Stomatolog Zgierz

95-100 Zgierz

Po różnych doświadczeniach,los sprawił,że zetknęłam się z Panią Doktor Małgorzatą Gołubienko.To wspaniała,życzliwa i kompetentna lekarka,z miłym i cierpliwym podejściem do pacjenta.Polecam tego stomatologa-naprawdę warto skorzystać.

Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Barbara Kołodrubiec

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

95-100 Zgierz

Stomatologia dla dzieci i dorosłych
Zgierz, ul Lechonia 6 bl.39
95-100 Zgierz

Pani Doktor Magdalena Wałęsińska to Lekarz z powołania Bardzo Dobry człowiek Pani Doktor indywidualnie podchodzi do pacjentów,Respektuje kartę praw pacjenta.Pani Doktor jest Fachowcem Wielkiej klasy oraz nieocenionej Wysokiej kultury osobistej.Dla Pani Doktor na pierwszym miejscu jest dobro klienta.Pani Doktor dobiera metody ,techniki leczenia do potrzeb każdej osoby.Pani Doktor jest Delikatna,i Jedyna w Swoim fachu.Dziękuje Pani Doktor za Wszystko. Gorąco i Szczerze Polecam pacjentka Dorota Ż

Opinia dodana przez: Dorota

Przychodnia
Kuropatwińskiej 2
95-100 Zgierz

Zdecydowanie polecam. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Wizyta w gabinecie to przyjemność: bez bólu, bez stresu........

Opinia dodana przez: Joanna

Przychodnia
Kuropatwińskiej 2
95-100 Zgierz

Chciałabym Pięknie z Całego Serca Podziękować Zacnemu Panu Chirurgowi Rafałowi Janiszewskiemu.Pan Doktor Rafał Janiszewski to Wysokiej Klasy Specjalista w swojej dziedzinie . Pan Doktor Jest Kulturalny, Empatyczny z Troską Podchodzi do pacjentów.Pan Doktor Respektuje Kartę Praw Pacjenta,w swojej pracy Zachowuje zasady Pomocy ,Akceptacji, Indywidualizacji. Miałam Zaszczyt leczyć oraz usuwać zęby u Zacnego Pana Doktora ,Wszystkie Zabiegi zostały przeprowadzone w Profesjonalny, Wspaniały Sposób,Pan Doktor Rafał Janiszewski Ma Bardzo Dobre Podejście do osób niepełnosprawnych.Pan Doktor Kompleksowo Podchodzi do Każdego przypadku wymagającego szybkiej interwencji Chirurga.Gorąco Polecam Pana Doktora Chirurga Rafała Janiszewskiego.Dziękuje Pięknie za Wszystko.pacjentka Dorota Żaczek

Opinia dodana przez: Dorota

Gabinety Stomatologiczne dentist
A. Struga 23 lok. 411
95-100 Zgierz

No cóż. Mogę napisać. Leczę się u niego od prawie 20 lat. Przez ten czas zero zastrzeżeń i 100% zaufania do tego co robi i jak robi. Nigdy nie było żadnych problemów z leczonymi przez niego zębami. Pamiętam kiedyś sytuację, że zaczyna boleć ząb, telefon do doktora Paszkowskiego a on na urlopie. Idę więc do innego stomatologa i tu zaczyna się horror nie dość że doktor to kobieta, więc powinna z natury robić delikatnie, ale ta minęła się chyba z powołaniem i powinna zostać kowalem, to jeszcze orzekła, że ząb do wyrwania (4). Nie ma to jak błyskać dziurą w szczęce w wieku 27 lat. :( Cóż po raz pierwszy uciekłem z fotela i wolałem poczekać aż doktor Paszkowski wróci z urlopu. Ten po powrocie zastosował odpowiednie leczenie i zęba mam do tej pory, a od tego czasu minęło już z 16-17 lat.

Opinia dodana przez: Grzegorz

Przychodnia Stomatologiczna
Długa 171
95-100 Zgierz

Bardzo polecam dr Iwonę Nasterską, jest to świetny chirurg, implantolog, periodonta. Przekazuje bardzo klarowne informacje odnośnie stanu zębów. Naprawdę warta polecenia.

Opinia dodana przez: Joanna

Katarzyna Bałaban

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Parzęczewska 17/19
Zgierz

Bardzo fachowa obsługa pacjenta.Jestem zadowolony w 100%.

Bardzo fachowa obsługa pacjenta.Jestem zadowolony w 100%.

Gabinet lekarski

Zgierz

Wystawione opinie wszystkie na 5 myślę, że mówią same za siebie, lekarz godny polecenia dla dzieci jak i dla dorosłych!!!!!!!!

Stomatolodzy w mieście Zgierz