Lekarze Piotrków Trybunalski

lek. dent. Marek Rajpold

Narutowicza 53
97-300 Piotrków Trybunalski

Bardzo dobre podejście do pacjenta, wizyta przebiegła bardzo szybko i sprawnie, warty polecenia dentysta!

lekarz Dorota Stankiewicz

Żeromskiego 25/27
97-300 Piotrków Trybunalski

Wspaniała Pani doktor.Mila uprzejma troskliwa przede wszystkim ma wspaniałe podejście do pacjenta.Zawsze kieruje na badania jeśli coś budzi niepokój.Tlumaczy przebieg choroby.Jest lekarzem godnym zaufania i polecenia.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Jarosław Cała

Samodzielny Szpital Wojewódzki im Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim
ulica Rakowska 15
97-300 Piotrków Trybunalski

Moja opinia, po pierwszej wizycie jest następująca: Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu! Marian Bińkowski
Opinia dodana przez: Marian

lek. dent. Marta Kaźmierczyk-Winciorek

Słowackiego 103 m. 15
97-300 Piotrków Trybunalski

Rzadko spotyka się takich specjalistów.Kompetentna,życzliwa, serdeczna,uśmiechnięta,kultura osobista na najwyższym poziomie i jeszcze do tego b.atrakcyjna. Jestem bardzo zadowolony z leczenia i juz nie boje sie dentysty.Polecam wizyty u Pani Doktor!

lek. dent. Joanna Cieplucha

ulica Armii Krajowej 22B/7
97-300 Piotrków Trybunalski

Po prostu dar dla dzieci. Syn ma 3,5 roku, od ponad roku chodzimy do "cioci Asi" - tak nazywamy ją z synem :-) Po kilku nieudanych podejściach u innych stomatologów - niby to dziecięcych - i stwierdzeniu przez jednego z nich, że małe dzieci leczy się tylko na siłę, trafiliśmy do Pani Asi. Po prostu cud, miód, malina :-) Przekonała synka do siebie (pomimo jego raczej kiepskich wcześniejszych spotkań ze ...
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Anna Strzelczyk

ul. Migdałowa 33
97-300 Piotrków Trybunalski

Ja jestem Panią dr zachwycona. Cudowna i lekarz i człowiek. Zawsze pomoże i nie odmówi przyjęcia. Dobry fachowiec, nigdy nie pomyliła się z diagnozą . Godna polecenia.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Janusz Przybył

Przychodnia Zdrowia Psychicznego
Wojska Polskiego 2
97-300 Piotrków Trybunalski

Bardzo dobry lekarz, wystawia bardzo prawdziwe choroby i przepisuje skuteczne leki. Polecam bardzo tego lekarza. Bardzo zna się na tym kim jest pacjent i na co choruje. Jeszcze raz bardzo dobry lekarz.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Grzegorz Famulski

Lekarz rodzinny

Sygietyńskiego 5/13
97-300 Piotrków Trybunalski

Polecam. Bardzo miły, sympatyczny i kompetentny lekarz. Takich lekarzy szukać ze świecą. Chory w stanie leczenia onkologicznego w gabinecie czuje się jak by przyszedł na rozmowę do przyjaciela . Wszystkiego dobrego dla pana doktora,dużo zdrowia. Pozdrawiam BB
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Anna Daszkowska-Gorząd

Neurolog

Słowackiego 98 (Medyk)
97-300 Piotrków Trybunalski

Doskonała Pani Doktor. Polecam wszystkim , bardzo rzetelnie przeprowadza wywiad i bardzo chce pomóc.

lek. dent. Paweł Gniewaszewski

Żeromskiego 25/27
97-300 Piotrków Trybunalski

Szczerze polecam dr. Pawła Gniewaszewskiego Pełen profesjonalizm , wszystko wytłumaczone, leczenie na najwyższym poziomie Uratował mój uśmiech
Opinia dodana przez: Ana

lekarz Mariusz Gębski

Samodzielny Szpital Wojewódzki im Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim
ulica Rakowska 15
97-300 Piotrków Trybunalski

