Lekarze Stomatolog Racibórz

lek. dent. Paweł Arboczius

NZOZ DENTICA 24 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Jana Kochanowskiego 3
47-400 Racibórz

Rewelacyjne podejście do pacjenta! Wcześniej na samą myśl o wizycie u dentysty robiło mi się gorąco.. Gabinet stomatologiczny wzbudzał we mnie lęk. Ten lekarz to zmienił. Pan doktor naprawdę jest genialny i czuć, że w 100% wie co robi i wie jak co zrobić, żeby pacjent czuł się komfortowo
Opinia dodana przez: Aga

lek. dent. Ewa Skafarowska-Łyko

Stomatolog, Ortodonta

ul. Agnieszki 36
47-400 Racibórz

Jestem pacjentką Pani dr Ewy, co mogę powiedzieć to na pewno to, iż jest ona profesjonalistą w dziedzinie ortodoncji. Jest osobą kompetentną, rzetelną, przesympatyczną z dużą dozą poczucia humoru i optymizmu, konkretną oraz szczerą ( nie obiecuje cudów tylko zawsze mówi jak jest i co można osiągną w konkretnym przypadku leczenia i oczywiście jaki będzie efekt końcowy). Pani doktor jest osobą zaangażowaną w to co robi i nie boi się ...
Opinia dodana przez: kulkaa

Ryszard Jaremczak

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

Racibórz

Doskonały dentysta i chirurg. Zawsze jestem zadowolona z leczenia, przy usunięciu ósemki przebił moje oczekiwania. Jestem w szoku, że taki zabieg został wykonany bez najmniejszego bólu. Chylę czoła i dziękuję. BARDZO BARDZO POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Władysław Stefański

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

CHIR-DENT-LASER WŁADYSŁAW STEFAŃSKI
ul. Łąkowa 1/1 (naprzeciw Tesco)
47-400 Racibórz

Dramat nie lekarz. Pokaleczyl moja żonę mimo że od 3 tygodniu przygotowywał się do zabiegu. Miał zdjęcie z rentgena chodziliśmy kilka razy na konsultacje i na koniec zmasakrował jej szczękę tempym wiertłem przez co musieliśmy szybko reagować na pogotowiu bo po nie udanym zabiegu stwierdził że musi przyjść za 2 tygodnie to może się uda. Nie polecam!!!! Unikać go jak ognia zanim komuś stanie się tragedia!!!
Opinia dodana przez: Janusz

Zbigniew Paluch

Ortodonta, Stomatolog

ulica Podwale 14/4
47-400 Racibórz

Jestem w trakcie leczenia i musze powiedziec ze wszystko przebiega bez zarzutow, do konca zostalo jeszcze troche czasu a juz widac efekty! co jest naprawde super, atmosfera tez jest mila w gabinecie, asystentki sa bardzo uprzejme, a doktor poswieca pacjentowi naprawde duzo czasu, a ceny sa naprawde przystepne, takze same plusy i polecam wszystkim! :)
Opinia dodana przez: Anka

Anna Stuchly

ul.Mickiewicza
47-400 Racibórz

Gdybym nie trafiła kilkanaście lat temu do Pani Ani moje zęby mogły by nie być w takim stanie w jakim je mam, jestem bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: Mariola

lek. dent. Leszek Oleś

Kombatantów 5
47-400 Racibórz

Lekarz z polecenia! Fachowo i konkretnie obchodzi się z pacjentem, wszystko wyjaśni i doradzi. Polecam.
Opinia dodana przez: Ania

lek. dent. Tomasz Meca

Chirurg stomatolog

Gamowska 1
47400 Racibórz

byłam raz i nigdy więcej. podejćie mało profesjonalne, zerknięcie na zęba, bez zdjęcia rtg i decyzja: rwiemy. pytam: a może jednak leczenie? w odpowiedzi zobaczyłam strzkawkę ze znieczuleniem w jego ręce. zamiast leczyć to od razu rwać -nawet pod ropą. nie polecam.
porażka, kilka razy chodziłem z córką - wstawiała fajne kolorowe plomby ale na tym bym zakończył. Rozgrzebała ząbka a jak zaczęły się problemy to stwierdziła że nie ma wolnych terminów i trzeba się zapisać - oczywiście za miesiąc. W trybie pilnym pojechaliśmy do Wodzisławia do polecanego stomatologa - i jeździmy tam do dziś... jeśli ktoś chce przetestować panią "doktor" na swojej skórze (a raczej na ząbkach swojego dziecka) to "polecam". ...

lek. dent. Agata Foryś

NZOZ PRO FEMINAE
Czekoladowa 7
47-400 Racibórz

Brak kompetencji i profesjonalizmu.dla tej pani tylko kasa się liczy. Spóźnia się i ma za nic czas pacjenta. Kategorycznie odradzam wizyty

lek. dent. Bartosz Pietrzykowski

Warszawska 7A