Lekarze Stomatolog Bolesławiec

{'id': 4051, 'name': u'Boles\u0142awiec'} Stomatolog
                                       lek. dent. Marcin Wójtowicz

lek. dent. Marcin Wójtowicz

Bolesławiec

Bardzo pozytywne doswiadczenie pomimo,ze u dentysty:) Pelen profesjonalizm- od wejscia do wyjscia.Pan doktor ma ogromna cierpliwosc do pacjentow, nawet gdy uciekaja z fotela. Kazda zlotowka bardzo dobrze wydana.Polecam!!
Opinia dodana przez: Maks
{'id': 4051, 'name': u'Boles\u0142awiec'} Stomatolog
                                       lek. dent. Bogumiła Paprocka

lek. dent. Bogumiła Paprocka

Bolesławiec

Profesjonalizm, empatia i zrozumienie widoczne już od samego wejścia do kliniki. Przesympatyczna pani doktor (oraz cały personel z którym się zetknęłam ) szczegółowo omówiła możliwości oraz plan leczenia po czym przystąpiła do pracy. Sprzęt profesjonalny, wykonanie bardzo staranne. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Aleks
{'id': 4051, 'name': u'Boles\u0142awiec'} Stomatolog dziecięcy
                                       lek. dent. Michał Kolibabski

lek. dent. Michał Kolibabski

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Bolesławiec

Bardzo sympatyczny, wytrwały i kompetentny stomatolog. Wszelakie problemy z uzębieniem zostały opisane i wyjaśnione. Na duży plus możliwość zrobienia zdjęć RTG na miejscu w przystępnej cenie. Zabieg stomatologiczny udany. Szczerze polecam
Opinia dodana przez: M.

Izabela Siarkowska

Protetyk, Stomatolog

Spółdzielcza 1B
59-700 Bolesławiec

Pani stomatolog ma bardzo dobre podejście do dzieci, jest przy tym uprzejma i poświęca czas pacjentowi. Polecam.
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Alicja Koźbielska

ul. Sadowa 16
59-700 Bolesławiec

Podobno pierwszy kontakt jest barzo istotny Pani doktor wypada celująco!!.Bardzo miła i życzliwa dla pacjentów.Uśmiech Pani Katarzyny redukuje stres. Do tego w pełni profesjonalna, dokładna, posługująca się wysokiej klasy sprzętem. Napewno nie raz skorzystam z jej usług. Szczerze polecam innym pacjentom. Pozdrawiam Monika

lek. dent. Izabela Ejsmont

Przychodnia Osiedlowa
Starzyńskiego 6b
59-700 Bolesławiec

Jestem bardzo zadowolona , Pani doktor Ejsmont-Popek , bolący ząbek bardzo dobrze zaleczony ,sympatyczna , troskliwa , nawet zastrzyk w jej wykonaniu jest bezbolesny.Polecam.

lek. dent. Justyna Wieczorkowska

1-go Maja 9/1
59-700 Bolesławiec

POLECAM!!! Było naprawdę rewelacyjnie to co Pani mi zrobiła za tą małą cene to naprawdę jest wiarygodne. Niskie ceny - znakomite podejście do dzieci jak i dorosłych!!!! POLECAM
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Izabela Ejsmont-Popek

Przychodnia Osiedlowa
Starzyńskiego 6b
59-700 Bolesławiec

Najlepszy lekarz dentysta z którym się spotkałam. Leczy z ogromną delikatnością i cierpliwością. Nigdy nie namawia na niepotrzebne leczenie lub zabieg. Ufam jej w 100 % a moje dzieci chodzą do niej bez najmniejszego stresu.
Opinia dodana przez: Urszula

lek. dent. Mariusz Durynek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "DENS" s.c. Durynek
Zgorzelecka 47
59-700 Bolesławiec

