lekarz Stanisław Dziurkowski

Świetny lekarz prowadzi moja drugą ciaze i jestem zadowolona

Świetny lekarz prowadzi moja drugą ciaze i jestem zadowolona

Bardzo dobry lekarz, prowadził moją ciąże i jestem z niego zadowolona.

Bardzo dobry lekarz, prowadził moją ciąże i jestem z niego zadowolona.

jedno wiem ze dzięki dr Dziurkowskiemu żyje cieszę się dobrym zdrowiem i od 24 lat jestem szczęśliwa matka gdyby nie jego szybka i dobra diagnoza od 26 lat nie byłoby mnie wsród żywych POZDRAWIAM WSZYSTKICH

co wy wypisujecie za bzdury dr dziurkowski jest super fachowcem, chodzilam do niego i jestem bardzo zadowolona :)

Nieuprzejmy gbur. Zdecydowanie odradzam, no chyba że prywatnie.

Nieuprzejmy gbur. Zdecydowanie odradzam, no chyba że prywatnie.

Witam! Dr. Dziurkowski prowadzi moją trzecią ciąże i jestem bardzo zadowolona w 100% mogę polecić go innym pacjentką!!!

Bardzo proszę o namiar telefoniczny na doktora Dziurkowskiego.Jestem w ciąży(prawdopodobnie) i chciałabym ,aby mnie poprowadził,ponieważ poprzednią ciąże prowadził inny lekarz i nie byłam zadowolona.A na necie nie ma żadnego kontaktu.Z góry ślicznie dziękuję

po raz kolejny polecam tego lekarza, naprawdę świetny fachowiec,nie mówi za wiele, ale jak już powie to konkretnie, odpowiada na wszystkie pytania w jasny sposób. Panie,które piszą,że coś jest nie tak z jego podejściem do pacjentki -oczywiście mogą mieć takie zdanie,zawsze znajdzie się ktoś tak wymagający i o nie wiadomo jakim wyobrażeniu,że nic mu nie pasuje i coś sobie wynajdzie, to tak ja na forum turystycznym gdzie ludziska wypisują bzdury,że hotel miał złą lokalizację(200m do plaży) czy monotonne jedzenie, tak jakby sami w domu mieli nie wiadomo jaki wybór. Śmiechu warte! A przecież każdy może mieć gorszy dzień- nawet lekarz ginekolog.
Prowadził moją ciążę bardzo uważnie, pilnował badań w danym trymestrze, czułam przy nim ,że moja ciąża jest w bezpiecznych"rękach".

Wybierając lekarza prowadzącego m.in sugerowałam się zawartymi tutaj opiniami, tutaj jest wszystko ładnie, pięknie ( ciekawe czemu???) a rzeczywistość jest zdecydowanie inna... Lekarz nie spełnił moich oczekiwań, myślę, że nie poleciłabym go innym kobietom.

( ciekawe czemu???) a rzeczywistość jest zdecydowanie inna...

Dobry lekarz, kompetentny i w następnej ciąży też będę chodzić do niego.

Dobry lekarz, kompetentny i w następnej ciąży też będę chodzić do niego.