dr Sylwester Kubik

Ginekolog

Piszę ten komentarz dla osób, które sugerują się informacjami negatywnymi, często zupełnie niepotrzebnie. Jak wiadomo strach ma nierzadko naprawdę wielkie oczy ;P Chcę, tym samym aby czytelniczki poniższych opinii poznały drugą stronę człowieka o naprawdę wielkim sercu, który jest oddanym Lekarzem. (Będę cytować i komentować naprzemiennie). "Pan Doktor nie informuje kiedy dana usługa jest płatna , po wyjściu z gabinetu można dowiedzieć się iż trzeba za coś zapłacić..." Pan Doktor ma przede wszystkim leczyć, a robi to doskonale, nie musi zagłębiać się w cennik tym bardziej, że to do pacjenta ...

Pan Doktor ma przede wszystkim leczyć, a robi to doskonale, nie musi zagłębiać się w cennik tym bardziej, że to do pacjenta należy decyzja czy wyraża zgodę na wskazane przez Lekarza badanie.
"...dodatkowo zdarza mu się zapomnieć o stroju godnym lekarza i robi USG w koszuli w kratę ,i dżinsach ....po kilku minutach czułam się jak na disco ..."
Pani Krystyno, rzecz jasna, że są wytyczne i przepisy określające mnóstwo zasad bhp, ale i tutaj muszę obronić Doktora, według mnie brak wspomnianego fartucha stwarza klimat bardziej domowy (jak kto woli może być i disco) oraz zmniejsza u niektórych pacjentek ewentualne stresy.
"...kiedy zwróciłam mu uwagę na pewne niejasności zasugerował ,że jak coś mi się nie podoba to mogę oddać badanie."
Nie rozumiem dlaczego zaskoczyła Panią postawa Doktora, która jest w gruncie rzeczy postawą asertywną, jeśli pojawiły się u Pani wątpliwości zawsze można było skonsultować je z innym specjalistą.
"...Dodam iż badanie wykryło pewne nieprawidłowości..."
Z tego co czytam osiągnęła Pani cel - diagnoza została postawiona można było rozpocząć leczenie - to najlepiej potwierdza dokładność i rzetelność Doktora.
"...a cała wizyta i zachowanie Pana Doktora nie dodała mi otuchy."
Nie chcę spekulować, ale zawsze istnieje możliwość, iż Pan Doktor miał zwyczajnie gorszy dzień-przecież jest tylko człowiekiem. Wydaje mi się jednak, że Pani podejście jako pacjentki mogło się w dużej mierze przyczynić do tego, iż nie dostała Pani
wsparcia, którego Pani potrzebowała.

Trafiłam do niego po tym, gdy moja lekarka odeszła z mojej przychodni. I to było najlepsze, co mogło mnie w życiu spotkać! Zawsze chodziłam do ginekologów babeczek i badanie na fotelu to po prostu badanie, zero delikatności. A u Pana Kubika to różnica o 180 stopni. Delikatny, zawsze uprzedza o tym, co będzie robił, nawet przy wkladaniu wziernika nie czuć żadnego bólu ani dyskomfortu. Bada dokładnie i rzetelnie przykłada się do swojej pracy, odpowiada na każde (nawet najgłupsze) pytania i sam pyta, czy człowiek chce się jeszcze czegoś dowiedzieć. Dba o swoje pacjentki, podczas wizyty skupia się tylko na niej, nie odbiera żadnych telefonów a jak już musi, to przeprasza i po kilku sekundach kończy rozmowę. Ogólnie jestem zachwycona tym lekarzem, bo wreszcie wiem, jak powinna wyglądać opieka ginekologiczna i żałuję, że trafiłam do niego dopiero w maju.

Podobnie jak przedmówczynie - trafiłam do tego lekarza w szpitalu MSWiA w Łodzi - i bardzo się z tego cieszę. W porównaniu do innych ginekologów z jakimi miałam do czynienia wygrywa w cuglach. Kompleksowo podchodzi do pacjentki, każdą dolegliwość skrupulatnie analizuje, jest uprzejmy i można z nim pożartować. Serdecznie polecam tego lekarza, szczególnie tym osobą, które mają nieprzyjemne doświadczenia z ginekologami lub planują swoją pierwszą wizytę u lekarza tej specjalizacji .

