lekarz Stanisław Ptak

2,6
2,6
2,9
2,4

Lekarz , który już dawno powinien siedziec w domu , a nie łakomić sie na pieniądze , dziś byłam u niego na wizycie i poprostu nic się nie dowiedziałam. Mam dośc poważny uraz kolana,stwierdzony na pogotowiu, jedynie z wyniku RTG.Pan doktor popatrzył na nogę i bez skierowania na jakiekolwiek badania dodatkowe od razu zaczął wypisywać skierowanie na płatne zabiegi u niego w przychodni , jak powiedziąłam , że nie stać mnie na nie , to stwierdził , że nie może mi już więcej pomóc. Gdy zapytałam co mam dalej robić , to powiedział , że mam oszczędzać kolano , nie chodzić po schodach i nie robic przysiadów. Gdy zapytałam i co potem jak mnie boli , odpowiedział , że musi boleć.Na pytanie o skierowanie na inne badania znów odpowiedział , że mnie może mi pomóc. To jest lekarz??? Nie to tylko pijawka , która chce się wzbogacić na ludzkim cierpieniu, Nie polecam nikomu!!!

Dzisiaj był mojej szkole na badaniach sportowych. Popukał słuchawką, zajrzał do jamy ustnej i pazernie zgarnął 40zł oraz przybił pieczątkę. Totalna pazerność na pieniądze.

MASAKRA! Totalna porażka! Po pierwsze wcześniej zanim tam poszedłem to zadzwoniłem z konkretnym pytaniem o konkretny zabieg (fala uderzeniowa)Uzyskałem odpowiedź, że mogę go wykonać i zapłacę tylko za zabieg. Na miejscu okazało się, że mam iść na wizytę, która trwała ok 4 minut! 60 złotych do kieszeni i wypad! Oczywiście zabieg wg. tego pana nie jest możliwy. Ciekawe skoro ortopeda, który mnie leczył kazał ów zabieg zrobić! Pan Ptak jeszcze bardzo chce mnie zobaczyć. Dał nawet nowy termin, ale chyba jest mało inteligentny skoro sądzi,że ja do niego pójdę. Tak ...

Pan Ptak jeszcze bardzo chce mnie zobaczyć. Dał nawet nowy termin, ale chyba jest mało inteligentny skoro sądzi,że ja do niego pójdę. Tak jak ktoś wcześniej napisał: Facet sądzi,że ma USG w oczach. Totalna niekompetencja! Kasa, kasa, kasa...to jest tam najważniejsze! "Konował" jakich mało! Zdecydowanie nie polecam!

Nic dodac,nic ujac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

Nic dodac,nic ujac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

świetny lekarz może czasem trochę nieprzyjemny jednak rzadko. jeden z tych lekarzy którzy wiedzą co robią a nie przypuszczają możliwości. polecam wszystkim :)

świetny lekarz może czasem trochę nieprzyjemny jednak rzadko.

naprawde polecam lekarz bardzo dobry. Wyleczył mnie

naprawde polecam lekarz bardzo dobry. Wyleczył mnie

totalna porażka - jak zależy ci na l-4 to polecam jak najbardziej... natomiast jak chcesz dojść do zdrowia i poruszać się o własnych siłach to poszukaj lekarza a nie PTAZERNEGO. zdecydowanie nie polecam NIE POLECAM

Zgadzam się, wiecej szkody niż pożytku. Kompletna ignorancja.

Zgadzam się, wiecej szkody niż pożytku. Kompletna ignorancja.

Zwykły konował. Cokolwiek by dolegało pacjentowi, każdego wysyła na płatną rehabilitację do własnego ośrodka. Legenda głosi, iż komuś pomogły te zabiegi ;) Straciłam przez tego pana przynajmniej pół roku, podczas których spokojnie mogłam zacząć fizykoterapię zamiast chodzić na te beznadziejne lasery, pola magnetyczne i faszerować się lekami. Zdecydowanie nie polecam tego lekarza!

Prze tego pana mam uraz stawu do końca życia. Diagnozę postawił patrząc tylko na nogę potem gips i maść. Noga Ciągle spuchnięta po noc to było drobne skręcenie. W klinice w Żorach dowiedziałem się ze mój staw skokowy nadaje się do rekonstrukcji przez złe leczenie. Temu panu już dziękujemy. Pazera na kasę i len śmierdzący