lekarz Sylwia Jeziorko-Trejbsza

Psychiatra

2,4
2,5

Poszedłem do tej doktor pierwszy raz z lękami, Na dzień dobry usłyszałem, że jestem chory, ale na otyłość i dostałem jak ze wspaniały wywiad, ile ja to mam chorób już, o których nie wiem. Nie wiem, czy ja poszedłem do dietetyka, czy psychiatry? Już, pomijając fakt, że nie mówi się tak do pacjenta cała rozmowa i wywiad to żart wchodziła w każde moje słowa po 2 zdaniach już wypisywała lęki mało tego cały czas odczuwałem że chce się mnie pozbyć. Superpomoc dziękuję poszedłem, aby ktoś mi pomógł, a jeszcze mnie tylko bardziej pogrążył i ocenił. Ta lekarka nie nadaje się do pracy z ludźmi składam na nią wniosek o wydalenie z pracy. Więcej zrobi dla ludzi po prostu ich nie lecząc. A skoro już ocenia kogoś po wyglądzie może niech sama spojrzy w lustro…

Nie polecam, pani nie wysłuchała moich problemów, czułam, że chciała się mnie wręcz pozbyć z gabinetu

Pierwsza wizyta i ostatnia. Wszystko trwało 5 minut stos psychotropów przepisanych przez Panią Doktor. Na pytania które zadawała odrazu sugerowała odpowiedzi. Potrzebowałam pomocy, której nie otrzymałam. Ilu pacjentów tyle opinii. Teraz leczę się podkreślam leczę i już lepiej funkcjonuje z jednym lekiem. Gdybym nie podjęła leczenia skutki byłyby tragiczne bo problem był i to duży.

Nieprzyjemna, nie tłumaczy niczego, rozmowa nie istnieje podczas wizyty, chyba że za rozmowę uznamy chamskie komentarze pod adresem pacjenta w trakcie wyjaśniania problemu. W połowie opisywania sytuacji miała już wypisane leki i skierowanie i delikatnie dawała do zrozumienia że czas sobie pójść, nie zdziwiło by mnie to gdyby to była wizyta na NFZ ale ja za tą wizytę zapłaciłam. Nie polecam

Dziś Byłem na wizycie u Tej Pani ! PRYWATNIE! czekałem 45minut w kolejce ! ZAPŁACIŁEM 200ZŁ NIE POLECAM PANI BYŁA NIEKOMPETENTNA MIAŁA GDZIEŚ CO JA MÓWIĘ ! NIE POLECAM !

Niestety nie polecam tej Pani. Rozmowa trwała 5 minut, gdzie doktor po łebkach pytała o objawy, jakie występują, przez co dokonała niewłaściwej diagnozy i wystawiła na receptę lek, który mógłby mi bardziej zaszkodzić niż pomóc.

Gdyby dało się ustawić ocenę 0 gwiazdek taką bym właśnie wystawił, niech więc jedna gwiazdka dla pani doktor będzie pocieszeniem, pozwalam sobie na ironię, gdyż pani doktor pozwalała sobie na nieprzyjemne komentarze pod moim adresem, negowała stosowane do tej pory leczenie (a dzięki niemu jakoś się właśnie trzymałem), na koniec powiedziała jakie ma zalecenia dla mnie, ale, że do niczego mnie nie zmusi. Pani doktor przerywała moje wypowiedzi. Cała rozmowa trwała może jakieś 5 minut. A i zaznaczam, że to była teleporada na NFZ. Nie polecam.

Najgorszy Lekarz ma jakiego trafiłam ‼️Zero wsparcia,zero pomocy nawet mnie nie wysłuchała do tego bardzo nie mila i to ma być Pani psychiatra osobiście zloze skargę na Panią do NFZ. Nie uzyskałam pomocy na którą czekałem od lipca za to dostałam leki porażka poprostu. Bardzo bardzo nie polecam. OPINIE POZYTYWNE TO CHYBA JAK SIE IDZIE prywatnie.

Antypsychiatra. Nieuprzejma, niezainteresowana, niekompetentna. Zniecierpliwiona do granic. Ciężko dokończyć zdanie, żeby nie przerwała. Zupełnie nie obchodzi jej to, co pacjent chce powiedzieć. Wizyta pierwszorazowa trwała krócej niż 10 minut! Diagnoza oczywiście mylna, na podstawie wywiadu przeprowadzonego po łebkach. Poziom empatii zerowy. Chęć pomocy żadna. Kompletna obojętność. Za to chętna do drwin i rzucania kąśliwych uwag pod adresem pacjenta. Co gorsza, nie ma pojęcia o skutkach ubocznych leków, które przepisuje. Wyciąga absurdalne wnioski z objawów, które próbuje się jej opisać. Konsultacja z tą panią bezposrednio wpłynęła na pogorszenie mojego stanu zdrowia psychicznego. Pozytywne opinie chyba od znajomych i rodziny. Unikać jak ognia!

Świetny, kompetentny lekarz, dobry i miły człowiek! Gorąco polecam wszystkim, którzy mają ze sobą jakieś problemy!