Bardzo dobry fachowiec, miły uprzejmy, uczynny, naprawdę umie wczuć się w cierpienie człowieka, jest przesympatyczny i reaguje natychmiastowo z leczeniem.
Opinia dodana przez: Henryk

Grzegorz Paradowski

Stomatolog, Protetyk

darmed
Słowackiego 144 lok. 49
97-300 Piotrków Trybunalski

Trafiłam do pana doktora z polecenia i jak sie okazało była to świetna decyzja. Idąc na wizytę bałam się ,ale już po paru minutach poczułam sie dobrze, pan dr. Paradowski oprócz tego że jest świetnym dentysta i ceni sobie precyzje ,jest przemiłym człowiekiem ,na co bardzo zwracam uwage idac do gabinetu. Udziela odpowiedzi na każde pytanie, tłumaczy i doradza. Śmiało moge stwierdzic ze to dentysta z powołania, zdecydowanie polecam .

dr n. med. Jarosłąw Uciński

Internista, Pulmonolog

Kobyłeckiego
Piotrków Trybunalski

Wysokiej klasy specjalista o imponującej wiedzy i wszechstronnym doświadczeniu klinicznym z zakresu pulmonologii. Z profesjonalnym podejściem, w którym priorytetem zawsze jest pacjent. Wystarczyła jedna wizyta, żeby Pan doktor dobrze rozpoznał u żony dolegliwości ze strony układu oddechowego i zaproponował odpowiednie leczenie. Jeśli ktoś szuka znakomitego fachowca - serdecznie polecam !!! Sebastian
Opinia dodana przez: SEBASTIAN BEDNAROWSKI

lekarz Włodzimierz Batorowski

Psychiatra

97-300 Piotrków Trybunalski

Bardzo dobry lekarz, pełny profesjonalizm, ujmująca kultura osobista, a nadto indywidualne podejście do pacjenta i jego choroby. Szczerze polecam.

lekarz Izabela Mękarska-Paradowska

darmed
Słowackiego 144 lok. 49
97-300 Piotrków Trybunalski

Pani Doktor niezwykle miła i uśmiechnięta 🙂 Poświęca jak najwięcej czasu aby wytłumaczyć rodzicowi jak postępować z dzieckiem w czasie choroby oraz informuję dokładnie jak dana choroba przebiega. Bardzo serdecznie polecam 👍
Opinia dodana przez: Mariola

lek. dent. Michał Osica

NZOZ EURODENT
ul. Franciszka Żwirki 11
97-300 Piotrków Trybunalski

Przemiły super wizyta usunięcie 10 sek mega zadowolona .zero bólu bardzo fajny stomatolog pierwszy raz bez stresu poszłam wart polecenia
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Marek Dominiak

NZOZ Hipokrates
ul. Rzemieślnicza 33
97-300 Piotrków Trybunalski

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. wiem co piszę, znam Pana Doktora od wielu lat i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona z opieki medycznej

dr Jolanta Matras

Piotrków Trybunalski

Uwielbiam Panią doktor jest wesoła, kompetentna, potrafi poradzić i leczyć. Polecam ;)

lekarz Dariusz Kulma

Rehabilitant, Neurolog

Przychodnia Wielospecjalistyczna Centrum Medyczne
Armii Krajowej 15
97-300 Piotrków Trybunalski

Najlepszy lekarz jaki mógł mi się trafić w życiu mojego 32 -letniego syna Łukasza. Syn choruje na DPM i padaczkę lekooporna to dzięki odpowiednio dobra ym lekom syn nie ma ataków,nie ślini się i już nie jest pampersowany. Bardzo jestem wdzięczna lekarzowi Panu Dariuszowi Kulmie za podejście do mojego syna,skuteczne leczenie i miłe usposobienie takie ludzkie nie wyniosłe jakie mają co,niektórzy lekarze! Z czystym sumieniem polecam tego lekarza!😊❤️
Opinia dodana przez: Agnieszka

Grzegorz Famulski

ul. Łódzka 45
97-300 Piotrków Trybunalski

Polecam, przyjmuje na starej Łódzkiej.sympatyczny dobry, miły a najważniejsze kompetentny, poważnie traktujący pacjentw.