mgr inż. Sylwia Orłowskamgr inż. Sylwia Orłowska - zdjęcie profilowe

mgr inż. Sylwia Orłowska

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Ukończyłam studia o specjalizacji dietetyka kliniczna, a także dziesiątki kursów i szkoleń dokształcających. Prowadzę dietoterapię chorób:
- autoimmunologicznych

- układu oddechowego
- układu trawiennego
- chorób urologicznych
- i innych...

Jestem lekarzem ginekologiem i pragnę podzielić się opinią dotyczącą kompetencji Pani Sylwii. Otóż, Pani Sylwia pod względem merytorycznym a zarazem empatycznym jest specjalistką najwyższej klasy. Usłyszałem o jej usługach od kilku moich pacjentek i gdy tylko dowiedziałem się o trapiących mnie problemach zdrowotnych, a mianowicie kamicy szczawianowo-wapniowej, nie omieszkałem udać się po poradę żywieniową. Z braku czasu zdecydowałem się na rozmowę poprzez Skype'a, choć do tej pory bardzo sceptycznie odnosiłem się do tego typu konsultacji. Moje obawy zostały jednak szczęśliwie rozwiane. Bardzo się cieszę i byłem niezmiernie miło zaskoczony kompetencjami i zakresem wiedzy Pani Dietetyk. Szkoda, że specjaliści takiej klasy opuszczają Polskę. Z wyrazami szacunku. Andrzej.

Wszystko na szóstkę z plusem. Najbardziej oczarowała mnie jej wiedza, żaden lekarz nigdy nie mnie nie uświadomił konsekwencji, do jakich może doprowadzić zaniedbanie mojej choroby. Już pół roku jestem na diecie, wyniki wracają do poziomu sprzed dwudziestu lat, a objawy ustąpiły. Nic dodać nic ująć, zawdzieczam jej zdrowie.

prawie pamiętnik - mój 18 luty - cukier 198,cholesterol 255,waga 101kg...,.uff! Wizyta u dietetyka pani Orłowskiej,stosowanie sie do zaleceń... 18 lipca - cukier 106,cholesterol190,waga 79kg i znow wchodze w moje ciuszki.....hura!!!! a samopoczucie....super!Jeszcze z 7 kg w dół i szczęście całkowite! Dziekuję pani Sylwio.Potem zgłosze sie o zalecenia aby utrzymac wagę

prawie pamiętnik - mój
18 luty - cukier 198,cholesterol 255,waga 101kg...,.uff!
Wizyta u dietetyka pani Orłowskiej,stosowanie sie do zaleceń...
18 lipca - cukier 106,cholesterol190,waga 79kg

Miałem wysoki poziom choresterolu, cukrzycę. Po wizycie u pani Sylwi wyniki są dużo lepsze, przestałem przyjmować leki na nadciśnienie, cukier w normie. Osoba bardzo kompetentana, znająca sie na swojej pracy. Przez dziewięć i pół tygodnia schudłem 20kg. Rewelacja, gorąco polecam. Rezultaty przerosły moje oczekiwania.

Ja chciałam pomóc dziecku, bo ma nadwagę. Ma 8 lat i w szkole koledzy mu dokuczają. Trochę się bałam jadłospisu, bo wiadomo jak to z dziećmi, nie bardzo chcą jeść coś, co muszą. Kilka dni temu odebrałam jadłospis i jestem bardzo zaskoczona, bo Kacper je wszystko i nie chodzi głodny. Pierwszy raz rozmawiała z nami bite dwie godziny i rozmawiała też z Kacperkiem. Drugi raz rozmawiała godzinę. Następne spotkanie i odbiór kolejnego jadłospisu po miesiącu. Po tygodniu już chyba trochę widać efektów. Jestem bardzo zadowolona. Nawet nie wiedziałam że dzieci się nie odchudza - wystarczy je dobrze odżywiać i odchudzają się same. Spełniła moje oczekiwania. Polecam. Ela

Skończyłam dietę i schudłam 16 kg. Pani dietetyk była jak moja przyjaciółka przez 3 miesiące. Bardzo życzliwa i bardzo miła. Nawet w chwilach zwątpienia mogłam na nią liczyć. Polecam ją gdzie tylko mogę, bo jestem szczęśliwa :) aha i jest świetnym psychologiem bo pomogła mi się motywować przez ten czas, myślę że odwiedzę ją jeszcze nie jeden raz, żeby nie popełniać błędów żywieniowych bo zamierzam urodzić dzidziusia!!!!

Schudłam21 kg i poprawiły mi się wyniki, a miałam wysoki cukier, cholesterol i ciśnienie. Przemiła i przesympatyczna no i wie co robi. Szkoda że tak mało się reklamuje. Karolna Jasiejczyk

Karolna Jasiejczyk