lekarz Sławomir Suchecki

Ginekolog

3,6

Nie polecam !!! Prowadził moją ciążę 14 lat temu . Zero wyników badań , jedno USG skutek - trzy miesiące walki o życie dziecka i ja w ciężkim stanie . Do tej pory nie wiem dla czego go nie pozwalam bo dowody zaniedbania podkreślali nawet przełożeni Doktora .

Trafiłam na Pana doktora w szpitalu na izbie przyjęć i było to moje najgorsze badanie ginekologiczne w życiu. Mega nie delikatny a wręcz brutalny.

Profesjonalny, kompetentny lekarz.Można mieć zaufanie do jego leczenia.Kiedy trzeba udzieli wszelkiej pomocy również chirurgicznej bez żadnej zwłoki.Mógłby popracować nad delikatnością przy badaniu na fotelu oraz poświęcić więcej czasu na tłumaczenie istoty choroby.Polecam.

Pan doktor bardzo uprzejmy , konkretny i naprawde godny polecenia . Mam juz swoje lata i jak do tej pory inni lekarze nie zauwazali problemu z ktorym sie borykalam , ba nawet nie proponowali zabiegu - odpowiadali : tak juz musi byc . Wiec odpuscilam i na kolejnych wizytach juz nie wspominalam . Gdy trafilam do szpitala ze skrecajaca sie torbiela ktorej towarzyszyl niemilosierny bol to zajal sie mna Pan doktor Suchecki bardzo profesjonalnie i z troska . Na poszpitalnej wizycie kontrolnej Pan doktor po zbadaniu od razu powiedzial ze potrzebny jest zabieg ( odnosnie problemu z ktorym sie borykalam i dalam sobie spokoj bo przeciez wedlug innych lekarzy tak juz musi byc ) Pan doktor wyznaczyl termin na zabieg . Jestem juz dawno po zabiegu i czuje sie wspaniale . W koncu trafilam na PROFESJONALNEGO I RZECZOWEGO LEKARZA .

Czytałam opinie o doktorze Sucheckim nie wierze , ani jedno słowo jak dla mnie jest ''ok'' głupie baby tak szkalować lekarza.

Najgorszy lekarz pan nie powinien być lekarzem omijajcie szerokim łukiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Brak słów jak można być takim człowiekiem odnosić się do pacjentów mam nadzieje ze długo pan u nas nie zabawi z takim podejściem

Pan doktor prowadzi moją pierwszą ciążę i jestem bardzo zadowolona. Pod jego opieką przebywałam w szpitalu i od tej pory przeniosłam się pod opiekę Pana doktora. Konkretny i uprzejmy. Odpowiada na wszystkie pytania, poświęca dużo czasu. Lekarz z powołania, wzbudza moje zaufanie.

Lekarz super,polecam kazdej kobiecie:-)Profesjonalna obsluga,uprzejmosc,serdecznosc i pomoc w kazdej sytuacji...:-)

Bardzo przyjazny dla pacjenta, kompetentny, cierpliwy fachowiec :-), na pytania odpowiada telefonicznie po godzinach pracy! jestem bardzo zadowolona z opieki medycznej na NFZ, kolejną opinię dodam po zabiegu operacyjnym i pobycie w szpitalu pod opieką ordynatora pana Sucheckiego.

trafiłam kiedyś do szpitala akurat na jego dyżur, tego jak mnie potraktował to chyba nigdy nie zapomnę , nie polecam