Stomatolog Sopot

Klinika EMKA
Abraham 34
81-833 Wyścigi, Sopot

Byłam u 3 stomatologów i dopiero ta Pani jako pierwsza rozpoznała martwego zęba u mojego rocznego dziecka (po powstaniu ropnia na dziąśle).

SaNdent
ul. Małopolska7/A2
81-813 Sopot

Byłam z dzieckiem u kilku lekarzy ,ale takiego spokoju i cierpliwości nie spotkałam . Córka zadowolona ,bez stresu leczymy zęby. Oczywiście ja też jestem pod opieką pani doktor. Widać, że robi to co lubi i robi to dobrze Polecam

Opinia dodana przez: cykor

Bolesława Chrobrego 6/8
81-759 Wyścigi, Sopot

Wspaniała Pani Doktor,bardzo miła,sympatyczny i wzbudzajacy zaufanie uśmiech,wyrozumiała,wprowadza swoim zachowaniem jakis taki spokój.Mam 42 lata-wczesniej tego nie znałam.Kiedys wizyty u dentysty to ból i nerwy,,,teraz jasne ,że do przyjemności "wiertło"nie należy,ale juz tak sie nie boję.Mam do dr Stawowy pełne zaufanie.Mój syn również jest pacjentem tej pani doktor i bardzo sobie chwali.Poza tym pani asystentka jest również bardzo sympatyczna i wzbudza pełne zaufanie.Obie Panie maja dużą cierpliwość do mnie,dziękuję za to i pozdrawiam i naprawde polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Anna K z Sopotu

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "BRODWINO"
Kolberga 7
81-881 Sopot

Korzystam z usług Pana Michała od 10 lat. Jestem bardzo zadowolona, nie widzę możliwości wizyty u kogo innego :)

Opinia dodana przez: Karina

Haffnera 6 lok. 105
81-717 Wyścigi, Sopot

Bardzo polecam...profesjonalizm w każdym detalu ,leczenie oparte na podstawie prześwietlenia, omawiane sposobu leczenia i bezbolesne zabiegi przy tym fajna atmosfera i duża dawka humoru który skutecznie eliminuje stres... Jeszcze raz serdecznie polecam

Opinia dodana przez: Grażyna

NZOZ Sopockie Centrum Badań Kardiologicznych PRO CORDIS
ulica Haffnera 12A
81-717 Sopot

Najlepszy stomatolog do jakiego do tej pory odwiedziłam, a przez kilkanaście lat szukałam po różnych gabinetach. Pani doktor jest lekarzem z powołania, przede wszystkim słucha pacjenta, co wraz z zestawieniem swojej szerokiej wiedzy daje zawsze trafną diagnoze i dobór odpowiedniego leczenia. Na fotelu można zasnąć, gdyż Pani doktor jest niezwykle delikatna. Nie spieszy się i wnikliwie bada. Kwestia pieniędzy to rzecz drugorzędna dla Pani doktor, która widać ze lubi swoją pracę, a do tego ma talent. Dla Pani doktor nie ma rzeczy niemożliwych i nie zostawia pacjenta mowiąc, że "tego się nie da" - co słyszałam wielokrotnie w różnych sytuacjach w innych gabinetach. Polecam z czystym sumieniem i gwarantuję 100 % satysfakcji !

Opinia dodana przez: CE

SaNdent
ul. Małopolska7/A2
81-813 Sopot

Hej - to do wszystkich, którzy mają trudne ósemki, trudne inne zęby do usunięcia - Dr. Chodakowski to mistrz :) naprawdę...fach w ręku, doświadczenie, nietuzinkowe podejście do pacjenta...odwróci Twoją uwagę i nawet się nie spostrzeżesz, że zęba już nie ma :) usuwałam u Pana doktora bardzo trudną dolną ósemkę - wyrośnięta tylko "troszeczkę" -w sumie malutki wyrostek w dodatku z próchnicą, obok siódemka szczątkowa do odbudowy - w czasie wyrywania skruszył się tylko fragment " ten na zewnątrz bo pusty z powodu próchnicy" Doktor miał utrudnione zadanie bo nie chciał podważać ósemki od strony siódemki, żeby nie zniszczyć tej drugiej :) wyjął CAŁY ząb z korzeniem, bez dłutowania, bez komplikacji.....wszystko w super atmosferze. Nie zostajesz sam po zabiegu tak trudnym...lekarz się troszczy o pacjenta po zabiegu - jak masz jakieś "dziwne" dla Ciebie objawy to możesz dzwonić -doktor uspokoi. W tej chwili jestem jeszcze przed zdjęciem szwów ( 6 dni po zabiegu nie ma żadnych komplikacji typu suchy zębodół) a już wiem, że tam wrócę wyrywać już łatwe ósemki, niesamowity fachowiec i dla zdrowia i dla ducha....wieloletnie doświadczenie...nic dodać nic ująć - jak się boisz - idź do doktora, jak Ci ktoś zbabrał sprawę - "wal jak w dym" - będziesz zadowolony. POLECAM ( a jestem straszny tchórz) :)

