lekarz Sylwia Jeziorko-Trejbsza

Psychiatra

2,4
2,5

Całkowicie odradzam. Wizyta prywatna trwała 5 minut. Chciałam porozmawiać, potrzebowałam pomocy. Szybki wywiad, recepta na antydepresanty i leki nasenne i stwierdzenie 'proszę sobie podzwonić, poszukać psychoterapii '. 150 zł wpadło do kieszeni Pani doktor, wyszlam załamana bardziej niż kiedy wchodziłam. Tragedia....

Najlepsza! Polecam z czystym sumieniem. Potrafi wysłuchać i dobrać odpowiednie leczenie Jest miła i kompetentna.

Najlepsza! Polecam z czystym sumieniem.
Potrafi wysłuchać i dobrać odpowiednie leczenie
Jest miła i kompetentna.

Polecam Panią Jeziorko. Gryfno babka. Pomogła mi w mojej prawie depresji. Polecam z czystym sumieniem.

Pani Sylwia jest bardzo pozytywną osobą. Potrafi przełamać lody i wyłapać co się dzieje. Jest po prostu ludzka. Polecam.

Pani Sylwia jest bardzo pozytywną osobą.
Potrafi przełamać lody i wyłapać co się dzieje.
Jest po prostu ludzka.
Polecam.

Każdy lekarz psychiatra ma swoje triki. Jeden pacjent potrzebuje czułości, drugi kopa w cztery litery itp. itd. dlatego lekarza nie należy sądzić pochopnie. Psychiatria to zawód niewdzięczny. Ja to rozumiem, dlatego nie narzekam.

Jak najbardziej , z czystym sumieniem POLECAM, jako pacjent od paru lat. Takiego specjalisty jak Pani Doktor ze świeca długo i bezskutecznie szukać. Pomoże każdej zdołowanej duszyczce.

Pani doktor jest ciepłą i serdeczną osobą, słuchającą uważnie pacjenta. jestem pod jej opieka od kilku lat i jestem bardzo zadowolona, czuje się lepiej, a o to chodzi. Polecam z całego serca.

Najgorszy psychiatra na świecie. Mówisz jej o swoich wielkich problemach, przez które chcesz się zabić, a ona nie przepisuje żadnych leków, tylko zaleca płatne, prywatne wizyty u psychologów! Skandal.

Najlepszy człowiek pod słońcem! Lekarz z powołania! Bardzo wyrozumiała, dokładna. Polecam, polecam, polecam!

Polecam, polecam, polecam!

Nie polecam. Ta Pani jest nie kompetentna. Nie potrafi dobrać odpowiednich leków. Leczyła moją mamę i dzięki temu, że posiadam jakąś wiedzę z tego zakresu ze studiów odstawiłyśmy leki. Nie polecam.