3,4
3,3
3,2
3,3
3,2

Po biegu w maratonie uszkodziłem sobie mocno paznokieć, który uniemożliwiał mi normalne funkcjonowanie. Chirurg wzorowo podszedł do wyjaśniania problemu i błyskawicznie go rozwiązał. Obeszło się bez bólu, ani długiej hospitalizacji.

Jako nastolatek miałem sporo brodawek i różnego rodzaju znamion. Tutaj przeprowadzono mi cykl zabiegów, po których nie został ani jeden ślad przeszkadzający w życiu.

Leczyłam nadpotliwość przez wiele lat. Dopiero ten chirurg odpowiednio podszedł do problemu. Dziękuję i oceniam współpracę na pozytywną. Dbałość o pacjenta jest.

Jeżeli ktoś zamierza poprawić urodę w bezpieczny sposób bez powikłań, to proponuję odwiedziny w klinice.

Pewnie doktor jest dobrym chirurgiem ale nie powinien pracować nigdy z dziećmi. Rozmowa z tym człowiekiem to rozmowa z jego plecami, rozumiem że lekarz nie musi być sympatyczny ale ten jest obrażony że rodzic zadaje pytania. Nie daje poczucia bezpieczeństwa i nie buduje zaufania co do swoich kompetencji. Odradzam

Ciekawe czy w prywatnym gabinecie tez robi zabiegi bez znieczulenia ,zero podejscia do dzieci ,bezduszny czlowiek, nie polecam!!!

lek. z powołania. dobry człowiek jednak nie doceniany.

lek. z powołania. dobry człowiek jednak nie doceniany.

Pan doktor zlekcewarzył stan zapalny u dziecka. Okłady z kory dębu (zalecone przez lekarza) nie miały prawa pomóc, bo jak się później okazało konieczny był zabieg. Szkoda czasu i cierpienia dziecka. Nie polecam.

Rzeznik nie lekarz! Nigdy wiecej nie pojde z dzieckiem do tego czlowieka! I nie wiem czemu nadal wykonuje zawod skoro ma sprawe karna w toku! PPrzez niego zmarlo dziecko!