dr Sylwester Kubik

Polecam wszystkim kobietom takiego wspaniałego człowieka a zarazem lekarza ,który z wielkim zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy .Jest bardzo delikatny,i opiekuńczy , potrafi odpowiedzieć na każde pytanie.A to ze nie chodzi czasami w fartuchu to nie jest sam już nie jednego lekarza spotkałam ze przyjmował bez fartucha. Bardzo jestem mu wdzięczna za wszystko.

Potwierdzam wszystkie moje poprzedniczki mają rację w życiu nie spotkałam tak konkretnego człowieka cudowny lekarz z niesamowitym podejściem do pacjętek, pomocny, życzliwy, potrafiący podnieść na duchu gdy coś jest nie tak. Naprawdę serdecznie polecam.

Szczerze polecam Pana Doktora. Jest to lekarz z powołania, ciepły, życzliwy, z ludzkim podejściem do pacjentek. Z gabinetu od Pana Doktora wychodzę zawsze z poczuciem, że zostałam poważnie potraktowana, wysłuchana i zrozumiana; Pan Doktor chętnie odpowiada na każde pytanie, wyjaśnia wszystko w sposób zrozumiały i wyczerpujący. Z dużą troską i uwagą dba o zdrowie Mamy i Maleństwa – to po prostu widać, słychać i czuć:-) Ponadto jest to człowiek o bardzo miłym usposobieniu i wysokiej kulturze osobistej. Wizyta i badanie są jak dla mnie wzorcowe.

Pan Doktor nie informuje kiedy dana usługa jest płatna , po wyjściu z gabinetu można dowiedzieć się iż trzeba za coś zapłacić(wiadomo ,że leczenie jest bezpłatne w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, )dodatkowo zdarza mu się zapomnieć o stroju godnym lekarza i robi USG w koszuli w kratę ,i dżinsach ....po kilku minutach czułam się jak na disco ...kiedy zwróciłam mu uwagę na pewne niejasności zasugerował ,że jak coś mi się nie podoba to mogę oddać badanie .Czuję iż moim obowiązkiem jest poinformować inne kobiety o takich specjalistach .Dodam iż badanie wykryło pewne nieprawidłowości a cała wizyta i zachowanie Pana Doktora nie dodała mi otuchy.

Jest przede wszystkim bardzo delikatnym lekarzem. Bardzo ciepłym głosem tłumaczy wszystko i bardzo rzeczowo odpowiada na każde pytania. Również bardzo interesuje sie zdrowiem pacjentki jeśli musi ją 'oddać' pod opieke innego lekarza. Z czystym sumieniem moge polecić każdej kobiecie tego lekarza.

Wybrałam Pana Doktora zupełnie przypadkowo. Pierwszy raz spotkałam się z tak fachowym wywiadem i indywidualnym podejściem do pacjenta. Przy doborze leków zapytał się czy stać mnie na nie czy jednak wolałabym tańsze. Od razu zaproponował mi zrobienie potrzebnych badań i wyznaczył następną wizytę w celu zapoznania się z wynikami i wyznaczenia dalszego toku leczenia. Bez żadnych wątpliwości polecam tego lekarza.

Wspanialy i konkretny lekarz. Potrafi człowiekowi wszystko wytłumaczyć i pomoc , jako ginekolog jest bardzo delikatny.