dr Sylwester Kubik

Bardzo kompetentny lekarz, posiada dużą wiedzę i trafnie stawia diagnozę. Przy tym umie uspokoić nawet bardzo zdenerwowaną pacjentkę, nie straszy jej, a dodaje otuchy. Jest bardzo bardzo delikatny podczas badania, informuje o każdej wykonywanej czynności, co (niestety) mało który lekarz robi.Wizyty u Pana Doktora zawsze przebiegają w przyjemnej atmosferze.

Bardzo kompetentny lekarz. Atmosfera pełna ciepła, sprzyja rozmowie merytorycznej. Badanie dobrze przeprowadzone. Czas w pełni wystarczający. Lekarz uprzejmy, godny polecenia.

Lekarz godny zaufania . Jestem bardzo miło zaskoczona. Wysoki poziom wiedzy lekarza i kompetencje sprawiły że wizyta u ginekologa nie jest już dla mnie stresująca

Trafiłam do Pana doktora kilka lat temu. Leczę się u niego do tej pory. Jest to lekarz bardzo życzliwy i kompetentny. Zawsze szczegółowo odpowiada na wszystkie pytania, zleca potrzebne badania. Nigdy nie zostawia pacjentki samej sobie. Jeden z lepszych lekarzy ginekologów u których miałam okazję być. Polecam serdecznie!

Trafiłam do niego po tym, gdy moja lekarka odeszła z mojej przychodni. I to było najlepsze, co mogło mnie w życiu spotkać! Zawsze chodziłam do ginekologów babeczek i badanie na fotelu to po prostu badanie, zero delikatności. A u Pana Kubika to różnica o 180 stopni. Delikatny, zawsze uprzedza o tym, co będzie robił, nawet przy wkladaniu wziernika nie czuć żadnego bólu ani dyskomfortu. Bada dokładnie i rzetelnie przykłada się do swojej pracy, odpowiada na każde (nawet najgłupsze) pytania i sam pyta, czy człowiek chce się jeszcze czegoś dowiedzieć. Dba o swoje pacjentki, podczas wizyty skupia się tylko na niej, nie odbiera żadnych telefonów a jak już musi, to przeprasza i po kilku sekundach kończy rozmowę. Ogólnie jestem zachwycona tym lekarzem, bo wreszcie wiem, jak powinna wyglądać opieka ginekologiczna i żałuję, że trafiłam do niego dopiero w maju.

Pan Doktor przede wszystkim dąży do tego, aby poznać przyczynę zgłaszanych problemów, czy dolegliwości. I to bardzo sobie cenię, nie zbywa, nie ignoruje, leczy i to bardzo dobrze. Bardzo jestem wdzięczna ponieważ po kilku wizytach u Pana Doktora, pobytu w szpitalu, badaniach, leczeniu udało mi się zajść w ciążę. Pan Doktor swoje pacjentki traktuje poważnie i z szacunkiem. Ciepły, życzliwy i kulturalny człowiek, bardzo dobry lekarz. Polecam gorąco.

bardzo sympatyczny,kompetentny lekarz.z pieknym usmiechem ;) odpowiedzial na kazde z moich pytan.jestem bardzo zadowolona oraz polecam serdecznie wszystkim kobieta:)))

Miły, kompetentny, kulturalny, ciepły, delikatny,konkretny,punktualny. Bardzo polecam innym pacjentkom.

Piszę ten komentarz dla osób, które sugerują się informacjami negatywnymi, często zupełnie niepotrzebnie. Jak wiadomo strach ma nierzadko naprawdę wielkie oczy ;P Chcę, tym samym aby czytelniczki poniższych opinii poznały drugą stronę człowieka o naprawdę wielkim sercu, który jest oddanym Lekarzem. (Będę cytować i komentować naprzemiennie). "Pan Doktor nie informuje kiedy dana usługa jest płatna , po wyjściu z gabinetu można dowiedzieć się iż trzeba za coś zapłacić..." Pan Doktor ma przede wszystkim leczyć, a robi to doskonale, nie musi zagłębiać się w cennik tym bardziej, że to do pacjenta ...

Pan Doktor ma przede wszystkim leczyć, a robi to doskonale, nie musi zagłębiać się w cennik tym bardziej, że to do pacjenta należy decyzja czy wyraża zgodę na wskazane przez Lekarza badanie.
"...dodatkowo zdarza mu się zapomnieć o stroju godnym lekarza i robi USG w koszuli w kratę ,i dżinsach ....po kilku minutach czułam się jak na disco ..."
Pani Krystyno, rzecz jasna, że są wytyczne i przepisy określające mnóstwo zasad bhp, ale i tutaj muszę obronić Doktora, według mnie brak wspomnianego fartucha stwarza klimat bardziej domowy (jak kto woli może być i disco) oraz zmniejsza u niektórych pacjentek ewentualne stresy.
"...kiedy zwróciłam mu uwagę na pewne niejasności zasugerował ,że jak coś mi się nie podoba to mogę oddać badanie."
Nie rozumiem dlaczego zaskoczyła Panią postawa Doktora, która jest w gruncie rzeczy postawą asertywną, jeśli pojawiły się u Pani wątpliwości zawsze można było skonsultować je z innym specjalistą.
"...Dodam iż badanie wykryło pewne nieprawidłowości..."
Z tego co czytam osiągnęła Pani cel - diagnoza została postawiona można było rozpocząć leczenie - to najlepiej potwierdza dokładność i rzetelność Doktora.
"...a cała wizyta i zachowanie Pana Doktora nie dodała mi otuchy."
Nie chcę spekulować, ale zawsze istnieje możliwość, iż Pan Doktor miał zwyczajnie gorszy dzień-przecież jest tylko człowiekiem. Wydaje mi się jednak, że Pani podejście jako pacjentki mogło się w dużej mierze przyczynić do tego, iż nie dostała Pani
wsparcia, którego Pani potrzebowała.

Wyjątkowy, ciepły, delikatny, młody i przystojny ;) Nic więcej dodawać nie trzeba... Polecam wszystkim kobietkom.