mgr inż. Sylwia Orłowskamgr inż. Sylwia Orłowska - zdjęcie profilowe

mgr inż. Sylwia Orłowska

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Ukończyłam studia o specjalizacji dietetyka kliniczna, a także dziesiątki kursów i szkoleń dokształcających. Prowadzę dietoterapię chorób:
- autoimmunologicznych

- układu oddechowego
- układu trawiennego
- chorób urologicznych
- i innych...

Polecam spotkania z p. Sylwią, wyjaśniła mi co, jak i dlaczego powinnam zmieni, aby szybciej wyzdrowiec.

Mój dietetyk - Pani Sylwia Orłowska to niezwykle przemiła, wrażliwa i oddana sprawie osoba. Jej starania, serdeczne podejście i empatia sprawiają, że czuję się wyjątkowo jako pacjent. Plan żywieniowy, który mi opracowała, jest idealnie skrojony do moich potrzeb -do tego, o czym rozmawialiśmy. Jej cenne rady i wsparcie motywują mnie do wprowadzenia pozytywnych zmian w diecie i całym stylu życia. Jestem na początku drogi, ale już jestem bardzo zadowolony i zmotywowany : ))) Polecam!

Witam. Korzystałam z usług Pani Sylwii kilkakrotnie na przestrzeni dwóch lat i jestem bardzo zadowolona. Rozmowy zawsze w miłej atmosferze, kuluralne z wyczerpujacym temat fitbackiem. Korzystałam z usług kilku dieteyków, ale to jest najlepsza specjalistka z dietetyki chorób z jaką miałam do czynienia. Polecam.

Kochani, jak najbardziej polecam konsultacje u Pani Sylwii. Konsultacja przebiegła w bardzo przyjemnej atmosferze i nabrałam pewności, że decyzja była słuszna, więc zostanę na dłużej : )) W trzy dni dostałam zalecenia, jadłospis z możliwością zamiany produktów i bardzo mi to odpowiada. Polecam!

Pani Sylwia Orłowska - Dietetyk Kliniczny - niesamowity dietetyk, który przyczynił się do mojego pełnego powrotu do zdrowia! Przed rokiem miałem trzy poważne choroby i byłem w bardzo złym stanie. Na szczęście trafiłem na tę niezwykłą specjalistkę od żywienia. Od pierwszej wizyty wiedziałem, że trafiłem na profesjonalistkę. Ma wiedzę, umiejętność słuchania i zadawała milion wnikliwych pytań. Przeszedłem roczny proces holistycznej naprawy. Zawsze czułem się zrozumiany i wspierany na każdym etapie mojej drogi do zdrowia - fizycznego i psychicznego. Były indywidualne jadłospisy, dopasowane idealnie pode mnie, otrzymywałem konkretne wskazówki dotyczące diety, ...

Od pierwszej wizyty wiedziałem, że trafiłem na profesjonalistkę. Ma wiedzę, umiejętność słuchania i zadawała milion wnikliwych pytań. Przeszedłem roczny proces holistycznej naprawy. Zawsze czułem się zrozumiany i wspierany na każdym etapie mojej drogi do zdrowia - fizycznego i psychicznego. Były indywidualne jadłospisy, dopasowane idealnie pode mnie, otrzymywałem konkretne wskazówki dotyczące diety, zawsze, gdy potrzebowałem jakiegoś wsparcia mogłem napisać i zawsze otrzymywałem satysfakcjonującą odpowiedź. Zaufanie do kompetencji: 10/10, poświęcony czas: 10/10, czy polecam: 10/10, tłumaczenie chorób i leczenie: 10/10, kompleksowość podejścia: 10/10, uprzejmość: 10/10.

Najlepsza specjalistka od leczenia dietą na jaką udało mi się trafić. Do tego fajna i z dobrym poczuciem humoru. Poświęca mi dużo czasu i jestem na prawdę zadowolona ze współpracy. Jadłospisy fajne, działają jak trzeba, ja się czuję coraz lepiej, lekarze zadowoleni z efektów, odpowiada szybko na pytania, jest bardzo w porządku. Polecam panią Sylwię Orłowską jako dietetyka klinicznego.

Pani Sylwia jest genialna, jeżeli chodzi o insulinoodporność, cholesterol i nadciśnienie. Ciśnienie zaczęło się normować już po tygodniu, a wyniki badań, które zrobiłam po kilku miesiącach pokazały, że wyzdrowiałam. Wszystko wróciło do norm. Największy problem miałam z lekarzem, który niechętnie zmniejszał mi lekarstwa, zgodnie z zaleceniami Pani Sylwi, musiałam znaleźć innego. Pani Sylwia jest ciepła i cierpliwa i wszystko dobrze wyjaśnia. Jej zalecenia nie są trudne do wykonania, a przynoszą efekty. Oprócz wyzdrowienia, dodatkowo wysmuklałam, co oczywiście bardzo na plus poprawiło moją sylwetkę, chociaż nie miałam ogromnej nadwagi. Ja jestem ogromnie zadowolona i polecam Panią Sylwię! W pół roku nowa, zdrowa ja! Polecam gorąco!

