lekarz Stanisław Dziurkowski

Ginekolog

jako jeden z nielicznych lekarzy pod których byłam opieką w ciąży i po porodzie nie wmówił mnie i mojemu synkowi wszystkich istniejących chorób...zamiast straszyć tak jak inni pocieszał i starał się pomóc jak najlepiej umiał...dzisiaj po wielu miesiącach strachu, ciągłych wizytach w różnych poradniach i wielu badaniach wiem że mam zdrowego synka i zawdzięczam to między innymi Panu Doktorowi który zachował zdrowy rozsądek

po raz kolejny polecam tego lekarza, naprawdę świetny fachowiec,nie mówi za wiele, ale jak już powie to konkretnie, odpowiada na wszystkie pytania w jasny sposób. Panie,które piszą,że coś jest nie tak z jego podejściem do pacjentki -oczywiście mogą mieć takie zdanie,zawsze znajdzie się ktoś tak wymagający i o nie wiadomo jakim wyobrażeniu,że nic mu nie pasuje i coś sobie wynajdzie, to tak ja na forum turystycznym gdzie ludziska wypisują bzdury,że hotel miał złą lokalizację(200m do plaży) czy monotonne jedzenie, tak jakby sami w domu mieli nie wiadomo jaki wybór. Śmiechu warte! A przecież każdy może mieć gorszy dzień- nawet lekarz ginekolog.
Prowadził moją ciążę bardzo uważnie, pilnował badań w danym trymestrze, czułam przy nim ,że moja ciąża jest w bezpiecznych"rękach".

Jestem b.zadowolona :) miły i opanowany, czułam się bezpiecznie przez całą ciążę. Przede wszystkim wiedziałam, że zawsze mogę zadzwonić i zapytać w razie niepokoju. Polecam

Witam, potrzebuję pilnie nr kontaktowy do dr Dziurkowskiego. Możliwie szybko. Nie wiem jak i gdzie zdobyć nr telefonu, więc mam nadzieję że jakaś dobra duszyczka mi pomoże. Pozdrawiam, z góry dziękuję

Niestety nie polecam doktora, chodziłam do niego z pierszą ciążą oczekiwałam wielu wyjaśnień a tu musiałam się sporo napocić aby coś od niego wyciągnąć, sam niewiele mówił. Przetrzymywał akcję porodową i potem jedynym wyjściem okazał próżniociąg(vacum) przy dziecku prawie 4500 g, metoda uznawana za bardzo niebezpieczną dla dziecka, nie stosowana już prawie nigdzie, bo przynosi więcej złego niż dobrego ,no ale na szczęście moje dziecko jest zdrowe.Radze sobie poczytać conieco na temat tej metody, i nie wyrażać zgody na nią, mnie nikt o zdanie nie pytał nawet, było już na to za późno...
Na wizycie kontrolnej po porodzie mimo moich uskarżeń o dotkliwych boleściach stwierdził, że są to bóle "psychogenne" czyli, że sobie je chyba wymyśliłam... ;(( Za miesiąc udałam się do innego ginekologa, który stwierdził, że 90% mojej szyjki macicy to jest jedna wielka rana i dopiero on po sześciomiesięcznej męczarni wyprowadził mnie z okresu połogu ;)))
Zdecydowanie nie polecam, moja historia zakończyła się dobrze ale gdybym tak dłużej czekała to nie wiem co by było ;(

Staram się być obiektywna. Nie neguję wiedzy i kompetencji doktora, ale mam wiele zastrzeżeń, co do prowadzenia mojej ciąży: brak skierowania na podstawowe badania, ignorowanie zgłaszanych dolegliwości, dobrze że skończyło się tylko małymi komplikacjami. Może miałam pecha, ale drugą ciążę planuję już pod opieką innego lekarza.

Bardzo dobry lekarz,który może nie ma zbyt dużo czasu na pogaduszki bo ciężko pracuje, ale zawsze stara się rozwiać wszelkie wątpliwości i wszystko wyjaśnić.Wiem że poród to nie jest łatwa sprawa i nie zawsze przebiega optymalnie i wymaga różnych działań. Czasem jest to założenie próżniociągu. A ta pinda która zrobiła ten negatywny wpis jest głupia i sama nie wie czego chce. Nawet nie wie że ten "fachowiec" który jej "leczył" nadżerkę przez sześć miesięcy to zwykły naciągacz.

Polecam! delikatny, spokojny i konkretny. W ciąży czułam się całkowicie bezpiecznie. Mogłam zadzwonić do niego o każdej porze dnia i nocy.

lekarz godny polecenia. jestem bardzo zadowolona z prowadzenia przez niego mojej ciąży. przy kolejnej ciąży również udam się do niego. polecam

jedno wiem ze dzięki dr Dziurkowskiemu żyje cieszę się dobrym zdrowiem i od 24 lat jestem szczęśliwa matka gdyby nie jego szybka i dobra diagnoza od 26 lat nie byłoby mnie wsród żywych POZDRAWIAM WSZYSTKICH