dr n. med. Stefan Batowski

2,3
2,2
1,8
1,9

Super doktor, widać że zna się na swojej robocie, polecam go!

Super doktor, widać że zna się na swojej robocie, polecam go!

Byłam w styczniu br u dr. Batowskiego w LUXMEDZIE na Wołowskiej. Lekarz nieuprzejmy, gburowaty, pisał tylko w komputerze nie odzywając się do mnie. Wypisał mi receptę i gdy zapytałam jak mam te leki stosować dodał tylko że na recepcie jest wszystko zapisane. Raczej już się do niego więcej nie wybiorę. Niestety. Wolę milszych lekarzy, którzy maja nam pomagać a nie odpychać.

WYJĄTKOWO antypatyczny,zero kontaktu z pacjentem,kamienna gburowata twarz.Podczas wizyty nic nie tłumaczy,w ogóle się nie odzywa.Gastroskopię przeprowadził w sposób wręcz chamski,bakowało mi już tylko kopniaka na do widzenia.Może jest dobrym specjalistą,ale od lekarza wymaga się oprócz "fachowości"odrobiny zwykłej ludzkiej życzliwości.

Jest arogancki i bardzo negatywnie nastawiony do pacjenta.Potraktował mnie chamsko i nie pozwolił dojść do słowa.Wyszłam ze łzami w oczach.Wypisał recepty na 10 różnych bardzo drogich leków i ponownie na odwal kazał iść do szpitala na badania.Prywatnie czekałam 1,5 godz.do niego a moja wizyta trwała niecałe 5 minut bo miał straszne opóznienia i był jak zawsze bardzo zdenerwowany.NIE POLECAM!!!!

Leczenie wrzodów u tego lekarza to był koszmar- brutalna gastroskopia, po której wręcz wyrzuca pacjenta za drzwi nic nie tłumacząc, nie dając chwili na ochłonięcie. Gburowaty, arogancki, mało komunikatywny. Zataił przede mną wyniki gastroskopii, które były znane już następnego dnia, każąc czekać do następnej, odległej w czasie wizyty. W mojej ocenie pan jest typem sadysty upajającego się władzą nad bezbronnym pacjentem. Kontakt z tym lekarzem to ogromny dyskomfort psychiczny i stres, który dodatkowo potęguje dolegliwości gastryczne.

Pan doktor jakiego nigdy bym nikomu nie poleciła. Wychodząc z gabinetu miałam łzy w oczach. Nic mu się nie podobało. Arogancki, gburowaty, bardzo nieuprzejmy. Klikał tylko coś na komputerze, a zalecenia jak zażywać leki, co jeść itd przekazał zdawkowo, że trudno było zapamiętać. Wywarł bardzo bardzo negatywne uczucia. Stanowczo nie polecam.