prof. dr hab. n. med. Sławomir Snela

Chirurg dziecięcy, Ortopeda dziecięcy

UWAGA ludzie tak naprawde Snela nie nazwę go ani lekarzem ani człowiekiem nawet...odznacza się brakiem moralności i zależy mu jedynie na pieniądzach a nie na dobru swoich pacjentów!! POZATYM CO NAJISTOTNIEJSZE reklamuje operacje udane ale o tych wielu nieudanych nikt nie mówi...DLACZEGO?? bo jemu to na ręke?? UWAZAJCIE a na temat ARTROGRYPOZY to wogóle nie ma pojęcia !!! przekreślił moje dziecko...powiedzial że nic z niego nie będzie i żebyśmy wraz z mężem postarali się o "nowe" !!! takich "ludzi" powinno się ZAMYKAĆ !!! ZACZYNAM WALKĘ Z PAZERNYMI LEKARZAMI TYPU SNELA !!!!!!!!

Pomimo wcześniejszej rejestracji i wyznaczeniu godziny przyjęcia nie jest obecny w gabinecie. Lekceważący stosunek do pacjenta oraz brak poszanowania jego czasu jest nie do zaakceptowania tym bardziej, że wizyta wyznaczona była w prywatnym gabinecie, nawet nie pofatygował się powiadomić że nie będzie obecny. Dojazd do niego kosztował minie sporo czasu i pieniędzy. Szkoda że jest profesorem.

bardzo dobry specjalista który zna sie na tym co robi

bardzo dobry specjalista który zna sie na tym co robi

Pomimo swojego doświadczenia potraktował moje dziecko instrumentalnie - nie jak pacjenta a jak przypadek - do tego eksperymentalny. Nie wytlumaczył na czym polega problem i leczenie, wymijająco odpowiadał na pytania

Jest to super lekarz .... Świetnie mamie wytłumaczył moją chorobę tak że sama teraz ją rpzumie .. a pozatym jest bardzo dobrym chirurgiem ... Pozdrowienia dla NIEGO... !!!!

jest naprawde ok. uprzejmy i mozna mu zaufac.

jest naprawde ok. uprzejmy i mozna mu zaufac.

Doskonały doktor.. Rzetelnie i wnikliwie zbadał mój przypadek, choć dalej odczuwam problemy ze swoją chorobą. Mimo wszystko godny polecenia.

To wspaniały człowiek i znakomity lekarz.Polecam Go wszystkim,którzy mają dzieci.