Ta genialna dietetyczka zmieniła nas i nasze podejście do jedzenia, wyleczyła mnie z cukrzycy 2, cholesterolów, dny i wyniki mam jak nastolatek, żona i młodsza córka męczyły się z problemami skórnymi, teraz nie mają po nich śladu!!! a kilkanaście lat ze sterydami dzień w dzień.. Starszy syn uniknął operacji wycięcia woreczka.. Wszyscy schudliśmy i czujemy się świetnie. Takich ludzi z powołaniem i takim podejściem do pacjentów ze świecą szukać

Dzień dobry. Te gwiazdki już same mówią za siebie - Pani Sylwia jest kochaną osobą, taką do rany przyłóż : ), czasu poświęciła mi bardzo dużo, tłumaczyła jak krowie na rowie, bo ja humanistką jestem i z tymi pojęciami medycznymi to tak sobie wiem o co chodzi. Zaproponowała badania, nawet nie wiedziałam że takie się wykonuje i wyszło szydło z worka, po półrocznej terapii jestem inną osobą, pełną życia i radości. Pani Sylwia jest już MOJĄ Panią Sylwią : ). Wszystkim życzę trafienia na takiego specjalistę. POLECAM!

Kobieta Anioł o potężnej wiedzy. Od roku z dzieckiem walczę z alergią pokarmową na białko jaja kurzego i żółtko i AZS. Dziecko 2 razy było hospitalizowane, bo AZS było nie do opanowania, a głównego alergenu nie podawaliśmy, Zmieniliśmy nawet mleko na Nutramigen LGG . Dziecku nie potrafili pomóc specjaliści z najdłuższymi tytułami przed nazwiskiem. Kazali nam "przetrwać" ten czas do 5 roku życia czyli jeszcze 3 lata! Kazali prowadzić dietę eliminacyjna i dawać tylko" bezpieczne" produkty do jedzenia, takie, które najmniej uczulają, czyli jabłko, burak, kasza jaglana, brokuł. Dziecko 5 miesięcy było na takiej żałosnej diecie, dodatkowo dostawało chlebek własnej roboty. A AZS cały czas było i tylko maści sterydowe na chwilę skórę uspokajały. Po drugim lądowaniu w szpitalu zaczęłam się bać podawać cokolwiek dziecku do jedzenia. Synek pomimo, że tak mało produktów mógł jeść był wysoki jak na dwulatka i odpowiedniej wagi. Po drugiej wizycie w szpitalu z synkiem, zwróciłam się o pomoc do Pani Sylwii. Zasugerowała, bym dziecku zrobiła badania na nietolerancję pokarmową.Badanie niestety nierefundowane przez NFZ, bardzo drogie. Panel na ok 270 produktów w Instytucie Mikroekologii w Poznaniu ok 1750 zł. Zrobiłam je i cóż się okazało? Dziecko nie toleruje glutenu. Żaden lekarz nie zasugerował by zrobić badanie na alergię na gluten, bo nie wygląda mizernie( taki obraz jest dziecka uczulonego na gluten ) nam wyszło w badaniu na nietolerancję pokarmową. Oprócz gluteny, wyszło 66 nietolerancji na różne produkty, a zwłaszcza na te " bezpieczne" które lekarze kazali podawać, czyli burak , jabłko, kasza jaglana, brokuł. Pani Sylwia ma wiedzę większa niż niejeden lekarz, jeśli sugeruje by zrobić jakieś badanie to ma do tego mocne powody. Jest uczciwa, baaardzo kompetentna, jest z nią świetny kontakt e-mailowy. Ta osoba uratowała zdrowie mojego syna, może też i życie. Od momentu, gdy wykluczyliśmy wszystkie szkodliwe dla synka produkty, AZS ustąpiło, skóra jest idealna, a synek zaczął czas spędzać nie na drapaniu się, a na dawaniu całusów rodzicom. Przepisy jakie rozpisała Pani Sylwia w diecie synka są przepyszne.
Do Pani Sylwii zwróciła się również moja mam ok 3 lat temu, z prośbą na rozpisanie diety dla osób chorych na raka. Dieta pomogła mamie przetrwać bardzo ciężkie leczenie, dziś mama czuje się świetnie. Dietę również Pani Sylwia układała mojego mężowi-dieta odchudzająca. Mąż schudł,ok. 7 kg w ciągu miesiąca, a jadł tony jedzenia, bo tyle tego było w ciągu dnia. Kilogramy nie powróciły.
Polecam z całego serca, genialna osoba!
Pani Sylwio, dziękować Bogu, że nam Panią zesłał!