Lekarze Specjalista USG Kraków

{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Internista
                                       prof. dr hab. n. med. Andrzej Gackowski

prof. dr hab. n. med. Andrzej Gackowski

Internista, Kardiolog

UniCardia&UniMedica&UniEstetica Małopolskie Kliniki Specjalistyczne
Kluczborska 17 ( 2-3 piętro)
31-271 Kraków

Pasjonat.Lekarz z najwyższej pólki.Walczy o zdrowie pacjenta.Jest ze mną od ośmiu lat,które otrzymałem od Profesora choć inni nie dawali mi szans życia.
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Specjalista leczenia bólu
                                       lek. med. Jan Paradowski

lek. med. Jan Paradowski

Specjalista leczenia bólu, Chirurg ortopeda

ul. Karola Szymanowskiego 4/8
30-047 Kraków

wspaniały lekarz polecam , zawsze wysłucha uważnie nie idzie na skróty -operacja u niego to ostateczność pomógł mi w powrocie do normalnoeci bardzo

lek. med. Andrzej Bałasz

Seksuolog, USG ginekologiczne

Centrum Medyczne Arka
Królowej Jadwigi 15
Kraków

Poznałam pana dr w bardzo złych okolicznościach. To bardzo konkretny człowiek, czasami to mnie złościło, ale w moim przypadku diagnoza była słuszna. Nie pozostawił mi złudzeń choć czasem nadzieja jest potrzebna. To co mnie w nim urzekło to niecodzienne podeście do człowieka i zaufanie - co w tych czasach się nie zdarza. Odbiera telefony i na prośbę pojawia się w szpitalu choć nie ma takiego obowiązku - tym samym przekazuje, ...
Opinia dodana przez: Wera
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} USG Doppler
                                       lek. med. Krzysztof Serafin

lek. med. Krzysztof Serafin

USG Doppler, Cytolog

Centrum Medycyny Rozrodu ARTVIMED
Legendy 3/1
30-147 Kraków

Pan Doktor Serafin to lekarz z powołania. Z całą pewnością mogę polecić go każdej pacjentce. Podczas pobytu w szpitalu prowadził moją zagrożoną ciążę bliźniaczą aż do końca oraz wykonywał cesarskie cięcie. W sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowaniem oraz troską podchodził do sprawy. Poświęcał dużo czasu na szczegółowe badanie, wszystko bardzo dokładnie wyjaśniał, konkretnie odpowiadał na pytania. Zawsze znajdował czas aby rozwiać moje wątpliwości, w błyskawiczny sposób rozwiązywał wszelkie problemy ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Marek Rosa

Chirurg ogólny, USG

ulica Niska 24a
31-306 Kraków

Bardzo dobry lekarz - fachowiec - chirurg ! Już drugi rok byłem na zabiegu i potwierdzam,że nie przypadkiem powyższe kryteria oceniam na 5 gwiazdek ! BM

dr n. med. Wiesław Pawlik

USG

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kraków-Południe
ulica Szwedzka 27
30-315 Kraków

Wspaniały DOKTOR !!!!!! Kompetentny i zawsze uśmiechnięty , co od razu nastraja pacjenta pozytywnie . POLECAM WSZYSTKIM

dr n. med. Wanda Cyrul

Radiolog, USG dzieci

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
31-061 Kraków

Pani dr jest radiologiem dziecięcym, rewelacyjna w podejściu do dzieciaczków, szczególnie tych maleńkich, kompetentna, fachowa, same plusy. Polecam!!!

lekarz Bartłomiej Golański

Czysta 5/15
Kraków

Zgłosiłam się do doktora Golańskiego z dość zawiłym problemem i na pierwszej wizycie nie do końca udało się go rozwiązać, ale to w sumie moja wina - za długo zwlekałam z wizytą u specjalisty. Sam doktor wywarł na mnie świetne wrażenie i z pewnością zechcę jeszcze niejednokrotnie zasięgnąć jego porady (choć mieszkam obecnie dość daleko od Krakowa).
Opinia dodana przez: martyna_zet

lekarz Maciej Kowalczyk

Ginekolog położnik, USG

Krowoderska 59 lok. 6
31-141 Kraków

Urodzilam pod opieka tego lekarza 3 dzieci i za kazdym razem o zewiedzialam ze jestem w najepszych rekach!!!Polecilam tego lekarza rowniez moim kuzynkom i tylko dzieki temu maja zdrowe dzieci!!!Bardzo Go lubie i cenie za to,ze jest najlepszym specjalista.Agnieszka Jurkiewicz

lekarz Jadwiga Masior

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

KOV-MED
Kraków

mam 50 lat sporo widziałam... i przyznam ,pierwszy raz byłam u takiego lekarza, który podczas wizyty relacjonuje badanie i pacjent wszystko wie. bada rowniez pirsi. super kontakt- bez dystansu, jak u przyjaciołki. Z czystym sumieniem zaprowadzę córkę.

