lekarz Stanisław Dziurkowski

Bardzo dobry lekarz. Urodzilam juz przy jego pomocy osiem dzieci i chce jeszcze urodzic co najmniej osiem.

Bardzo dobry lekarz,który może nie ma zbyt dużo czasu na pogaduszki bo ciężko pracuje, ale zawsze stara się rozwiać wszelkie wątpliwości i wszystko wyjaśnić.Wiem że poród to nie jest łatwa sprawa i nie zawsze przebiega optymalnie i wymaga różnych działań. Czasem jest to założenie próżniociągu. A ta pinda która zrobiła ten negatywny wpis jest głupia i sama nie wie czego chce. Nawet nie wie że ten "fachowiec" który jej "leczył" nadżerkę przez sześć miesięcy to zwykły naciągacz.

Niestety nie polecam doktora, chodziłam do niego z pierszą ciążą oczekiwałam wielu wyjaśnień a tu musiałam się sporo napocić aby coś od niego wyciągnąć, sam niewiele mówił. Przetrzymywał akcję porodową i potem jedynym wyjściem okazał próżniociąg(vacum) przy dziecku prawie 4500 g, metoda uznawana za bardzo niebezpieczną dla dziecka, nie stosowana już prawie nigdzie, bo przynosi więcej złego niż dobrego ,no ale na szczęście moje dziecko jest zdrowe.Radze sobie poczytać conieco na temat tej metody, i nie wyrażać zgody na nią, mnie nikt o zdanie nie pytał nawet, było już na to za późno...
Na wizycie kontrolnej po porodzie mimo moich uskarżeń o dotkliwych boleściach stwierdził, że są to bóle "psychogenne" czyli, że sobie je chyba wymyśliłam... ;(( Za miesiąc udałam się do innego ginekologa, który stwierdził, że 90% mojej szyjki macicy to jest jedna wielka rana i dopiero on po sześciomiesięcznej męczarni wyprowadził mnie z okresu połogu ;)))
Zdecydowanie nie polecam, moja historia zakończyła się dobrze ale gdybym tak dłużej czekała to nie wiem co by było ;(

Godny polecenia lekarz.Chodzę do niego już z drugą ciążą. Opanowany i delikatny.Polecam

lekarz jak lekarz, ale nie polecam.sama chodziłam,mam niemiłe wspomnienia.Wizyta co 2 tygodnie gdzie ciąża przebiegała prawidłowo.Rodząc w innym szpitalu jak zobaczyli moją kartę ciąży to byli w szoku ,że tyle razy byłam u lekarza gdzie ciąża przebiegała prawidłowo.

Pan doktor prowadził moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. Konkretnie odpowiada na wszystkie pytania, jest uprzejmy i miły, potrafi w przystępny sposób wytłumaczyć dany problem.

jest dobrym lekarzem,traktuje pacjentki równo,potrafi wszystko wytłumaczyć spokojnie bez nerwów....prowadził moje dwie ciąże i jestem zadowolona bo mam dwóch zdrowych chłopców....godny polecenia:)

Konkretny facet i jako lekarz polecam jestem juz z 2 ciaza u niego!!!!!

Konkretny facet i jako lekarz polecam jestem juz z 2 ciaza u niego!!!!!

Bardzo konkretny,wzbudza zaufanie, potrafi uspokoić pacjentkę. OAZA SPOKOJU.

Bardzo konkretny,wzbudza zaufanie, potrafi uspokoić pacjentkę. OAZA SPOKOJU.

Wspaniały fachowiec,bardzo miły. Mam do niego pełne zaufanie.

Wspaniały fachowiec,bardzo miły. Mam do niego pełne zaufanie.