lekarz Stefan Miliński

1,9
2,1
1,8

Moje doświadczenie z Panem doktorem jest jak najbardziej pozytywne. Na dyżur Pana doktora w placówce opieki nocnej przyszedłem z ostrą infekcją bakteryjną gardła i otrzymałem antybiotyk, dzięki któremu już na następny dzień poczułem się lepiej, a po dwóch dniach ból gardła niemal całkowicie zniknął. Co więcej, Pan doktor gdy dowiedział się, że choruję na wrzodziejące zapalenie jelita grubego, zaproponował podawanie antybiotyku w formie zastrzyków by ominąć układ pokarmowy i nie podrażnić jelit. Dowiedziawszy się także o mojej tendencji do uczuleń na niektóre antybiotyki, zlecił najpierw próbę zanim wypuścił mnie do domu. Miły i kompetentny lekarz. Dziękuję za pomoc.

Będąc dziś na opiece nocnej Pan Doktor podszedł do mnie z troska i wyrozumiałością, w uprzejmy sposób wyjaśnił co i jak, sprawnie zbadal i stawił diagnozę

Przyjechałam na nocną pomoc przy szpitalu w Rybniku z ogromną migreną. Dodam że karmię piersią. Pan doktor po usłyszeniu tej informacji stwierdził, że kobiety w ciąży jak i KP nie mogą przyjmować ŻADNYCH środków przeciwbólowych, nawet paracetamolu czy ibuprofenu. Także możemy umierać z bólu bo nic nie możemy 🤷‍♀️ Jestem zażenowana brakiem wiedzy wśród lekarzy.

Dzięki Panu doktorowi, który wyśmiał męża, że ma hemoroidy i panikuje, mąż skończył z rozlanym ropniem. Nie został nawet zbadany.

Widać, ze pan doktor siedzi w gabinecie za karę. Jest bardzo niemiły i opryskliwy. Nie polecam !!!!!

Lekarz w Rybniku postawił złą diagnozę anginy i zapalenia gardła, po osluchaniu córki skierował nas na SOR gdyż słyszał szmery na płucu. Po badaniu na Sorze okazało się że córka nie ma żadnej anginy ani zapalenia gardła ani też żadnych zmian na płucach. Omijać szsrokim łukiem!

Zastanawiam się, jak ludzie mogą pisać tak bzdurne i niczym nie uzasadnione opinie.Jestem, jego stałym i wieloletnim pacjentem i zaznaczam, nigdy nie wyczułem alkoholu, a tym bardziej papierosów, jak mi wiadomo jest abstynentem i nie palącym.Jak można pisać i oczerniać prawdziwego fachowca w swojej dziedzinie.Jest fachowcem,który zawsze jest na zawołanie i najlepszym z znanych mi lekarzy.Jest doktorem godnym polecenia!

Pan doktor wezwany do domu do zwijającego się z bólu i wymiotującego od dobrych 3/4 godzin pacjenta, łaskawie przyjechał po długim czasie oczekiwania. Mówił, że nie potrafi zbadać pacjenta, bo jest za bardzo ruchliwy (zwijał się z bólu brzucha). Pod koniec "badania" powiedział, że widzi tutaj ból brzucha i wymioty.. hehe i wypisze skierowanie na oddział chirurgi. Do tego był bardzo niemiły, niekulturalnie odzywał się do o wiele starszej od siebie mamy pacjenta i samego pacjenta. Miałam wrażenie, jak by pomyliły mu się zawody. Czy on wie coś o leczeniu i pomaganiu innym? NIE POLECAM!

Czeka sie na niego na dyżurze 30 minut minimum czasem nawet dluzej smierdzi alkoholem i papierosami brudny i leniwy

Omijajcie go szerokim łukiem. Nawet na weterynarza się nie nadaje. Zero podejścia do dzieci. Byliśmy u niego 2 razy i przepisywał te same leki, niedostosowane dla 2 letniego dziecka, taśmowo jak zacięta płyta. Nie słucha co się do niego mówi, wie lepiej. Gdy zwróciłam mu uwagę to obraza majestatu. Tragedia. Bardzo nie polecam. Nie wiem gdzie normalnie pracuje ale chyba tylko na dyżury go biorą z braku laku.