lekarz Piotr Skrzyński

Pediatra, Radiolog

SOFIMED spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Sofimed
ulica Norymberska 10 C/101
30-376 Kraków

Świetnie zdiagnozował dzieci: jedno już po operacji, drugie z pomocą Pana doktora udało się szybko wyleczyć. Dziękuję i POLECAM

dr Berta Kowalska

Ortopeda, USG ortopedyczne

INTERMED
Ul. Rydlówka 44 Kraków
30-363 Kraków

Bezbłędna w rozpoznawaniu schorzeń ortopedycznych używając USG. Od 15 lat miałem problem z kolanami. Zażywałem VIOX, Celebrex, Mobic, aby uśmierzyć ból. Kilka artroskopii w USA i Polsce. Po wizycie u dr. Kowalskiej i rozpoczęciu, zalecanej przez nią, kuracji z czynnikiem wzrostu + Jonex, ból całkowicie ustąpił i zwiększyła się mobilność moich kolan. Nareszcie mogę wstać i siąść bezboleśnie.
Opinia dodana przez: WK50

lekarz Jacek Drzewicki

Prądnicka 55/3
Kraków

Moja pierwsza wizyta przebiegła dokładnie tak jak powinna. Lekarz odpowiedział na wszystkie moje pytania, wyjaśnił wszystkie kwestie, był miły profesjonalny.

lekarz Klaudia Sowula

Cytolog, Ginekolog

ulica Norymberska 10 C/101
30-376 Kraków

miła i sympatyczna pani doktor wizyta nie krępująca, dobrze się z nią rozmawia i delikatnie wykonuje badanie.
Opinia dodana przez: Piotr

Katarzyna Kisielewska

Urzędnicza 41/3
Kraków

Lekarka podchodzi do pacjenta indywidualnie, nie odwala chałtury za to ja cenie i polecam.

dr n. med. Bartłomiej Kowalczyk

Ortopeda dziecięcy, USG ortopedyczne

Kraków

Leczę u pana dr-a mojego synka od jego pierwszych dni życia - stopy końsko-szpotawe. Jak dotąd zawsze wychodzę od niego z uśmiechem na twarzy i nadzieją, że wszystko jest w porządku i jesteśmy na dobrej drodze leczenia. Przeszliśmy prze gipsowanie nóżek, całodniowe noszenie szyny denis-browna i teraz już tylko podczas spania. wczoraj mój syn postawił swoje pierwsze kroki :) I choć zawsze - jak to rodzic - mam pewne obawy ...

lek. med. Jacek Franczak

Ginekolog położnik, USG

VOLUMED Gabinety Specjalistyczne
ul. Zdrowa 1/3
31-216 Kraków

Cudowny lekarz. Prowadził moją ciążę kilka lat temu a teraz jestem jego pacjentką i nie wyobrażam sobie chodzić do innego ginekologa. Pan Doktor jest profesjonalistą w każdym calu. Jest cierpliwy, bardzo dokładny i opanowany. Polecam szczerze wizytę u Pana doktora.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Andrzej Gach

Oś. Centrum E 25
Kraków

tydzień temu urodziłam drugiego synka prze CC.Dr,Gach jest wybitym specjalistą nic nie umknie jego uwadze,robi wszystko co w jego mocy aby utrzymać ciąże i aby urodziło sie dziecko bezpiecznie. Jest małomówny ale tylko wtedy gdy nic nie zagraża zdrowiu dziecka ani ciężarnej. Jest lekarzem godnym zaufania,a wizyta u niego nie jest męczarnią jak u innych lekarzy tej specjalizacji. Nie naciąga na niepotrzebne witaminy,badania itp. Jest jedynym lekarzem którego jak najbardziej ...

lekarz Ewa Górecka

Ginekolog położnik, Ginekolog

ul. św. Sebastiana
Kraków

3 ciaze-kazda inna. wszystkie prowadzone bez zadnych zastrzezen.kompetentn, fachowa, uprzejma.

dr n. med. Ryszard Jankowski

Cytolog, Ginekolog

Gabinet Ryszard Jankowski
Kostrzewskiego 47
30-437 Kraków

Pierwsze tygodnie ciąży prowadziłam u doktora Jankowskiego, później przeniosłam się do innego lekarza na NFZ, ale wróciłam po drugim trymestrze "z podkulonym ogonem", bo ciąża była zagrożona, dodatkowo przez pewien mój problem zdrowotny dla dobra mojego i dziecka powinna zakończyć się CC, jednak poprzedni lekarz nie chciał mi wystawić na nie skierowania, ignorując bardzo istotne wskazania i wyśmiewając mnie ze względu na "młody wiek" (20 lat). U pana doktora czułam ...