mgr inż. Sylwia Orłowskamgr inż. Sylwia Orłowska - zdjęcie profilowe

mgr inż. Sylwia Orłowska

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Ukończyłam studia o specjalizacji dietetyka kliniczna, a także dziesiątki kursów i szkoleń dokształcających. Prowadzę dietoterapię chorób:
- autoimmunologicznych

- układu oddechowego
- układu trawiennego
- chorób urologicznych
- i innych...

Pani dietetyk bardzo sympatyczna, poświęciła mi dużo czasu i bardzo się starała, żebym zrozumiał dlaczego, po co i jak, co rzeczywiście ułatwia mi organizację. Dostałem fajne zalecenia, działają, widać efekty, ja się czuję coraz lepiej. Polecam konsultacje u Pani Sylwii Orłowskiej, bo jest wyjątkową osobą.

Polecam P. Sylwię bardzo szczerze. Poświęcała mi dużo czasu, była bardzo miła i przyjemna a w dietach zawsze robiła takie poprawki jakie chcuiałam. Po pół roku zrobiłam wyniki z krwi i moczu i wszystkie są w normie albo bardzo blisko normy.

Pani Dietetyk kliniczny Sylwia Orłowska to kobieta o wielkim sercu i cudownym podejściu do pacjenta. Znajduje wyjście z każdej trudnej sytuacji, która wydaje mi się niemożliwa do przejścia. Już wiem, że z jej pomocą osiągnę swój cel! Polecam konsultacje u p. Sylwii każdemu smutnemu pacjentowi wątpiącemu w wyzdrowienie i nie wierzącemu w swoje możliwości. Ja dziękuję i bardzo, bardzo mocno pozdrawiam.

Polecam, bo bardzo fajna dietetyczka.Fajnie wszystko tłumaczy i wyjaśnia. Jestem bardzo zadowolona z efektów.

Chciałabym serdecznie podziękować Pani Sylwii za pomoc i wsparcie w czasie mojej ciąży z cukrzycą ciążową : (( Po diagnozie byłam przerażona!! Ale dzięki Pani Sylwii nie było żadnych problemów i urodziłam zdrowego dzidziusia : )) Pani Sylwia od samego początku była bardzo pomocna i wspierająca. Poświęciła mi dużo czasu na rozmowy i wyjaśnianie wszystkich wątpliwości. Opracowywała dla mnie specjalne jadłospisy i wprowadzała poprawki, gdy tego chciałam. Zawsze była dostępna, gdy potrzebowałam porady lub pomocy, dzięki niej czułam się pewnie i bezpiecznie w czasie ciąży. Z całego serca polecam Panią ...

Pani Sylwia od samego początku była bardzo pomocna i wspierająca. Poświęciła mi dużo czasu na rozmowy i wyjaśnianie wszystkich wątpliwości. Opracowywała dla mnie specjalne jadłospisy i wprowadzała poprawki, gdy tego chciałam. Zawsze była dostępna, gdy potrzebowałam porady lub pomocy, dzięki niej czułam się pewnie i bezpiecznie w czasie ciąży. Z całego serca polecam Panią Sylwię wszystkim przerażonym kobietom, które mają cukrzycę ciążową. Jej pomoc i spokój są nieocenione!

Zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi opiniami. To bardzo fajna dietetyczka. Fajna dieta i bardzo fajne efekty tej diety. Jetem super zadowolony i polecam!

Pani Sylwia to dietetyczka, która zna się nie tylko na odchudzaniu, ale na wszystkich chorobach. Gdy inni dietetycy rozkładali ręce, dla niej nie było problemu z ilością moich chorób - celiakia, miażdżyca, nadciśnienie, nerki, tarczyca, hashimoto, anemia, RZS, insulinooporność. Po około trzech miesiącach stosowania zaleceń poszłam do lekarza i zrobiłam kontrolne wyniki badań. Wyniki bardzo się poprawiły, szczególnie stanów zapalnych, cukrów, żelazowe i cholesteroli!!! Nawet lekarz chwalił panią Sylwię! Ja mam więcej energii i wiem, że idę dobrą drogą. Ponadto Pani Sylwia jest bardzo miła i przyjemna i pomocna, gdy trzeba coś wyjaśnić. Bardzo polecam panią Sylwię Orłowską jako dietetyka, bardzo!

Brakuje mi słów, żeby podziekować, bo nie myślałem, że dla tylu chorób jakie mam od lat można połączyć dietę i wyzdrwieć. Nie musze już brać insuliny, leków na cholesterol, nadciśnienie i żołądek. Lekarze się dziwią, że ja sam się leczę. Jeszcze biorę kilka leków, ale myślę, że z czasem wyzdrowieję ze wszystkiego. Dlatego bardzo polecam Panią Sylwię Orłowską, bo jedną, fajną dietą przez kilka miesięcy zrobiłem niesamowity progres. Pani Sylwia jest prawdziwym przyjacielem i bardzo się stara, żeby człowiek dał radę. Wspiera w trudnych chwilach i zawsze podpowie ciekawe rozwiązania. Ma wielką wiedzę i potrafi ją przekazać.

Polecam serdecznie konsultacje z Panią Sylwią, bo to dietetyk z powołania. Była bardzo miła i zaangażowana żeby mi pomóc, wszystko mi tłumaczyła co chciałem. Dieta smaczna i przyjemna. Problemów brak. Polecam bardzo!

Pani Sylwia to niezwykle sympatyczna dietetyczka, która od pierwszej chwili sprawiła, że czułam się komfortowo, a od dziecka biegam po lekarzach i wiem, że nie zawsze jest miło.. Uważnie słuchała moich obaw i pytań i wyjaśniała moją sytuację medyczną. Nie wiedziałam, że dietetyk może tyle wiedzieć o chorobach, myślałam, że będziemy rozmawiać tylko o dietach. Ogólnie rzecz biorąc, spotkanie z panią Sylwią było świetnym wyborem - kompetentna dietetyczka o serdecznej i przyjacielskiej naturze. Polecam wszystkim, na pewno będziecie zadowoleni.