Lekarz z powołania, przy bólu zęba nikt nie chciał mi pomóc bo zbliżały się święta. On jako jedyny udzielił porady w dniu wigilii oddzwaniając na mój numer i dzięki temu święta spędzam bez bólu. Dziękuję jeszcze raz i polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Agata

lek. dent. Wioleta Obleszczuk

Przychodnia Lekarska "TWÓJ LEKARZ"
Staszica 27
59-700 Bolesławiec

W pełni profesjonalne podejście.Pani doktor jest przemiła,wszystko tłumaczy.Uratowała ząbka,który był skazany na usunięcie,jest jak nowy.Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Iwona

lek. dent. Elżbieta Nowak

Ortodonta, Stomatolog

Beauty-Shape
ul. Karola Miarki 29 gab.4
59-700 Bolesławiec

Z czystym sumieniem mogę polecić panią Elżbieta, jestem pod jej opieką stomatologiczna od 11 lat i zarówno zajęła sie leczeniem jak i prostowaniem moich ząbków. Nie mam żadnych zastrzeżeń, normalny lekarz z ludzkim podejściem do pacjenta. Ony takich specjalistów więcej
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Barbara Wójcik

Dentomed
Staryzńskiego 2a/1
59-700 Bolesławiec

Przemiła kobieta, do tego dobry specjalista. Polecam

Regina Dębowska-Mączka

Ortodonta, Stomatolog

Kopernika 1a
59-700 Bolesławiec

Miałem umówioną wizytę u pani Reginy Mączki z terminem zaproponowanym i zatwierdzonym przez panią doktor telefonicznie. Po dotarciu do kliniki okazało się, że pani doktor tamtego dnia nie była obecna w gabinecie, co było odgórnie zaplanowane, ale nie otrzymałem żadnej informacji w tej sprawie i pocałowałem klamkę. Pomyłki i zapominanie zdarza się najlepszym, nie jesteśmy w końcu maszynami, jednakże po kontakcie smsowym w celu wyjaśnienia sytuacji otrzymałem napisaną na łatwiznę ...
Opinia dodana przez: Tomasz

Jadwiga Maksoń-Kegels

Protetyk, Stomatolog

CMK STOMATOLOGIA S.C. Filia
Jarzębinowa 10
59-700 Bolesławiec

Bylem pacjentem pani Jadwigi Kegels przez wiele lat. Mowiac szczerze nigdy nie sadzilem, ze moja opinia sie zmieni tak diametralnie poniewaz zawsze bylem zadowolony z leczenia. Niestety w przeciagu ostatnich dwoch lat pani doktor stracila swoja kompleksowosc podejcia i kompetencje w leczeniu. Liczy sie juz tylko ilosc pacjentow dziennie a nie czas i jakosc ich leczenia. W tym pospiechu do zarabiania pieniedzy wyrzadza wiecej szkody niz pomaga. Ja stracilem cenne ...
Opinia dodana przez: pacjent

Bogusław Kowalski

Chirurg stomatolog, Stomatolog

I.Kraszewskiego 34A
Bolesławiec

Moja opinia jest zdecydowanie negatywna. Całkowity brak kultury osobistej, profesjonalizmu i empatii w podejściu do pacjenta. Czystość i higiena w gabinecie również pozostawia wiele do życzenia. Polecam omijać ten gabinet szerokim łukiem.
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Aneta Cieśla

1-go Maja 9/1
59-700 Bolesławiec

Leczył mnie pracownik lekarz mężczyzna z gabinetu z ul.Nadrzecznej nie pamiętam nazwiska Jednym słowem nie polecam tego gabinetu ponieważ za leczenie kanałowe jednego korzenia skasowano mnie 650 zł bez dodatkowych czynności przy tym zębie.nie fachowo założono fleczera wytrzymał tylko 3 dni a lekarz mi dał miesiąc na następną wizytę jedny słowem NEGATYW
Opinia dodana przez: Maximilian

lek. dent. Irena Chodakowska