dr n. med. Stanisław Kosiorowski

Internista, Kardiolog

2,9
2,2
2,5

nieuprzejmy,gbur.Bylam swiadkiem jak pacjentka wychodzila od niego a on wyzywal ja od idiotek.

Wreszcie trafiłam na lekarza, który zajął się mamą kompleksowo, ustawił leki i wyprowadził "na prostą". Odetchnęliśmy wszyscy z ulgą.

Jest bardzo nie przyjemny w kontakcie z pacjentem. Pacjent przchodzi z ciśnieniem 140 a wychodzi z gabinetu z ciśnieniem 180, a powinno być chyba odwrotnie. Nie wysłucha pacjenta, kontakt z tym lekarzem jest praktycznie zarowy. Po przepisanych lekach czułam się dużo gorzej, a gdy na wizycie kontrolnej poinformowałam o tym powiedział że to są najlepsze leki i mam brać. Nie polecam...

Pan bardzo mi pomógł. Wyszłam z gabinetu w pełni świadoma swoich dolegliwości. Był bardzo uprzejmy. Polecam-fachowa opieka.

Pan w czasie wizyty stwierdził ,że szkoda Jego cennego czasu na leczenie mnie.

Pan w czasie wizyty stwierdził ,że szkoda Jego cennego czasu na leczenie mnie.

Uważam że jest dobrym fachowcem, bardzo mi pomógł. Byłem mile potraktowany przez Pana Kosirowskiego i bardzo dobrze zdjagnozowany.Zaznaczam że jestem poażnie chory na serce.

Uważam że jest dobrym fachowcem, bardzo mi pomógł.
Byłem mile potraktowany przez Pana Kosirowskiego i
bardzo dobrze zdjagnozowany.Zaznaczam że jestem poażnie chory
na serce.

To jest cham, cham i jeszcze raz cham. Życzyłabym mu z całego serca aby sam doświadczył tego co serwuje swoim pacjentom a przede wszystkim rodzinom. Bez badań potrafi z nieukrywaną radoscią straszyć różnymi strasznymi chorobami, które po badaniach sie nie potwierdzają. Jest gburowatą świnią. Nigdy nie powienien zostać lekarzem no może weterynarzem bo ze świniami to on by się dogadał.

Zdecydowanie polecam tym którzy poważnie traktują swoją chorobę i chcą się leczyć.

TEN CZŁOWIEK NIE POWINIEN BYĆ LEKARZEM.BARDZO NIEUPRZEJMY,WRĘCZ CHAMSKI,POTRAFI PACJENTA ZDOŁOWAĆ TOTALNIE A NAWET WYPROSIĆ Z GABINETU.SZOK!!!!

Doskonały specjalista; badanie, diagnoza, leczenie na bardzo wysokim poziomie. Człowiek czuje sie osobą wyróznioną majac szansę na leczenie pod opieką tego Doktora.