lekarz Sławomir Suchecki

Ginekolog

3,9
3,7

Pan doktor bardzo uprzejmy , konkretny i naprawde godny polecenia . Mam juz swoje lata i jak do tej pory inni lekarze nie zauwazali problemu z ktorym sie borykalam , ba nawet nie proponowali zabiegu - odpowiadali : tak juz musi byc . Wiec odpuscilam i na kolejnych wizytach juz nie wspominalam . Gdy trafilam do szpitala ze skrecajaca sie torbiela ktorej towarzyszyl niemilosierny bol to zajal sie mna Pan doktor Suchecki bardzo profesjonalnie i z troska . Na poszpitalnej wizycie kontrolnej Pan doktor po zbadaniu od razu powiedzial ze potrzebny jest zabieg ( odnosnie problemu z ktorym sie borykalam i dalam sobie spokoj bo przeciez wedlug innych lekarzy tak juz musi byc ) Pan doktor wyznaczyl termin na zabieg . Jestem juz dawno po zabiegu i czuje sie wspaniale . W koncu trafilam na PROFESJONALNEGO I RZECZOWEGO LEKARZA .

Czytałam opinie o doktorze Sucheckim nie wierze , ani jedno słowo jak dla mnie jest ''ok'' głupie baby tak szkalować lekarza.

Profesjonalny, kompetentny lekarz.Można mieć zaufanie do jego leczenia.Kiedy trzeba udzieli wszelkiej pomocy również chirurgicznej bez żadnej zwłoki.Mógłby popracować nad delikatnością przy badaniu na fotelu oraz poświęcić więcej czasu na tłumaczenie istoty choroby.Polecam.

Pan doktor prowadzi moją pierwszą ciążę i jestem bardzo zadowolona. Pod jego opieką przebywałam w szpitalu i od tej pory przeniosłam się pod opiekę Pana doktora. Konkretny i uprzejmy. Odpowiada na wszystkie pytania, poświęca dużo czasu. Lekarz z powołania, wzbudza moje zaufanie.

jestem pacjentką od wielu lat; pierwsza ciąża wyłącznie prywatnie, dużym plusem, że do gabinetu wchodziłam z mężem , doktor szczegółowo i cierpliwie tłumaczył na jakim etapie jesteśmy; pobyt w szpitalu dzięki p. Sucheckiemu bardzo miłej atmosferze pomimo opinii o goleniowskim szpitalu (5 lat temu). Teraz też jestem w ciąży - tym razem cała ciąża na NFZ i nie można narzekać - jedynie na mega kolejki do niego; gdy potrzebowałam skierowania do innego specjalisty bez mrugnięcia okiem je dostawałam mimo iż brałam je co tydzień!!! pomimo wielu pacjentek pamięta moją osobę, ...

gdy potrzebowałam skierowania do innego specjalisty bez mrugnięcia okiem je dostawałam mimo iż brałam je co tydzień!!! pomimo wielu pacjentek pamięta moją osobę, za każdym razem pyta i słucha, cierpliwie odpowiada na moje pytania. Rewelacja, godny polecenia; za dwa tygodnie będzie odbierał mojego dzidziusia - nie wyobrażam sobie, żeby ktoś inny wykonywał u mnie cesarskie cięcie (po pierwszym cięciu nie widać nawet śladu)

Bardzo przyjazny dla pacjenta, kompetentny, cierpliwy fachowiec :-), na pytania odpowiada telefonicznie po godzinach pracy! jestem bardzo zadowolona z opieki medycznej na NFZ, kolejną opinię dodam po zabiegu operacyjnym i pobycie w szpitalu pod opieką ordynatora pana Sucheckiego.

Bardzo dobry i przesympatyczny lekarz aż z chęcią się do niego idzie.Prowadził moją 2 ciążę mam zdrowego synka.Polecam

Bardzo rzadko trafia się w tych czasach na tak dobrego lekarza, który się interesuje pacjentką. Lekarz kompetentny, rzeczowy, pracowity, zaangażowany. W ramach opieki NFZ. Nie wiem kto pisze te negatywne opinie, może zazdrosna konkurencja? Pan Doktor jest wybitnym specjalistą w swej dziedzinie. Jest także ordynatorem w szpitalu w Kamieniu P. Polecam bez wahania.

Lekarz super,polecam kazdej kobiecie:-)Profesjonalna obsluga,uprzejmosc,serdecznosc i pomoc w kazdej sytuacji...:-)

Jestem pacjentką doktora od 2 lat i polecam!! Bardzo uprzejmy, tłumaczy wszystko, poświęca sporo czasu :) POlecam :)