystkim profesora.Leczyliśmy dziecko u niego kilka lat i już na pierwszej wizycie postawil dobra diagnozę. Bardzo dokładnie i rzeczowo przedstawil nam jak będzie wygladalo leczenie. Był bardzo mily, uprzejmy i zawsze poswiecal nam dużo czasu. Wlasnie zakonczylismy leczenie i jesteśmy profesorowi bardzo wdzięczni bo dzięki niemu nasz syn jest w pełni zdrowy.

Witam.Więc tak prof.Snela jest wspaniałym specjalistą sam leczyłem się u niego 7 lat i gdybym miał jeszcze raz wybierać lekarza wybrałem bym jego ;) Doskonały specjalista,pewny i zawsze wie co robi mimo że ludzie się na niego skarżą polecam każdemu tego człowieka i nie żebym był jakimś znajomym ale zawdzięczam mu to w jakim stanie dziś jestem.Nie sugerujcie się złymi opiniami o Profesorze. A pieniądze wydane prywatnie są tego warte ;]

Wizyta u tego "lekarza" to strata czasu i pieniędzy i przede wszystkim nerwów. Wizyta trwała 5 min, doktor odnosił się arogancko z sarkazmem. Nie odpowiada na zadane pytania, stawia diagnozę bez żadnych badań. Nie powinien leczyć dzieci! Nie potrafi odnosić się do dorastającej młodzieży, żadnego poczucia taktu. Jest tylu innych dobrych specjalistów, np. doktor Latalski z Lublina. Jak taki człowiek został ortopedą dziecięcym, to ja nie wiem. Radzę unikać jak ognia!

Prof. Snela bardzo mi pomógł ! Miałam skrócenie nogi 4,5 cm wizyty trwały odkąd pamiętam. Trwają naraz. Aby wyleczyć moją wadę trzeba było czekać kilka lat, aż zacznę się rozwijać. Ale mimo tego było warto. Zdecydowanie zasługuje na wzruszające łzy pacjentów , Łzy szczęścia. Bardzo dbał o moje dobro czasem sam się wzruszał :) POLECAM POLECAM POLECAM !

Stanowczo odradzam! Trafiliśmy do jego gabinetu z podejrzeniem u dziecka dysplazji stawów biodrowych. Umówiliśmy się na pierwszą wizytę na połowę grudnia podczas której lekarz potwierdził dysplazję. Chcę tu zaznaczyć, że jednoznacznie postawił diagnozę nie wykonując u dziecka nawet badania USG bioderek. Zapytaliśmy więc o leczenie. W odpowiedzi usłyszeliśmy, że leczenie zacznie od szelek Pavlika jednak gdyby nie pomogły dziecku grozi leczenie szpitalne na wyciągu lub operacja. Ale uspokoił nas, że trafiliśmy do dobrego specjalisty. Mieliśmy kupić szelki Pavlika i ponownie zgłosić się do niego na następną wizytę, żeby założyć je ...

Stanowczo odradzam!
Trafiliśmy do jego gabinetu z podejrzeniem u dziecka dysplazji stawów biodrowych. Umówiliśmy się na pierwszą wizytę na połowę grudnia podczas której lekarz potwierdził dysplazję. Chcę tu zaznaczyć, że jednoznacznie postawił diagnozę nie wykonując u dziecka nawet badania USG bioderek. Zapytaliśmy więc o leczenie. W odpowiedzi usłyszeliśmy, że leczenie zacznie od szelek Pavlika jednak gdyby nie pomogły dziecku grozi leczenie szpitalne na wyciągu lub operacja. Ale uspokoił nas, że trafiliśmy do dobrego specjalisty. Mieliśmy kupić szelki Pavlika i ponownie zgłosić się do niego na następną wizytę, żeby założyć je dziecku. Na 3 wizycie miały być widoczne efekty. I tak było wg lekarza poprawa widoczna. W między czasie trafiliśmy do cenionego pediatry, któremu powiedzieliśmy, że nasze dziecko ma dysplazję. Pediatra po badaniu ogólnym powiedział, żeby zweryfikować chorobę u innego ortopedy ponieważ on nie stwierdza (spośród 3 objawów dysplazji) żadnych. Tak też zrobiliśmy i wtedy dowiedzieliśmy się, że leczona była choroba której nie było. Po co? Odpowiedź nasuwa się sama $.

Gorąco polecam Pana prof.Snelę, jest bardzo dobrym specjalistą. Podjął się przeprowadzenia operacji, dzięki której nie będę mieć zdeformowanej stopy w wyniku złamania kości piętowej. Jest rzeczowy, konkretny, zdecydowany, a przy tym bardzo sympatyczny. Z jego gabinetu wychodzi się z poczuciem otoczenia prawdziwą lekarska opieką. Wszystko dokładnie wytłumaczy. W sposób zrozumiały przedstawia plan leczenia czy mającej nastąpić operacji. Bardzo mile zaskoczył mnie fakt, iż po zabiegu, który prof. przeprowadził, sam codziennie przychodził do mnie , aby zmienić mi opatrunki. Bardzo jestem Mu wdzięczna za uratowanie mi stopy, bo jak wyżej napisałam groziła mi deformacja , kalectwo do końca życia, a mam dopiero 26 lat. Bardzo się cieszę, że trafiłam w Jego ręce. Polecam Pana prof. wszystkim tym, którzy mają problemy ortopedyczne. Naprawdę warto się do Niego udać:)

lekarz ogólnie dobry z tym że ostatnio już patrzy tylko na pieniądze a nie na dobro pacjentów, przeważnie wizyta trwa ok 5 min w czym 3 min może zadaje pytania ale nie dostajemy odpowiedzi to samo możemy wyczytać w internecie bez żadnych wizyt, zdecydowanie z roku na rok co raz gorzej. kilka lat temu był to najlepszy lekarz, który prace traktował jak świętość teraz się to zmieniło i mam mieszane uczucia co do pracy tego lekarza, ale jeśli ktoś potrzebuję operacji lub zabiegu to polecam!

Nikomu nie polecam Tego lekarza Podczas wizyty odnosi się arogancko Przeszkadza mu płacz dziecka co chyba może być normalną reakcją na widok lekarza szczególnie po niedawnych zastrzykach które przyjmował Odniosłem wrażenie że leczy za karę ale może jak się przyjeżdża na prowincję z większego miasta to ma się o ludziach tam mieszkających gorsze zdanie . Chociaż dziwi mnie to bo pieniądze są takie same a może i większe za badanie.

Może i jest moło rozmowny i z dystansem do rodziców,miwewa gorsze dni jak każdy z nas,ale jest dobrym specjalistą jakich zresztą mało.Nie do końca jest ważne jak traktuje nas rodziców ważne by pomógł naszym dzieciom.Wolę takiego lekarza niż takiego co będzie mnie czarował jaką to ma wiedzę,a w rezultacie tylko zaszkodzi.Każdy z nas jest tylko człowiekiem pozatym nie zawsze da się wszystko przewidzieć.Pozdrawiam profesorze.