lekarz Sylwester Sadynica

2,6
2,5

Nie polecam tego lekarza pod żadnym względem , wydaje się miły i uprzejmy ale to tylko pozory . Przyszłam na wizytę spóźniona 5 minut 10:05 już ktoś był pomyślałam ze jest jeszcze wizyta przed moja po czym gdy weszłam gdy pacjent wyszedł weszłam do gabinetu mówiąc o swojej wizycie na 10 , lekarz odpowiedział ze pani nie było na czas o 10 wiec pani nie przyjmę , ja tłumacząc się ze korki itd powiedział ze jezeli będzie miał czas lub nie zjawi się jakiś pacjent to mnie przyjmie czekałam na poczekalni prawie 2 godziny z laską mnie przyjął , to nic ze na moim miejscu o 10 był pacjent który miał na późniejsza godzinę , szczyt chamstwa lekarz jest złośliwy nic mi nie wytłumaczy nie zainteresował zbyt bardzo moim problemem ( problemy z kręgosłupem , rwą kulszowa ) pokazałam mu leki które brałam , badania itd . Zanotował coś w komputerze nic nie tłumacząc nawet mnie nie zbadał skierował mnie na badanie rezonans magnetyczny i dostałam kolejne 4 nowe leki i to wszystko zadałam mu pytanie doktorze co z praca czy jakieś zwolnienie przecież nie jestem w stanie wykonywać żadnych czynności odpowiedział - po zwolnienie to do lekarza rodzinnego , lekarz rodzinny pani wystawi zwolnienie nieodpowiedzialne podejście jakim wogule prawem lekarz rodzinny ma mi wystawić zwolnienie kiedy ja jestem u niego na wizycie i badaniu na jakiej podstawie ??!!stwierdziłam ze sprawdzę jeszcze leki czy odpowiednie mi przepisał z 4 leków są 3 odpowiednie leki dotyczące mojego schorzenia a czwarty na depresje sama nie mogłam uwierzyć własnym oczom unikajcie tego lekarza !!!

Z niedowierzaniem przeczytałam negatywne opinie o Panu Doktorze.Dzisiaj w związku z nasileniem się bólu udałam się do placówki ul.1 Sierpnia,gdzie Lekarz zgodził się przyjąć mnie jako dodatkową pacjentkę /wizyta na NFZ/.Oczekując na wizytę miałam okazję wysłuchać bardzo pochlebnych ocen innych Pacjentów co do skuteczności i uprzejmości Lekarza ,jak również holistycznego spojrzenia na Pacjenta. Moja wizyta przebiegła w miłej a jednocześnie bardzo profesjonalnej atmosferze,otrzymałam pełne wyjaśnienia co do dalszej terapii .Rzeczowy a jednocześnie słuchający pacjenta.Otrzymałam skierowania na dalszą diagnostykę i na pewno będę korzystała z dalszych konsultacji.

Lekarz bardzo nieuprzejmy i arogancki, podśmiewający się i szydzący z wypowiedzi pacjenta. „Odwalająca” wizyty, zatem wizyta nie ma sensu. W dniu dzisiejszym na taki zarzut rzucił słuchawką telefonu! Osobę z zanikami pamięci na pierwszej wizycie zbył kilkoma lakonicznym żarcikami i chciał na tym zakończyć wizytę mówiąc, że pacjentka nie odbiega od normy dla wieku, dopiero na moją informację, że mama ma diagnozę Alzheimera zaczął ją „badać”. Kolejną wizytę, na której mama miała przedstawić wyniki badań zmieniono na teleporadę, podczas której lekarz powiedział dokładnie to, co na poprzedniej i na moją prośbę nie chciał powtórzyć podanych przez telefon informacji, niegrzecznie mówiąc, że przecież już mówił pacjentce i ona robiła notatki (przypominam chodzi o osobę z Alheimerem, zatem notatkami były pierwsze słowa zdań!). Nie przepisał leków, wiedząc że poprzednie się kończą.
Generalnie takie jednostki powinno się omijać szerokim łukiem, a na pewno nie powierzać im zdrowia swojego lub swoich bliskich! Szczerze nie polecam!

Miałam wizytę w czerwcu 2021. Pan Doktor wykazał się wielkim zainteresowaniem i zaangażowaniem problemami 68latki. Wysłuchał, doradził, zbadał dokładnie i skierował na potrzebne badania. Życzę sobie zawsze spotykać takich lekarzy jak dr Sadynica. Pozdrawiam. Janina.

Według mojej skromnej oceny lekarz kompetentny, dobry fachowiec. Pojawiłem się w przychodni ze strasznym bólem. Lekarz zdiagnozował mnie bardzo trafnie, otrzymałem pomoc w mym cierpieniu. Bardzo dziękuję.

Rzeczowy kompetentny lekarz. W każdym calu profesjonalista. Nawiązuje dobry kontakt z pacjentem - wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Jestem zadowolona z wizyty.

Nie polecam tego dr. Bardzo arogancki traktujący pacjenta z góry. Badanie żenada, na odwal się. Kazał podnosić kolana do góry i liczyć do 60( jak wojsku) później bardzo opryskliwy tonem kazał się położyć na kozetce gdzie mnie młoteczkiem postukał na tym koniec badania. Później stwierdził, że skoro dopiero dzisiaj przyszłam na wizytę pomimo skierowania na citio to nic mi nie dolega. Brak wnikliwego przeprowadzonego wywiadu. Na koniec wizyty pan pokazał mi środkowy palec. Brak kultury i chamstwo ze strony dr. Jak najdalej od takiego lekarza . Skarga zostanie na pewno złożona do kilku instytucji.

Pan Doktor zdiagnozował schorzenie na pierwszej wizycie. Badania diagnostyczne potwierdziły jego przypuszczenia. Od razu zostało wprowadzenie leczenie farmakologiczne oraz dostałam wskazania do rehabilitacji. Każda wizyta czy teleporada odbywała się w miłej atmosferze. Jestem bardzo zadowolona z opieki Pana Doktora.

Zdecydowanie nie polecam! Lekarz odmówił w wystawieniu skierowania tylko dla tego że przed jego wizytą byłam na wizycie prywatnej w Medicover, chociaż tam lekarz zalecił badania. Przez to miał bardzo stronniczy stosunek do mnie. Powiedział, że skoro mam skierowanie z Medicover, to mogę sobie go zrealizować, jak się zgłaszałam do Medicover to musiałam mieć świadomość, że tam jest wszystko odpłatne. A skierowania na NFZ on mi nie da, bo tak uważa, chociaż przez 3 tyg miałam mocny ból głowy w charakterze migrenowym. Stracony czas.

Lekarz opiekuńczy,profesjonalny bardzo mi pomógł ogólnie jestem zadowolona i polecam jako dobrego specjalistę.