dr n. med. Sławomir Woźniak

w porządku, kompetentny i uprzejmy, dobre podejście do kobiety

w porządku, kompetentny i uprzejmy, dobre podejście do kobiety

Świetny, prowadził moje dwie ciąże. Poleciłam go wielu koleżankom i one również są bardzo zadowolone.

bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie, bardzo konkretny w diagnozie,udziela wyczerpujacych informacji,przeprowadza szczegoly wywiadu, dodatkowo rowniez pomocny w problemach zaburzen pozycia seksualnego,polecam przede wsZytskim dla mlodych dziewczat

Prowadził moją ciążę i od tego czasu jestem Jego pacjentką (6 lat). Znam wielu lekarzy ale ten jest naprawdę z powołaniem, nie znam tak wspaniałego człowieka jak Pan Dr Woźniak. Polecam Szczerze.

Doktor sympatyczny, kompetentny, empatyczny, wzbudza zaufanie. Felerem jest duża liczba pacjentek, zatem i przedłużający się czas oczekiwania na wejście do gabinetu. Co z drugiej strony świadczy pozytywnie o doktorze, że tak wiele kobiet chce być właśnie jego pacjentką.

Lekarz po prostu ze względu na dużą ilość zapisanych osób nie ma czasu dla pacjentki. Czeka się około 1 godziny na wejśćie do gabinetu.