dr n. med. Sławomir Woźniak

Zawiodłam się, mam wrażenie ze to bardziej biznesmen niż lekarz - odnoszę wrażenie, że to marketing, ale to tylko moje odczucie.

Kompetentny lekarz, sympatyczny dobry specjalista od USG odpowiada w sposób konkretny na każde pytanie ale pewną zagadkę wciąż trzeba rozwiązać.......liczę na jego pomoc

Zawiodłam się. Lekarz zapomina, często mylą mu się pacjentki. Za dużo pacjentek, ciagłe opóźnienia.

Pan doktor Sławomir Woźniak jest lekarzem jak najbardziej wartym polecenia. Widać,że zawód swój wykonuje z powołania. Do doktora dojeżdżam co miesiąc 200 km, i nie zamieniłabym go na żadnego innego. Wykazuję się wnikliwością, profesjonalizmem i życzliwością.

Lekarz bardzo w porządku, kompetentny, miły, zna się na rzeczy. Jedyny minus wszytko na wizytach jest szybko bo kolejne pacjentki czekają w poczekalni i brak prowadzenia kart pacjentek.

Duży minus za ekspresowe wizyty, badani z usg w sumie 10 min

Duży minus za ekspresowe wizyty, badani z usg w sumie 10 min

Dzięki Panu doktorowi mam wspaniałą córkę mimo ciąży z problemami.

Dzięki Panu doktorowi mam wspaniałą córkę mimo ciąży z problemami.

Jestem pacjentką Pana Doktora już od kilku lat i jak do tej pory byłam bardzo zadowolona jednak ostatnio coś się zmieniło. Pojawiły się u mnie zmiany, które wymagają dłuższego leczenia. Pan Doktor przypisał mi leki i kazał przyjść za trzy miesiące. Tak tez zrobiłam. Jakie było moje zaskoczenie kiedy na wyznaczonej wizycie (nie wspomnę, ze musiałam czekać ok 1,5godz.) zapytał jakie brałam leki. Ile razy rodziłam i ile mam lat?!!!!!!! o zgrozo!!!!! przecież powinien to wiedzieć. Nie prowadzi żadnej statystyki, żadnych historii chorób ani leczenia i nawet warknął na mnie kiedy zupełnie nieświadomie podałam złe dane. dostałam skierowanie do szpitala na zabieg i muszę czekać kilka miesięcy.sądziłam, ze skoro zabieg będzie przeprowadzony w tym szpitalu, w którym pracuje Pan Doktor i przez Niego wykonany to mogę liczyć na bliższy termin. Niestety:( Coś się zmienia, dlatego ja tez zastanawiam się nad zmianą lekarza.

Bardzo polecam tego lekarza, jest miły, badania wykonywane są kompleksowo,gabinet elegancki z odpowiednim sprzętem.

Pan doktor prowadzi moją ciążę. Poleciła mi go koleżanka i jestem bardzo zadowolona. Fakt, że prawie zawsze jest opóźnienie w przyjęciu ale wynika to z faktu, że doktor poświęca każdej pacjentce tyle czasu ile wymaga jej przypadek, cierpliwie wszystko tłumaczy. Budzi zaufanie i potrafi stworzyć taką atmosferę, że można otwarcie z nim porozmawiać o wszystkich, nawet najbardziej intymnych sprawach, a przecież to wyjątkowo ważne u lekarza ginekologa. POLECAM