Na Pana Doktora Sylwestra Kubika trafiłam przez przypadek w szpitalu MSWiA - laparoskopowo usuwał mi torbiel z lewego jajnika. Jestem pod wrażeniem Jego postawy jako lekarza. Na moją prośbę, bez umówionej wcześniej wizyty (do szpitala przyszłam tylko na zdjęcie szwów do gabinetu zabiegowego), poświęcił mi czas i odpowiedział w sposób mnie satysfakcjonujący na moje pytania dotyczące dalszego leczenia. Odebrałam Go jako sympatycznego i niezmanierowanego lekarza. Polecam.

Pan Doktor przede wszystkim dąży do tego, aby poznać przyczynę zgłaszanych problemów, czy dolegliwości. I to bardzo sobie cenię, nie zbywa, nie ignoruje, leczy i to bardzo dobrze. Bardzo jestem wdzięczna ponieważ po kilku wizytach u Pana Doktora, pobytu w szpitalu, badaniach, leczeniu udało mi się zajść w ciążę. Pan Doktor swoje pacjentki traktuje poważnie i z szacunkiem. Ciepły, życzliwy i kulturalny człowiek, bardzo dobry lekarz. Polecam gorąco.

Bardzo kompetentny lekarz, posiada dużą wiedzę i trafnie stawia diagnozę. Przy tym umie uspokoić nawet bardzo zdenerwowaną pacjentkę, nie straszy jej, a dodaje otuchy. Jest bardzo bardzo delikatny podczas badania, informuje o każdej wykonywanej czynności, co (niestety) mało który lekarz robi.Wizyty u Pana Doktora zawsze przebiegają w przyjemnej atmosferze.

Lekarz godny polecenia. Szczegółowy, konkretny :) Z czystym sumieniem mogę polecić każdej kobiecie. Poświęca dużo czasu jednej pacjentce, nie spieszy się, jest miła atmosfera. Lekarz z powołania. Życzę mu samych sukcesów. Ja jestem bardzo zadowolona, że udało mi się znaleźć lekarza godnego zaufania.

Kiedy zaszłam w ciąże był moim lekarzem prowadzącym jednak szybko zmieniłam. Koszty wizyt są za drogie i zmieniają się nie informując o tym pacjentów.To moja pierwsza ciążą a kiedy zadawałam pytania nie otrzymywałam jasnych odpowiedzi tylko zbywania. Za każdą poradę receptę trzeba było uiszczać opłatę. Sprzęt do wykonywania usg niezbyt dokładny jak na tą cenę. Na rutynowych badaniach nie przyszedł i nie zainteresował się mną pomimo, że byłam jego pacjentką. Nie polecam

Bardzo życzliwy, wyrozumiały, kompetentny lekarz, który okazuje zainteresowanie problemem jaki ma pacjentka; podczas badania USG prowadzi wywiad w celu zgłębienia problemu, podpowiada co można jeszcze zrobić, żeby ustalić źródło problemu. Zdobywa zaufanie od pierwszej wizyty. Poznałam Pana doktora w szpitalu MSWiA w Łodzi i bardzo polecam pacjentkom, które czują dyskomfort przed wizytą u lekarza ginekologa płci męskiej. Dzięki takiemu lekarzowi chce się chodzić na badania kontrolne. POLECAM :) Małgosia

Trafiłam do Pana doktora kilka lat temu. Leczę się u niego do tej pory. Jest to lekarz bardzo życzliwy i kompetentny. Zawsze szczegółowo odpowiada na wszystkie pytania, zleca potrzebne badania. Nigdy nie zostawia pacjentki samej sobie. Jeden z lepszych lekarzy ginekologów u których miałam okazję być. Polecam serdecznie!