lekarz Sylwester Sadynica

2,9

Zdecydowanie nie polecam! Lekarz odmówił w wystawieniu skierowania tylko dla tego że przed jego wizytą byłam na wizycie prywatnej w Medicover, chociaż tam lekarz zalecił badania. Przez to miał bardzo stronniczy stosunek do mnie. Powiedział, że skoro mam skierowanie z Medicover, to mogę sobie go zrealizować, jak się zgłaszałam do Medicover to musiałam mieć świadomość, że tam jest wszystko odpłatne. A skierowania na NFZ on mi nie da, bo tak uważa, chociaż przez 3 tyg miałam mocny ból głowy w charakterze migrenowym. Stracony czas.

Według mojej skromnej oceny lekarz kompetentny, dobry fachowiec. Pojawiłem się w przychodni ze strasznym bólem. Lekarz zdiagnozował mnie bardzo trafnie, otrzymałem pomoc w mym cierpieniu. Bardzo dziękuję.

Pan Doktor zdiagnozował schorzenie na pierwszej wizycie. Badania diagnostyczne potwierdziły jego przypuszczenia. Od razu zostało wprowadzenie leczenie farmakologiczne oraz dostałam wskazania do rehabilitacji. Każda wizyta czy teleporada odbywała się w miłej atmosferze. Jestem bardzo zadowolona z opieki Pana Doktora.

Lekarz opiekuńczy,profesjonalny bardzo mi pomógł ogólnie jestem zadowolona i polecam jako dobrego specjalistę.

Człowiek nieuprzejmy, nawet dość arogancki. Przepisał mi lek, na branie którego mam przeciwwskazania. Przepisał mimo że podczas tej samej wizyty powiedziałam o swojej sytuacji zdrowotnej. Do tego formalista. Zadawał mi pytania bez związku z moim zdrowiem. Zamierzam zgłosić to kierownictwu poradni

Lekarz bardzo nieuprzejmy i arogancki, podśmiewający się i szydzący z wypowiedzi pacjenta. „Odwalająca” wizyty, zatem wizyta nie ma sensu. W dniu dzisiejszym na taki zarzut rzucił słuchawką telefonu! Osobę z zanikami pamięci na pierwszej wizycie zbył kilkoma lakonicznym żarcikami i chciał na tym zakończyć wizytę mówiąc, że pacjentka nie odbiega od normy dla wieku, dopiero na moją informację, że mama ma diagnozę Alzheimera zaczął ją „badać”. Kolejną wizytę, na której mama miała przedstawić wyniki badań zmieniono na teleporadę, podczas której lekarz powiedział dokładnie to, co na poprzedniej i na moją prośbę nie chciał powtórzyć podanych przez telefon informacji, niegrzecznie mówiąc, że przecież już mówił pacjentce i ona robiła notatki (przypominam chodzi o osobę z Alheimerem, zatem notatkami były pierwsze słowa zdań!). Nie przepisał leków, wiedząc że poprzednie się kończą.
Generalnie takie jednostki powinno się omijać szerokim łukiem, a na pewno nie powierzać im zdrowia swojego lub swoich bliskich! Szczerze nie polecam!

Nie polecam. Pacjentka po przebytych wylewie i polowicznym niedowladzie na wizycie usłyszała pytanie po co pani do mnie przyszła. Arogancki i złośliwy.

Ja również nie polecam. Nieprofesjonalny, nie wykazuje się empatią. W dodatku złośliwy. Podczas wizyty lekarz skupia się na treściach nie dotyczących stanu zdrowia pacjenta. Nie potrafi jasno przekazać porady lekarskiej. Również mam poczucie zmarnowanego czasu! Nie widzę żadnego pożytku z wizyty u tego lekarza. Bardzo to smutne...

Nie polecam. Przyjmuje jako neurolog, a nie posiada specjalizacji z neurologii. Biorąc pod uwagę wiek Pana lekarza, już sam brak specjalizacji daje do myslenia. Nie pomógł mi, odmówił wystawienia skierowania na badanie. Totalnie zmarnowany czas.