lekarz Stanisław Bartel

Drogi specjalista stwierdził po badaniu że mam zrosty na lewym jajniku po przebytym zapaleniu jajnika (nic mnie nie bolało ) i powiększone węzły chłonne . Na drugiej wizycie gdy spytałam o USG i ewentualne leczenie rzekomych zrostów dostalam odpowiedz :"zrosty są za stare by je leczyć a jak pani idzie do kardiologa od razu robi pani echo serca ?!"po tym jak odmówił mi wykonania badania USG udałam się do innego ginekologa który wykonał to badanie i okazało się że nie mam zrostów które się mi niby wytworzyły ba co najlepsze mam cały lewy jajnik zdrowy a na prawym mam guza !i to jest kompetencja ?!to jest kpina ..mały szczegół pomylić lewy jajnik z prawym i zrosty z guzem a i oczywiście węzłów chłonnych też nie miałam powiększonych !ale już wystosujemy odpowiednie pisma "sugerujące jego kompetencje" . Nie polecam absolutnie ginekolog z czasów PRL

Nie polecam tego lekarza nikomu !! Nic nie tłumaczy zachowuje się arogancko wobec pacjentek a co najgorsze na niczym się nie zna !! Przez tydzień jadłam antybiotyk na zapalenie lewego jajnika którego jak się okazało po wizycie u innego ginekologa nigdy nie miałam. Przez niego miałam same koszmary powiedział że nigdy nie będę miała dzieci bo mam tylozgiecie macicy a to też nie prawda . Nigdy nikomu go nie polecę