Filtruj terminy

Lekarze Stomatolog dziecięcy Tarnowskie Góry

lek. dent. Jolanta Brząkalik-Skrabania

Przedwiośnie 31
42-605 Tarnowskie Góry

Bardzo uprzejma i wyrozumiała, z ogromnym doświadczeniem i znakomitym podejściem do pacjenta - w tym do dzieci (pięcioletni syn chyba nigdy nie był taki grzeczy, jak na fotelu u Pani doktor i nie bał się wracać do dentysty). Założone plomby trzymają się już dobrych kilka lat. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Dorota Lemcke

ul. Ignacego Siwca 4D/2
42-600 Tarnowskie Góry

Zmieniałam stomatologa co jakiś czas ale zawsze wracałam do P. Doroty Lemcke i już tak pozostanie ponieważ uważam ze nie ma lepszego w okolicy - jestem baaardzo zadowolona i moje dzieci również. Miło , sympatycznie i bezboleśnie :)
Opinia dodana przez: Ania

lek. dent. Sandra Dziombek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "DENT- MED"
Armii Krajowej 2A
42-609 Tarnowskie Góry

Pani doktor ma podejście do pacjenta godne prawdziwego lekarza; miła, uprzejma, wszystko tłumaczy ze spokojem. Podczas leczenia daje poczucie bezpieczeństwa i pełnej świadomości swoich działań. Leczenie kanałowe przebiegło bardzo sprawnie i co dla mnie szczególnie ważne, bezboleśnie. Wypełnienie zęba uformowane w nieznany mi do tej pory sposób z nadaniem naturalnych bruzd. Serdecznie polecam, w przyszłości na pewno skorzystam z umiejętności i wiedzy Pani doktor.
Opinia dodana przez: Jerzy

Beata Grześkiewicz-Błachut

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

ulica Powstańców Śląskich 37/5
42-600 Tarnowskie Góry

Pani doktor jest bezdyskusyjnie najlepsza w swoim fachu! jest niesamowicie drobiazgowa podczas wykonywania leczenia. Przedstawiła opcje leczenia i dostosowała do moich oczekiwań. Jestem wdzięczna że ją spotkałam oraz z całego serca polecam!. Robi świetną protetykę! i jak mało który lekarz sprawdza czy zęby się nadają do tego typpu leczenia!
Opinia dodana przez: Karolina

lek. dent. Krystyna Kaczmarek

ul. Zagórska 97/3/4
42-680 Tarnowskie Góry

U Pani doktor leczyły zęby moje dzieci, byłam zadowolona P. doktor zawsze miała dobry humor, uśmiechnięta. Moje zachwycenie sie skończyło gdy dzieci poszły do innego dentysty bo P. doktor była ciągle nieobecna. Co się okazało? Syn już ma usunięte dwa zęby, które leczyła kanałowo P. doktor ponieważ były żle zrobione nie będę opisywała szczegółów a córka, która dba przesadnie o zęby już przez P. doktor straciła jeden ząb ponieważ przy ...

lek. dent. Jolanta Stasik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinety Stomatologii Rodzinnej dr n. med. Jolanta Kasperczyk
ulica Roździeńskiego 13
42-600 Tarnowskie Góry

Leczę się w tym gabinecie od kilku lat. Absolutnie nie zgadzam się z poniższą opinią Pewno pisał ją jakiś zakompleksiony doktor z konkurencji. Pani Doktor jest doskonałym fachowcem , niezwykle kompetentnym Szczerze polecam !!!

Andrzej Janicki

ulica Sienkiewicza 4/1a
42-600 Tarnowskie Góry

Bardzo dobre podejście do pacjenta, kompetentne wyjaśnienie podejmowanych czynności, bezbolesne leczenie. Tylko polecić!

Igor Binda

Morcinka 3
Tarnowskie Góry

Dr. Binda uratował mi resztki moich stałych zębów, które były skazane na totalną destrukcje po wstawieniu na górze implantów ( zresztą też przez dr. Bindę ). W sumie bezboleśnie i w komfortowych warunkach. Taki tchórz jak ja poddał się wszelkim zabiegom lekarza... nie żałuję. Myślę nad implantami w dolnej szczęce.....wiem dokładnie co i za ile...nie da się ukryć, że dr. zaproponował mi atrakcyjną cenę....czas się umówić około wiosny

lek. dent. Leszek Bożek

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Bytomska 14 lok. 1
42-606 Tarnowskie Góry

1111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111

Zofia Matwin

Ortodonta, Stomatolog

gen. Hallera 23

lek. dent. Jacek Jureczko

ulica Sobieskiego 2/5

lek. dent. Małgorzata Gierlotka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "VADEMECUM"
ulica Poczdamska 7

lek. dent. Anastazja Olszowska