lekarz Sylwester Sadynica

2,9

Nie wierzę jak tak niemiła, arogancka, opryskliwa osoba może pracować w tym zawodzie. Pan jest niekompetentny bez specjalizacji. Chwali się jeszcze innymi tytułami, których zwyczajnie nie ma. Trochę kultury i szacunku do innych doktorze. Nie polecam

Trochę kultury i szacunku do innych doktorze.
Nie polecam

Nie polecam, lekarz arogancki, sarkastyczny, i złośliwy. Komentarze lekarza w trakcie wizyty są oburzające. Lekarz przyszedł spóźniony a później w wyniku niedopełnienia formalności ze strony placówki nie chciał mnie przyjąć na wizytę.

Bardzo arogancki lekarz. Nic nie tłumaczy. Nie ma empatii dla pacjenta. Zasłania się procedurami. Przyjmuje jako neurolog ale specjalizacji nie ma zrobionej.

W wieku około 50 lat Pan doktor nie posiada specjalizacji a przyjmuje jako neurolog Najpewniej zabrakło wiedzy żeby zdać egzamin Nie ma też uprawnień by wypisać skierowanie na specjalistyczny wózek inwalidzki-odsyła do innego neurologa Zdecydowanie nie polecam

Lekarz niekompetentny, nie słuchający pacjenta, nie potrafi przeprowadzić wywiadu,wręcz arogancki, zdecydowanie odradzam.

Nie polecam tego dr. Bardzo arogancki traktujący pacjenta z góry. Badanie żenada, na odwal się. Kazał podnosić kolana do góry i liczyć do 60( jak wojsku) później bardzo opryskliwy tonem kazał się położyć na kozetce gdzie mnie młoteczkiem postukał na tym koniec badania. Później stwierdził, że skoro dopiero dzisiaj przyszłam na wizytę pomimo skierowania na citio to nic mi nie dolega. Brak wnikliwego przeprowadzonego wywiadu. Na koniec wizyty pan pokazał mi środkowy palec. Brak kultury i chamstwo ze strony dr. Jak najdalej od takiego lekarza . Skarga zostanie na pewno złożona do kilku instytucji.

Miałam wizytę w czerwcu 2021. Pan Doktor wykazał się wielkim zainteresowaniem i zaangażowaniem problemami 68latki. Wysłuchał, doradził, zbadał dokładnie i skierował na potrzebne badania. Życzę sobie zawsze spotykać takich lekarzy jak dr Sadynica. Pozdrawiam. Janina.

Z niedowierzaniem przeczytałam negatywne opinie o Panu Doktorze.Dzisiaj w związku z nasileniem się bólu udałam się do placówki ul.1 Sierpnia,gdzie Lekarz zgodził się przyjąć mnie jako dodatkową pacjentkę /wizyta na NFZ/.Oczekując na wizytę miałam okazję wysłuchać bardzo pochlebnych ocen innych Pacjentów co do skuteczności i uprzejmości Lekarza ,jak również holistycznego spojrzenia na Pacjenta. Moja wizyta przebiegła w miłej a jednocześnie bardzo profesjonalnej atmosferze,otrzymałam pełne wyjaśnienia co do dalszej terapii .Rzeczowy a jednocześnie słuchający pacjenta.Otrzymałam skierowania na dalszą diagnostykę i na pewno będę korzystała z dalszych konsultacji.

Nie polecam tego lekarza pod żadnym względem , wydaje się miły i uprzejmy ale to tylko pozory . Przyszłam na wizytę spóźniona 5 minut 10:05 już ktoś był pomyślałam ze jest jeszcze wizyta przed moja po czym gdy weszłam gdy pacjent wyszedł weszłam do gabinetu mówiąc o swojej wizycie na 10 , lekarz odpowiedział ze pani nie było na czas o 10 wiec pani nie przyjmę , ja tłumacząc się ze korki itd powiedział ze jezeli będzie miał czas lub nie zjawi się jakiś pacjent to mnie przyjmie czekałam na poczekalni prawie 2 godziny z laską mnie przyjął , to nic ze na moim miejscu o 10 był pacjent który miał na późniejsza godzinę , szczyt chamstwa lekarz jest złośliwy nic mi nie wytłumaczy nie zainteresował zbyt bardzo moim problemem ( problemy z kręgosłupem , rwą kulszowa ) pokazałam mu leki które brałam , badania itd . Zanotował coś w komputerze nic nie tłumacząc nawet mnie nie zbadał skierował mnie na badanie rezonans magnetyczny i dostałam kolejne 4 nowe leki i to wszystko zadałam mu pytanie doktorze co z praca czy jakieś zwolnienie przecież nie jestem w stanie wykonywać żadnych czynności odpowiedział - po zwolnienie to do lekarza rodzinnego , lekarz rodzinny pani wystawi zwolnienie nieodpowiedzialne podejście jakim wogule prawem lekarz rodzinny ma mi wystawić zwolnienie kiedy ja jestem u niego na wizycie i badaniu na jakiej podstawie ??!!stwierdziłam ze sprawdzę jeszcze leki czy odpowiednie mi przepisał z 4 leków są 3 odpowiednie leki dotyczące mojego schorzenia a czwarty na depresje sama nie mogłam uwierzyć własnym oczom unikajcie tego lekarza !!!

Rzeczowy kompetentny lekarz. W każdym calu profesjonalista. Nawiązuje dobry kontakt z pacjentem - wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Jestem zadowolona z wizyty.