lekarz Sylwester Sadynica

2,9

Doktor recepta… przepisać leki i nara. Łaskawie przeprowadzona diagnoza. Zero wyjaśnień po badaniach, zero ukierunkowania dalej.

Cóż za okropny człowiek. Tak nieprzyjemnej osoby dawno nie spotkałam. Pana kompetencje są zerowe...może to przez brak specjalizacji. Jakbym mogła dałabym ocenę na minusie.

Pan doktor Sadynica jest wspaniałym lekarzem w zakresie neurologii, ze szczegolnym uwzglednieniem troski o pacjenta. Tylko bezposredni wywiad pozwolil Panu doktorowi na postawienie wlasciwej diagnozy. Jest osobą bardzo komunikatywną, zyczliwą,pełną empatii,ukierunkowaną na pomoc pacjentom neurologicznym. Bardzo pomógł mojej mamie. Gorąco polecam Pana doktora.

Wizyta była przeprowadzona bardzo profesjonalnie. Z dużą empatią i życzliwością ze strony lekarza. Po wizycie wiem co dalej robić i będę kontynuować leczenie u Pana Doktora. Dziękuję serdecznie.

Nie rozumiem skąd biorą się negatywne opinie. Lekarz wysłuchał mnie, zlecił badania,zdjagnozował i dokładnie wytłumaczył jak mam zażywać leki i co robić w razie nasilenia objawów. Oceniam na 5 i dziękuję za udzielona mi pomoc.

Lekarz z ujemnym poczuciem kultury. Czekałem na te wizytę kilka miesięcy, żeby ostatecznie dostać skierowanie do innego specjalisty. Diagnozuje się na skomplikowane schorzenie, głównie przy pomocy pracowego pakietu w prywatnej placówce. Potrzebowałem jednego skierowania żeby uniknąć kosztownego badania. Nie dał mi go. Powiedział że jeśli mam z tym problem, to mogę się zgłosić do lekarza z luxmedu i zapłacić. Gdy opisywałem swój problem, przerwał mi w połowie zdania mówiąc, że przed chwilą mówiłem co innego. Gdy powiedziałem że to nie jest prawda, podniósł głos i zaczął grozić mi nagrywaniem rozmowy ...

Lekarz z ujemnym poczuciem kultury.
Gdy opisywałem swój problem, przerwał mi w połowie zdania mówiąc, że przed chwilą mówiłem co innego. Gdy powiedziałem że to nie jest prawda, podniósł głos i zaczął grozić mi nagrywaniem rozmowy dla celów dowodowych. Oczywiście to była nieprawda.
Stanowczo odradzam. Tacy lekarze są egzaltacja całego zgniłego systemu. Z perspektywy czasu powinienem był go zbluzgac na miejscu.
Dla lekarza najwidoczniej ważniejszy jest rozmiar naszyjnika niż pomóc pacjentom.

Nie wiem, co się temu panu w życiu przydarzyło, ale nie spotkałam się jeszcze nigdy z taką zawiścią u lekarza. Otwarcie oskarżam go o mizoginię. Próbowałam też złożyć oficjalną skargę - oczywiście bez skutku, lekarze rządzą się swoimi prawami. Nie idźcie do tego człowieka.

Lekarz nierzetelny, chamski, arogancki. Nie zna odpowiedzi na pytania, wszystko robi z wielką łaska. Przyszłam że schorzeniem, dostałam receptę na leki nic nie powiedział na co jak przyjmować. Odradzam

Doktor jest nieprzyjemny, niemiły, niegrzeczny. Jego pytania znacznie przekraczają jego kompetencję. Nie wiem jakim cudem jest lekarzem. Proszę wziąć pod uwagę to, że NIE ma specjalizacji i nie przeszkadzałaby mi to gdyby umiał zająć sie pacjentem. NIGDY wcześniej nie byłam u tak złego lekarza, bez wiedzy j umiejętności a do tego tak opryskliwego człowieka. Nigdy więcej.

Nigdy więcej.

Pan Doktor w mojej opinii dba o szczegóły i jest bardzo skoncentrowany na holistycznym podejściu do pacjenta, co w obecnych czasach jest rzadkością. Bardzo uważnie podchodzi do pacjenta i jego problemów, przede wszystkim słucha. W moim osobistym doświadczeniu nie znajduję żadnych powodów do obaw, że nie zostanę należycie zaopiekowana. Rzetelność, wnikliwość oraz dbałość o szczegóły, a także sposób prowadzenia rozmowy świadczy o tym, że Pan Doktor jest skoncentrowany na leczeniu i udzielaniu pomocy. Jak do tej pory nie mam zastrzeżeń, ufam i polecam.