Lekarze Piotrków Trybunalski

lekarz Lilianna Grześkiewicz

Psychiatra

Słowackiego 98 (Medyk)
97-300 Piotrków Trybunalski

NIE POLECAM NIKOMU TEJ LEKARKI,PRZEPISUJE LEKI JAK JEJ WYGODNIE I JAKIE MAJA SIE SPRZEDAWAC.BRAK ZAINTERESOWANIA PACJENTEM KOLEJKI KILOMETROWE ALE PO L4.JAK POSZŁAM DO PANI DOKTOR PO ROCZNEJ PRZERWIE BO MOJA CHOROBA POWRÓCIŁA TO DOŚĆ ŻE MNIE NIE PRZYJĘŁA BO STWIERDZIŁA ŻE NIE ZAJĘŁAM SOBIE KOLEJKI A TO BYŁO PO 3 GODZINACH SIEDZENIA NA KORYTARZU TO JESZCZE MI POWIEDZIAŁA ZE DRUGI RAZ ZWOLNIENIA NIE WYPISUJE,TYLKO KTO POWIEDZIAŁ ZE JA POSZŁAM PO ...

lekarz Jarosław Droś

Urolog

Polna 13/13A
97-300 Piotrków Trybunalski

Brak komputera w gabinecie aby ocenić badanie na płytce z urografi trzeba położyć się do szpitala coś jest nie tak!!!!
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Paweł Sochaczewski

Prywatny Gabinet Lekarski
Słowackiego 87/89
97-300 Piotrków Trybunalski

Ten pan nie powinien być lekarzem. Trafiłam Do szpitala w Turku w 8 tygodniu ciąży z krwawieniem. Była sobota popołudniu, więc "pan doktor" był strasznie zniesmaczona faktem,że w ogóle musi mnie zbadać i przyjąć na oddział. W niedzielę rano krwawienie się mocno nasililo, więc zgłosiłam to na obchodzie, po czym reakcja "pana doktora" była nastepujaca: ja na to nic nie poradzę!!!! Po kilku godzinach zgłosiłam się do pielęgniarek,ponieważ krwawienie nie ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Bożena Maj-Badurska

Neurolog

Słowackiego 98 (Medyk)
97-300 Piotrków Trybunalski

NIEMIŁA, OPRYSKLIWA, OLEWAJĄCA BRAK JAKIEJKOLWIEK ROZMOWY I ZAINTERESOWANIA NIE POLECAM, JEST KOMPLETNIE NIE ZAINTERESOWANA PACJENTEM
Opinia dodana przez: ANONIM

lekarz Edyta Janowska

Radiolog

P.O.W. 6/7
97-300 Piotrków Trybunalski

Nie polecam szanownej Pani doktor . Przyszłam do przychodni ze schorowaną babcią która ledwo dotarła na badanie. Miałyśmy wizytę na 18:10 a przy rejestracji stałyśmy już o 18:11. Pani doktor stwierdziła ze nas nie przyjmie była bardzo nieprzyjemna i chamska. Przez to że badanie było umówione na tak późną porę nie mogłam znaleźć innego miejsca w którym badanie zostanie wykonane . Do tego wszystkiego do rozmowy włączył się kierownik który ...
Opinia dodana przez: Sandra

lekarz Dorota Jaros

tijhnthjuyhtr5fgyhtg huju8jy7h hgvgkin ygcsexyh hnfrtc

lekarz Anita Strączyńska-Niemiec

Przychodnia Zdrowia Psychicznego
Wojska Polskiego 2
97-300 Piotrków Trybunalski

Lekarka bardzo nieprzyjemna, brak poprzedniego usg wywołał u niej agresję wraz z przeklenstwami. Nie dała dojść do słowa. Opryskliwa. Brak zrozumienia. Nie polecam
Opinia dodana przez: Ada

lekarz Elżbieta Radziszewska

Słowackiego 13 m. 22
97-300 Piotrków Trybunalski

Pani Radziszewska nie jest lekarzem (nie praktykuje) Politykuje ,nie powinna występować w rankingu .
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Piotr Józef Ziółkowski

Powiatowy Zespół Opieki Zdrowotnej w Piotrkowie Trybunalskim - Szpital - Oddział chirurgiczny
Rossevelta 3
97-300 Piotrków Trybunalski

Lekarz bardzo niekompetentny , w czasie wizyty nie rozpoznał złamania kostki z przesunieciem -być może w czasie wykładów nie zwracał uwagi lub był nieobecny. Po dwóch tygodniach powrócilam do szpitala gdzie inny lekarz zapytał się mnie dlaczego poruszamy się ze złamaną nogą?!!!

lekarz Stanisława Dryja

Romana Dmowskiego 37
97-300 Piotrków Trybunalski

Lekarka niemiła, niesympatyczna, humorzasta, zupełnie niezainteresowana pacjentem (pacjent - zło konieczne)

lekarz Ewa Walter

medyk
Daniłowskiego 4b lok. 4
97-300 Piotrków Trybunalski

Nie polecam pani doktor, corke po urodzeniu wypisala z zoltaczka, nie zalecila badan kontrolnych po wyjsciu ze szpitala i po dwoch dniach pobytu w domu znow trafilysmy do szpitala!
Opinia dodana przez: K

lek. dent. Anna Toszek

Słowackiego 67/Armii Krajowej 18
97-300 Piotrków Trybunalski

Po raz pierwszy miałam kontakt z tą Panią stomatolog, po nieprzespanej nocy mojej 7 letniej córki, z powodu bólu zęba i po długich poszukiwaniach lekarza, bo to okres urlopowy (sierpień) dostałam się do gabinetu Pani doktor. Po zapytaniu czy przyjmie dziecko z bólem zęba...usłyszałam...NIE MA OPCJI DO TRZYNASTEJ MAM UMÓWIONYCH PACJENTÓW i ten ton...PORAŻKA... jak już znalazłam Panią, która nas przyjęła, nawet bez kolejki, moje dziecko siedziało 10 minut na ...

lekarz Hanna Rybicka-Pawłowicz

Żeromskiego 25/27
97-300 Piotrków Trybunalski

Stanowczo nie polecam. Pani dr. jest nieuprzejma,opryskliwa,arogancka.Powinna raczej pracować w żandarmerii.

lek. dent. Małgorzata Serafin

Prywatny Gabinet Lekarski
Słowackiego 128 c
97-300 Piotrków Trybunalski

W skutek totalnego braku profesjonalizmu tej Pani straciłam ząb! Jak można nie mieć podstawowych wiadomości o leczeniu.
Opinia dodana przez: maksym

lekarz Katarzyna Włodarczyk-Śliwińska

Polna 13/13A
97-300 Piotrków Trybunalski

Osoba chamska z brakiem podejścia do pacjenta!!! Nie polecam!!! Lekarz niedokładny, nieuprzejmy. Czułam się jak krowa. Dosłownie. Ból niesamowity, nie wspominając o pozostawionym urazie.
Opinia dodana przez: Lena

lekarz Maciej Szczepaniak

Samodzielny Szpital Wojewódzki im Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim
ulica Rakowska 15
97-300 Piotrków Trybunalski

Trudno nazwać lekarzem człowieka ,który zamiast udzielić pomocy pacjentowi na SOR ,jest arogancki,beszczelny i w karcie wypisuje niezgodne z faktem dane. Podaje wyniki badań,które nie miały miejsca bo "łaskawaca" nie znalazł kilku minut dla pacjenta ,który dwie godziny oczekiwał na pomoc. Fałszerstwo,arogancja i brak empatii.
Opinia dodana przez: Renata

dr n. med. Bogdan Marut