lekarz Sylwester Sadynica

2,9

Słabiutko Panie doktorze. Wizyta u Pana to strata czasu. Można Pana polecać tylko wrogom. Brak słów. Że tacy lekarze są dopuszczeni do pracy i jeszcze dostają za to pieniądze - nie dałbym takiemu lekarzowi ani złotówki. Omijajcie szerokim łukiem, albo przyjdźcie, by zobaczyć jak źle można pełnić funkcję lekarza.

Słabiutko Panie doktorze.
Wizyta u Pana to strata czasu.
Można Pana polecać tylko wrogom.

Tego Pana Lekarzem nazwać nie można. Rok temu wykryto u mnie w czaszce pewną anomalie którą miałem kontrolować czy się nie powiększa. Poszedlem dziś do "Lekarza" aby wypisał mi skierowanie na rezonans magnetyczny głowy. Stwierdził że nie ma podstaw do wystawienia mi skierowania, po zwroceniu mu uwagi szyderczym uśmiechem powatarzał ze próbuje mi pomóc. Próbuję mi pomóc nie wystawiając skierowania aby skontrolować wykrytą wcześniej anomalie w mojej czaszcze co w przypadku jej pogłębienia narażone jest moje życie i zdrowie. Ale on przecież stara się pomóc. Tym bardziej że mam 23lata, ...

Tego Pana Lekarzem nazwać nie można.
Próbuję mi pomóc nie wystawiając skierowania aby skontrolować wykrytą wcześniej anomalie w mojej czaszcze co w przypadku jej pogłębienia narażone jest moje życie i zdrowie. Ale on przecież stara się pomóc. Tym bardziej że mam 23lata, takie rzeczy im prędzej się zniweluje tym lepiej ale on pomaga przecież. Nie pozostało mi nic innego jak powiedziec mu kilka słów od siebie i trzasnąć drzwiami.
Gość niepowinien być "lekarzem".
Żałuję że wcześniej nie poczytałem opinii o nim to prosiłbym o zmianę "lekarza".
Nie polecam, odradzam, omijać szerokim łukiem.

Trafiłam do Pana doktora już z wynikami z EEG i rezonansu. Doktor obejrzał wyniki, zaniepokoił się rozbieżnością, skierował mnie raz jeszcze na ich powtórzenie. Druga i trzecia wizyta - zostałam zbadana pod kątem neurologicznym, czego poprzedni lekarz nie wykonał. Czuję się zaopiekowana, doktor wykazał zainteresowanie moimi dolegliwościami. Doktor ma swoje poczucie humoru - trzeba je po prostu rozumieć... . Być może trzeba Pana doktora dopytywać co i jak, jednak ja uzyskuje odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Zasada, kto pyta nie błądzi. :)

Po dzisiejszej wizycie u Pana doktora zwątpilam w żetelnosc ,profesjonalizm , nie mowiac juz o empatii i zwyklej przyzwoitosci ,ktora powinna byc podstawowa cecha lekarza . Pare lat temu mialam zabieg embolizacji naczyniaka mozdzku . Wszystko przebieglo dobrze ,ale od lekarza prowadzacego dostalam zalecenie, aby co 2-3 lata kontrolnie zrobic badania . Poniewaz od jakiegos czasu miewam silne bole glowy ,zglosilam sie do Pana doktora z prosba o zbadanie i skierowanie na CT . Pan doktor malo ze nie zbadal mnie ,nie przejrzal wszystkich dokumentow to skwitowal to pytaniem " ...

Pare lat temu mialam zabieg embolizacji naczyniaka mozdzku .

Pan doktor malo ze nie zbadal mnie ,nie przejrzal wszystkich dokumentow to skwitowal to pytaniem " Czy do konca zycia bede sie tak badac i ze on nie musi mi dawac zadnego skierowania " ,mimo ze mam takie zlecenie .

Nie zainteresowal sie moim stanem zdrowia moimi objawami .Mialam wrazenie ze mu przeszkadzam .

To bardzo przykre ,ze zwracajac sie o pomoc do osoby ktora powinna byc wzorem zaufania spotkalam sie z takim traktowaniem .

Pisze to ,aby potencjalni pacjenci mieli na uwadze do kogo chca sie zwrocic .

Jak na razie mało kompetentny, nic nie ogarnia co nie jest proste i oczywiste, niechętny, nieżyczliwy, w dodatku... złośliwy i wykorzystuje do tego swoje stanowisko.

Witam, byłam dwa razy u Pana dr i uważam, że trafiłam do osoby, która po zapoznaniu się z mnóstwem moich chorób i przedstawionych wyników badań, wykazała się empatią i poświęciła mi dużo czasu na wsparcie i zaproponowała leczenie, nie tylko neurologiczne ale związane z innymi chorobami. Mam 73 lata i poznałam wielu lekarzy, a Pan dr mile mnie zaskoczył sposobem prowadzenia wizyty. Jestem bardzo wdzięczna, że do Niego trafiłam.

Na szczęście nie miałam okazji być u tego pana na wizycie. Piszę w imieniu mojej mamy, która po kilkumiesięcznym oczekiwaniu na wizytę neurologiczną wyszła z gabinetu z płaczem. Zastanawiam się czy taka osoba zasługuje na miano lekarza. Nie wysłuchał mamy, w żaden sposób nie pomógł, a swoją arogancją i brakiem empatii doprowadził 80-letnią panią do łez. Czy tak postępuje lekarz?

Kompletny brak empatii. Brak chęci do pomocy. Brak chęci w ogóle. Zapał do pouczania, nie pomocy. Człowieczeństwa - brak. Nie polecam.

Dziwne 17 marca jedna negatywna i kilka pozytywnych Czyżby Pan doktor sam je sobie pisał??? Spóźnił się do pracy Nie powiedział przepraszam bo i po co Powiedziałam że się spieszę do pracy i dopiero się zaczęło....

Polecam Pana doktora, miły, uprzejmy, empatyczny, pomocny. Czekam na badania więc nie mogę nic powiedzieć o trafności leczenia. Ale póki co polecam.