Stomatolog Zgierz

Zgierz Stomatolog lek. stom. Ewa Baj

lek. stom. Ewa Baj

95-100 Zgierz

Miła młoda osoba ale już ma dobrą wprawę. Sprawna wizyta. Rozmowa z pacjentem i kontakt również bardzo serdeczny i tu jestem mile zaskoczona. Polecam Panią Ewę Baj

lek. dent. Krzysztof Kamiński

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Zgierz Stomatolog lek. stom. Anna Winkler

lek. stom. Anna Winkler

lek. dent. Magdalena Wałęsińska

Stomatologia dla dzieci i dorosłych
Zgierz, ul Lechonia 6 bl.39
95-100 Zgierz

Pani Doktor Magdalena Wałęsińska to Lekarz z powołania Bardzo Dobry człowiek Pani Doktor indywidualnie podchodzi do pacjentów,Respektuje kartę praw pacjenta.Pani Doktor jest Fachowcem Wielkiej klasy oraz nieocenionej Wysokiej kultury osobistej.Dla Pani Doktor na pierwszym miejscu jest dobro klienta.Pani Doktor dobiera metody ,techniki leczenia do potrzeb każdej osoby.Pani Doktor jest Delikatna,i Jedyna w Swoim fachu.Dziękuje Pani Doktor za Wszystko. Gorąco i Szczerze Polecam pacjentka Dorota Ż
Opinia dodana przez: Dorota

lek. dent. Magdalena Domańska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski
Gałczyńskiego 25
95-100 Zgierz

Pani Doktor spowodowała, że chętniej chodzę leczyć zęby. Wreszcie ktoś powiedział mi co jest do zrobienia i co może być do zrobienia w przyszłości - zrozumiałym dla szarego człowieka językiem. Cierpliwa, nie denerwuje się, gdy dopytywałem. W gabinecie wprowadza spokój i porządek, który uspokoił też mnie. Nie ma ponaglania i wysokich cen, co miałem w poprzednim gabinecie. Jeśli ktoś oczekuje jasnego, zrozumiałego wytłumaczenia i poczucia, że jest się zaopiekowanym przed ...
Opinia dodana przez: Stefan

lek. dent. Małgorzata Szachmytowska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Przychodnia
Promienistych 2
95-100 Zgierz

Pani Doktor jest najlepszym stomatologiem jakiego w życiu spotkałam. Pełen profesjonalizm. Jest to fachowiec jakich mało. Pani Doktor tak trzymać.!

lek. dent. Ewa Sękalska

Stomatolog dziecięcy

Przychodnia
Kuropatwińskiej 2
95-100 Zgierz

Zdecydowanie polecam. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Wizyta w gabinecie to przyjemność: bez bólu, bez stresu........
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Izabela Buniowska-Cisło

Boya-Żeleńskiego 12/19
95-100 Zgierz

Bardzo miła Pani doktor. Wyrozumiała umiejąca uspokoić nawet najbardziej przerażonego pacjenta. Chodzę tylko do niej, ponieważ tylko Pani doktor potrafi leczyć zęby bez bólu :)

lek. dent. Katarzyna Dąbrowska

Łagiewnicka 56A
95-100 Zgierz

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani doktor. Uczciwie zostałam poinformowana o przebiegu leczenia i kosztach. Odzyskałam piękny uśmiech . Dziękuję.
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Karolina Frontczak-Sobór

95-100 Zgierz

Po wizycie jestem bardzo zadowolona, pełen profesjonalizm, Pani doktor jest berdzo delikatną i miłą osobą, usługa wykonana bardzo fachowo i z czystym sercem polecam innym
Opinia dodana przez: majka

Stomatolodzy w Zgierzu