Lekarze Piotrków Trybunalski

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

Poradnia Dietetyczna Dla Zdrowia
Belzacka 97B
97-300 Piotrków Trybunalski

Przez lata stosowałam różne dziwne diety, które dawały krótkotrwałe efekty. Dzięki Pani Dietetyk schudłam 9kg i moja waga od ponad roku się nie zmieniła. Dziękuję za pozytywne zmiany w moim życiu.

Łukasz Tomaszewski

Prywatny Gabinet Ginekologiczny
97-300 Piotrków Trybunalski

Super lekarz.Dobre podejscie do pacjenta .Bardzo mily i uprzejmy .usg wykonuje bardzo dokladnie badanie tez.Godny polecenia lekarz.
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Aurelia Kozyrska

Przychodnia stomatologiczna
Żwirki 11
97-300 Piotrków Trybunalski

Bardzo dokładna Pani doktor. Leczenie kanałowe przebiegło bezboleśnie i w milej atmosferze. Pani doktor wszystko wytłumaczyła dzieki czemu się nie stresowałem. Śmiało polecam wizyty u pani doktor!
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Matylda Wardzińska

Przychodnia Zdrowia Psychicznego
Wojska Polskiego 2
97-300 Piotrków Trybunalski

Świetna okulistka, polecam! Pani doktor zna się na swojej pracy, a schorzenia które rozpozna dokładnie opisuje pacjentom, nie zostawiając niedomówień. Kiedy problem przerasta jej kompetencje, potrafi to szczerze przyznać i polecić specjalistę w dziedzinie. Dodatkowo jest bardzo sympatyczna.
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Agnieszka Juśkiewicz

Protetyk, Stomatolog

Pracownia Protetyczno-Ortodontyczna
Jedności Narodowej 28
97-300 Piotrków Trybunalski

Kompetentna, pewna tego co robi, potrafi wszystko wytłumaczyć, a przede wszystkim ceny nie są jak z kosmosu.Leczę się od kilku dobrych lat i gorąco polecam !Robert

dr Piotr Tomczyk

Psychoterapeuta, Rehabilitant

Centrum Rehabilitacji i Usług Medycznych BioMed
ul. Szkolna 45 , ul. Jagiellońska 9
97-300 Piotrków Trybunalski

Wspaniały gość. Więcej takich ludzi. Nie dość ze skromny to dla każdego indywidualny. Według mnie na lepszego terapeute nie moglem trafić. Bamis

dr Urszula Peda

Piotrków Trybunalski

Polecam Panią Doktor,bardzo kompetentna i uprzejma ,świetny lekarz.

lekarz Tomasz Maciejczyk

Samodzielny Szpital Wojewódzki im Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim
ulica Rakowska 15
97-300 Piotrków Trybunalski

Lekarz godny polecenia prowadził moja ciążę jak i przy porodzie mnie nie zostawił co skończył mu się dyżur o co bym go nie zapytała wszystko.jasno tlumaczyl
Opinia dodana przez: Milena

lekarz Krzysztof Brucki-Stempkowski

Internista, Diabetolog

Wojska Polskiego 127C/11
97-300 Piotrków Trybunalski

Bardzo sympatyczny lekarz, ktory chce pomoc a nie wziasc kase a takich mało Polecam cieplutko oraz zachecam do skorzystania z wizyty;)

lek. dent. Piotr Frankowski

Kostromska 64a bl. 2
97-300 Piotrków Trybunalski

Super specjalista :-) Cierpliwy, kompetentny, dokładny i delikatny. Omawia z pacjentem plan leczenia. Leczy zęby pod mikroskopem. Profesjonalista w każdym calu. Godny polecenia również w podejściu do dzieci.
Opinia dodana przez: pacjent

lekarz Katarzyna Wdowiak-Okrojek

Kardiolog

Samodzielny Szpital Wojewódzki im Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim
ulica Rakowska 15
97-300 Piotrków Trybunalski

Pani doktor to przemiła osoba z pasją i powołaniem . Duża empatia i klasa oraz profesjonalizm i rzeczowość. Godna polecenia .
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Piotr Rychlik

Lekarz medycyny ratunkowej

Kościelna 13/3
97-300 Piotrków Trybunalski

Pan Doktor jest uważny, pracowity, bardzo opanowany, potrafi złagodzić strach pacjenta. Jego wyjaśnienia o stanie badanej osoby są rozbudowane. Wzbudza zaufanie i sympatię.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Marek Miszczak

Belzacka 90/92 bl.
97-300 Piotrków Trybunalski

Bardzo dobry lekarz ,zawsze odbiera telefony i jest dostępny dla pacjenta.Sprawdza sie w sytuacjach krytycznych dla zycia a nie tylko przy wypisywaniu recept jak inni lekarze.Bardzo mi pomogl .Polecam
Opinia dodana przez: Asia

dr n. med. Marek Pilch

Urolog

Kredytowa 11
97-300 Piotrków Trybunalski

Pan doktor bez problemu zdjagnozował moją chorobę(guza pęcherza). byłem załamany, jednak podtrzymał mnie na duchu. nie owijał w bawełnę, powiedział co trzeba zrobić no i jestem zdrowy. bardzo dziękuję mu za uratowanie życia i doceniam jego kompetencję. szczerze polecam

lek. dent. Izabela Dobkowska-Gabrylewicz

Gabinet Stomatologiczny Izabela Dobkowska-Gabrylewicz
Modrzewskiego 28/30 lok. 19
Piotrków Trybunalski

Jest to pierwszy stomatolog do którego nie boję się chodzić. Zdecydowanie polecam , miła, kompetentna,delikatna ,a poza tym piękna kobieta.

lekarz Alicja Szadkowska

Lekarz rodzinny

Przychodnia
Próchnika 17
97-300 Piotrków Trybunalski

Trzeba sznnowac takich jak pani doktur,duzo czasu poswieca pacjentom,polecam

lek. dent. Aleksandra Cieślik

Kościelna 2a/17
97-300 Piotrków Trybunalski

Polecam Panią Olę za podejście do małego pacjenta. Umie nawiązać świetny kontakt, przełamać lody a dodatkowo w 100% jest zaangażowana w tym co robi.

mgr Sylwia Kuźnar-Michalska

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Przychodnia Lekarska
Rzemieślnicza 33
97-300 Piotrków Trybunalski

Bardzo miła i fachowa pomoc ze strony Pani dietetyk. Stosując się do zaleceń widać efekty, bez suplementów i innych wynalazków.
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Renata Barańska-Jaros

Internista, Diabetolog

447320740
Dmowskiego 30 b
Piotrków Trybunalski

Szanowna Pani Doktor:) Z ogromną radością pragnę Pani podziękować za serce, wnikliwość,niesienie pomocy, szacunek do pacjenta. Moja Mamusia, Marianna Badek, jest Pani doktor ogromnie wdzięczna za wszystko, czego od Pani doświadcza :):):) Życzymy Pani wszystkiego dobrego! Iwona Szmigiel i Marianna Badek Lekarz godny polecenia!!!
Opinia dodana przez: Iwona Szmigiel

lekarz Robert Walkowiak

Lekarz medycyny pracy, Internista

Przychodnia Zdrowia Psychicznego
Wojska Polskiego 2
97-300 Piotrków Trybunalski

Bardzo dobry lekarz. Kompleksowo zajmuje się pacjentem. Ma czas, jest cierpliwy. Pomaga w dokładnej diagnozie. Jest dociekliwy. Dziękuję
Opinia dodana przez: Grzegorz