dr n. med. Stefan Maciak

Radiolog, USG

Doskonały specjalista i życzliwy człowiek, jak pamiętam-od zawsze. "Stara", dobra szkoła, zachowuje właściwy, kulturalny dystans.Nie musi niczego nadrabiać flirtowaniem z pacjentką i aktorstwem fałszywym, z którym coraz częściej można się spotkać.Polecam

Wizyta trwała 3 minuty. Swoje dygresje na temat choroby prosiłam by wystawił na wyniku badania- odmówił. Nikomu nie polecam- beznadziejny

Poprosiłam o wydruk badania USG (a nie tylko opis badania).Pan Maciak uważał,że nie jest mi to potrzebne, ponieważ inni lekarze i tak nie znają się na "tym".Upierałam się,ujrzałam nerwowe gesty i wyraźne niezadowolenie.No cóż, trochę papieru więcej-ale to kosztuje,prawda?Tylko,że to mi się należy-jak buda psu!

Bylam bardzo zadowolona z wizyty, Pan Maciak jest bardzo mily i kompetentny

Bylam bardzo zadowolona z wizyty, Pan Maciak jest bardzo mily i kompetentny

Bardzo dobry fachowiec, duża kultura, pełen profesjonalizm. Korzystam z badań USG u dr Maciaka od wielu lat i mogę potwierdzić niezmienny wysoki poziom zarówno badań jak i obsługi pacjenta.

Pan doktor jest dobrym lekarzem, zaskoczył mnie gdy oprócz usg szyi (zalecenie laryngologa), zaniepokojony powiększonym węzłem chłonnym dodatkowo sam od siebie wykonał usg innych części ciała pod kątem pozostałych węzłów chłonnych. Potwierdzam - oszczędny w słowach, pacjenta skierował z wynikami usg do lekarza rodzinnego celem dalszej diagnostyki.

Poszlam do doktora na profilaktyczne USG piersi a on sam od siebie zbadal tez tarczyce i wykryl zapalenie tarczycy o ktorej nie mialam pojecia. Mysle ze nieczesto spotyka sie lekarzy ktorzy wychodza poza zakres swoich obowiazkow i to dobrowolnie. Polecam

Super specjalista.Kompetentny,uprzejmy i bardzo przystępnie tłumaczy wyniki.

Super specjalista.Kompetentny,uprzejmy i bardzo przystępnie tłumaczy wyniki.

Pełny profesjonalizm. Polecam. Krystyna

Pełny profesjonalizm. Polecam. Krystyna