Opinia dodana przez: Wiola

Kolberga 2D/18
81-881 Sopot

Dr Marcin Ostrzycki to profesjonalista w kazdym calu, dokładnie tłumaczy każda wykonywana czynność. Co najważniejsze, nie owija w bawełnę, mówi wprost o zastanej sytuacji i możliwych rozwiązaniach. Nie naciąga na kosztowne zabiegi, wręcz przeciwnie - stara się zminimalizować koszt kompleksowej usługi. Doświadczony stomatolog godny zaufania.

Opinia dodana przez: Kamila

Klinika EMKA
Abraham 34
81-833 Wyścigi, Sopot

Witam,
do Pani doktor chodzimy od dawna. Wcześniej miała gabinet w dawnej "Billi", a potem w Biodentice. Kompetenta, profesjonalna i bardzo uprzejma. Ma super podejście do dzieci.Polecam z czystym sumieniem. Jeden minus- moim zdaniem b.drogo!

Witam,

Małgorzata Markowska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Wyścigi, Sopot

Mój syn jako przedszkolak odwiedzał gabinet Pani Doktor. Do wizyty zachęciła mnie opinia mojej siostry, której syn również tam leczył zęby. Moje dziecko miało dość zaawansowaną próchnicę w sumie zaatakowanych było 8 zębów czwórki i piątki na górze i na dole. Do Pani Doktor chodziliśmy jakieś 1,5 roku. Byłam spokojna, sądząc, że zęby mojego dziecka są pod opieką specjalisty. Wizyty były bezstresowe dla dziecka, zwykle syn siadał na fotelu, Pani Doktor coś tam w ząbkach poskrobała narzędziem, wiertła może użyła jeden raz przez kilka sekund. Dziecko było zadowolone, bo nie odczuwało bólu, na koniec dostawało drobny upominek. Gdyby mnie ktoś teraz zapytał, na czym polegało leczenie, nie umiałabym odpowiedzieć. Dopiero po jakimś czasie zdałam sobie sprawę, że w gabinecie Pani Doktor prawie nie używa się wiertła! Więc na czym polega leczenie, naprawdę nie wiem... Nasz koszmar rozpoczął się po jakimś 1,5 roku od rozpoczęcia leczenia. Dziecko zaczęło dosłownie wyć z powodu bólu zębów. Pamiętam, jak podałam środek przeciwbólowy dziecku i zadzwoniłam do Pani Doktor. Na wizytę przyjechał w zastępstwie mąż Pani Stomatolog ( też dentysta), zerknął do buzi i nic nie zrobił !!!. Dziecko nie płakało już uspokojone lekiem. Po kilku dniach dziecko znowu płakało z bólu. Zdenerwowana do maksimum pojechałam do Gdańska Wrzeszcza na pogotowie stomatologiczne. Tam w ruch w końcu poszło wiertło i ząb został wyleczony. Dziecko się sporo nacierpiało, nie przeczę. Wszystkie zęby wyleczyliśmy po kolei w innym gabinecie. Zajęło to sporo czasu.Nie muszę chyba dodawać, że dwa czy trzy zęby zaczęły boleć w małym odstępie czasu. Gdy u innej dentystki powiedziałam, że dziecko było pod opieką stomatologa, lekarka popatrzyła na mnie jak na WARIATKĘ i krzyknęła "Ależ tu nic nie było robione!!!". I tak oto chodząc przez 1.5 roku do doktor Markowskiej mój syn doczekał się większych dziur, bólu i cierpienia. Do dzisiaj nie wiem, dlaczego Pani Doktor nie leczy zębów. Polecam ten gabinet tylko dzieciom, które mają zdrowe zęby, te z chorymi, niech to miejsce omijają szerokim łukiem. Moja siostra, po moich przygodach, poszła z dzieckiem do innego dentysty i tam się okazało, że dziecko ma 3 dziurki do leczenia. Dr Markowska tego nie zauważyła albo raczej nie chciała zauważyć. W jej gabinecie nie słychać płaczu, nie słychać wiertła i nie leczy się chorych zębów. Kto ma ochotę, niechaj sprawdza....... Ja nie polecam. Sama Pani Doktor jest przesympatyczna, ale nie o to przecież chodzi.

Stomatolodzy w mieście Sopot