Filtruj terminy

Ortodonta, Stomatolog

Beauty-Shape
ul. Karola Miarki 29 gab.4
59-700 Bolesławiec

Z czystym sumieniem mogę polecić panią Elżbieta, jestem pod jej opieką stomatologiczna od 11 lat i zarówno zajęła sie leczeniem jak i prostowaniem moich ząbków. Nie mam żadnych zastrzeżeń, normalny lekarz z ludzkim podejściem do pacjenta. Ony takich specjalistów więcej
Opinia dodana przez: Anna

Regina Dębowska-Mączka

Ortodonta, Stomatolog

Kopernika 1a
59-700 Bolesławiec

Miałem umówioną wizytę u pani Reginy Mączki z terminem zaproponowanym i zatwierdzonym przez panią doktor telefonicznie. Po dotarciu do kliniki okazało się, że pani doktor tamtego dnia nie była obecna w gabinecie, co było odgórnie zaplanowane, ale nie otrzymałem żadnej informacji w tej sprawie i pocałowałem klamkę.

Pomyłki i zapominanie zdarza się najlepszym, nie jesteśmy w końcu maszynami, jednakże po kontakcie smsowym w celu wyjaśnienia sytuacji otrzymałem napisaną na ...
Opinia dodana przez: Tomasz

Izabela Siarkowska

Protetyk, Stomatolog

Spółdzielcza 1B
59-700 Bolesławiec

Pani stomatolog ma bardzo dobre podejście do dzieci, jest przy tym uprzejma i poświęca czas pacjentowi. Polecam.
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Barbara Wójcik

Dentomed
Staryzńskiego 2a/1
59-700 Bolesławiec

Przemiła kobieta, do tego dobry specjalista. Polecam

lek. dent. Alicja Koźbielska

ul. Sadowa 16
59-700 Bolesławiec

Podobno pierwszy kontakt jest barzo istotny Pani doktor wypada celująco!!.Bardzo miła i życzliwa dla pacjentów.Uśmiech Pani Katarzyny redukuje stres. Do tego w pełni profesjonalna, dokładna, posługująca się wysokiej klasy sprzętem. Napewno nie raz skorzystam z jej usług. Szczerze polecam innym pacjentom.
Pozdrawiam Monika

lek. dent. Izabela Ejsmont

Przychodnia Osiedlowa
Starzyńskiego 6b
59-700 Bolesławiec

Jestem bardzo zadowolona , Pani doktor Ejsmont-Popek , bolący ząbek bardzo dobrze zaleczony ,sympatyczna , troskliwa , nawet zastrzyk w jej wykonaniu jest bezbolesny.Polecam.

lek. dent. Mariusz Durynek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "DENS" s.c. Durynek
Zgorzelecka 47
59-700 Bolesławiec

super dentysta,nie ocenia,nie komentuje tego co masz w paszczy,robi swoje ,pocieszy,że wszystko będzie dobrze.ma świetne podejście do pacjęta,wszelki strach i obawy znikają.

lek. dent. Justyna Wieczorkowska

1-go Maja 9/1
59-700 Bolesławiec

POLECAM!!! Było naprawdę rewelacyjnie to co Pani mi zrobiła za tą małą cene to naprawdę jest wiarygodne. Niskie ceny - znakomite podejście do dzieci jak i dorosłych!!!! POLECAM
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Wioleta Obleszczuk

Przychodnia Lekarska "TWÓJ LEKARZ"
Staszica 27
59-700 Bolesławiec

W pełni profesjonalne podejście.Pani doktor jest przemiła,wszystko tłumaczy.Uratowała ząbka,który był skazany na usunięcie,jest jak nowy.Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Iwona

Jadwiga Maksoń-Kegels

Protetyk, Stomatolog

CMK STOMATOLOGIA S.C. Filia
Jarzębinowa 10
59-700 Bolesławiec

Bylem pacjentem pani Jadwigi Kegels przez wiele lat. Mowiac szczerze nigdy nie sadzilem, ze moja opinia sie zmieni tak diametralnie poniewaz zawsze bylem zadowolony z leczenia. Niestety w przeciagu ostatnich dwoch lat pani doktor stracila swoja kompleksowosc podejcia i kompetencje w leczeniu. Liczy sie juz tylko ilosc pacjentow dziennie a nie czas i jakosc ich leczenia. W tym pospiechu do zarabiania pieniedzy wyrzadza wiecej szkody niz pomaga. Ja stracilem cenne ...
Opinia dodana przez: pacjent

Stomatolodzy w mieście Bolesławiec