lekarz Sylwester Sadynica

2,9

Dr poświęcił mi czasu aż nadto. Byłam kilka razy i jeżeli trzeba będzie, to wrócę. Polecam z całego serducha. Wszystko wyjaśnił, zlecił dodatkowe badania, dokładnie omówił wyniki. Ponadto uprzejmy, cierpliwy (przy mnie to nie łatwe ;-) i z mega poczuciem humoru, jak lubię ;-)

Bardzo nieprzyjemna osoba. Nie polecam! Arogancja - 5 Narcyzm - 5 Kompetencja - 0 Profesjonalizm - 0 Zaangażowanie - 0

Bardzo nieprzyjemna osoba. Nie polecam!
Arogancja - 5
Narcyzm - 5
Kompetencja - 0
Profesjonalizm - 0
Zaangażowanie - 0

Pan Doktor jest świetny pod każdym oceniane przeze mnie obszarów. Jestem zadowolona z leczenia, podejścia lekarza. Jestem już po 4 wizycie i jestem nadal pod wrażeniem pełnego profesjonalizmu. I……wrócę na kolejną.

Bardzo dobry, godny polecenia. Uprzejmy dla pacjentów. Pełen kultury. Życzyłbym sobie, żeby reszta personelu medycznego posiadała choć w połowie taką wiedzę i podejście do pacjenta. Oraz cierpliwość.

Lekarz uprzejmy, kompetentny. Poświecił mi tyle czasu ile trzeba. Wytłumaczył mi moje schorzenie. Opowiedział o lekach, rozpisał dawkowanie. W końcu trafiłam na kogoś kto podchodzi do leczenia z ogromnym zaangażowaniem.

Świetny neurolog, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Widać, że zna się na swojej pracy. Jestem zadowolona z podejścia i poświęconego mi czasu. Także tego że Pan Doktor Sadynica znosił moje niekończące się pytania.

Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Otrzymałam odpowiedzi na zadawane przez mnie pytania. Uspokoił moje lęki. Jest kulturalny i miły. Polecam lekarza

Cudowny lekarz! W końcu ktoś rozpoznał moją dolegliwość. Bujałem się od neurologa do neurologa. Nareszcie znalazłem. Doktor uśmiechnięty, pożartował ze mną. Wytłumaczył mi wszytko o co pytałem. Rozpisał dawkowanie leków. Wrócę do Pana za miesiąc Doktorze. Dziękuje.

Pełen profesjonalizm, podejście do pacjenta, któremu ni można niczego zarzucić. Pan Doktor jest miły, uprzejmy. Odpowiada na zadawane pytania przez pacjenta. Ma duuużo cierpliwości. Ogromna wiedza robi wrażenie i sprawia, że czuje się zaopiekowana przez Pana Doktora. Na pewno nie będę szukała nikogo nowego. Jestem bardzo zadowolona. Dziękuje Panie Doktorze. W końcu moje dolegliwości znikają. Polecam na 5 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Jestem zachwycona podejściem, wiedzą, kompetencjami Pana Doktora. Jest osobą pełną kultury i empatii. Wytłumaczył mi na czym polega moje schorzenie oraz zasadność brania i działania leków. Również dawkowanie. Na pewno będę nadal korzystać z wizyt u dr. Polecam specjalistę