Lekarze Piotrków Trybunalski

lekarz Łukasz Kalinowski

Samodzielny Szpital Wojewódzki im Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim
ulica Rakowska 15
97-300 Piotrków Trybunalski

Cudowny lekarz. Pełen profesjonalizm i super podejście do pacjenta. Dzięki doktorowi kolano wyleczone :)
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr Małgorzata Grubba

Kardiolog

Piotrków Trybunalski

Wspaniała pani doktor.Od pierwszej minuty dała się poznać jako fachowiec i jako człowiek,który szanuje pacjenta.Gdy wszedłem do gabinetu,nawet wstała z miejsca,przywitała się,podała rękę i z uśmiechem zaprosiła,żebym usiadł.Wysłuchała co mi dolega,zadała kilkanaście pytań w celu postawienia trafnej diagnozy juz nie mówiąc o skupieniu podczas badania.Wizyta trwała 30 minut,gdzie żaden lekarz nie poświęca tyle czasu pacjentowi.Z całego serca polecam tą panią doktor,bo teraz serce moje jest w o wiele lepszej kondycji.Bardzo ...

lek. dent. Ilona Gawlińska

Jagiellońska 9
97-300 Piotrków Trybunalski

Rewelacja! Szybka, dokładna, profesjonalna obsługa. Leczenie praktycznie bez bólu. Świetne podejście do pacjenta. Bezkonkurencyjna!

Andrzej Boroń

Przychodnia Nr 1 - Filia
Słowackiego 5
97-300 Piotrków Trybunalski

Kompletnie nie zgadzam sie z ta nieprzychylna opinia o dr Boroniu. mysle , ze nie zasluguje on na to po latach pracy i sercu wlozonemu w swoj zawod. Lecze sie u pana Boronia odkad bylam dzieckiem (ponad 20 lat). Mialam okazje wyprobowac innych i dobrych i zlych dentystow ale z wielkim szacunkiem oddaje najwyzsza note panu Andrzejowi. Profesjonalny, czysty, dba o komfort pacjenta, potrafi wyjasnic rzeczowo proces i cel wykonywanych ...
Opinia dodana przez: Agata Derewenda

Lidia Nowak

Przychodnia Okulistyczna
Krakowskie Przedmieście 1
97-300 Piotrków Trybunalski

Bardzo miła pani doktor, super podejście do dziecka. Mój synek przerazliwie bał się lekarzy, jej pierwszej udalo się go przekonać by chociaż przez chwile przestał płakać na wizycie, Został jej pacjentem naturalnie. Teraz wizyty wyglądają zupelnie inaczej, nie ma płaczu , paniki u dziecka i stresu u nas. Szkoda tylko, ze nie myje rąk po kazdym pacjecie, to troche razi. No i zawsze jest antybiotyk i stos innych leków.
Opinia dodana przez: stokrotka81

dr Adam Fidziański

Położna, Ginekolog

mister med
Piotrków Trybunalski

bardzo dobry lekarz, z poczuciem humoru i z pohamowaniem do sytuacji w jakiej się znajduje pacjentka.. potrafi rozśmieszać pacjentki, gdy te są bardzo zestresowane.. lekarz godny polecenia
Opinia dodana przez: Anoniim

lekarz Joanna Stec

Dermatolog

al. 3 Maja 36/38
Piotrków Trybunalski

Super lekarz jedyny który pomógł mi wyleczyć trądzik. Pomogła również moim dziecią które miały problemy skórne. Polecam
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Dorota Sierant-Kalicka

Słowackiego 67/Armii Krajowej 18
97-300 Piotrków Trybunalski

Polecam Panią Doktor Dorotę Sierant- Kalicką. Profesjonalna i sympatyczna. Wizyta Taty, starszego Pana przebiegła w miłej atmosferze.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Jarosław Remisz

Ginekolog położnik, Ginekolog

Medicall
97-300 Piotrków Trybunalski

Swoimi spostrzeżeniami na temat pana dr Jarosława Remisza dzielę się w niemal 2 lata od przyjścia na świat mojego pierworodnego synka, zatem nie są one formułowane pochopnie lub pod wpływem silnych emocji, towarzyszących świeżo upieczonej mamie. To przemyślana i szczera refleksja na temat niezwykłego człowieka i wspaniałego fachowca, którego opiece z całą pewnością ponownie oddam zarówno siebie, jak i moje dziecko, gdy tylko ponownie zajdę w ciąże. Do pana doktora ...
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Zbigniew Ostrowski

Samodzielny Szpital Wojewódzki im Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim
ulica Rakowska 15
97-300 Piotrków Trybunalski

Polecam wszystkim dr. Ostrowskiego. Jest to lekarz, któremu można zaufać w pełni. Miałam skręcony staw skokowy. Długi okres leczenia przeszłam, możliwości już wszystkie wykorzystałam jakie były możliwe. Leczyłam się przez pewien czas w Bełchatowie, niestety tam lekarze tacy byleby mieć pacjenta z głowy i nic nie pomogli, leczenie zakończyli z naderwanymi więzadłami.. Doktor Ostrowski na pierwszej wizycie wysłał mnie do Łodzi na rezonans, na którym wyszło co wyszło. 16 czerwca ...

lekarz Agnieszka Paliwoda

Psychiatra

Piotrków Trybunalski

z czystym sercem mogę każdemu polecić Panią Doktor. Gdyby każdy lekarz miał takie podejście jak ona to byłoby super. Nie zbywa, wykazuje zainteresowanie, serdeczna, chętna do rozmowy, pomocna.
Opinia dodana przez: Daniel

lekarz Rafał Balicki

Słowackiego 128 c
97-300 Piotrków Trybunalski

Godny polecenia, dokładny, rzetelny i znający się na tym co robi lekarz. Od dziesięciu lat jesteśmy pod opieką lekarza Balickiego i od kilku lat również nasi synowie. Polecam!
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Małgorzata Szweczyk

Psychiatra

piotrków tryb
Piotrków Trybunalski

Najlepszy lekarz w Piotrkowie Tryb., miła słucha ,a przede wszystkim rozmawia z pacjentem . Gorąco polecam

lekarz Malgorzata Boczar-Galkowska

Lekarz rodzinny

Kościelna 2a/17
97-300 Piotrków Trybunalski

Bardzo dobra Pani Doktor. Bardzo miła i ciepła. Portrafi wytłumaczyć chorobę.

lekarz Ilona Jahn

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Przychodnia
Polna 13/13A
97-300 Piotrków Trybunalski

Pani doktor chyba kompetentna, mam wrażenie ,ze jej wizyty trwają w nieskończoność mimo ,że przychodzi się po receptę trwają zazwyczaj pół godziny i umoralnia cie odnośnie twojego życia. Nie obchodzi ją fakt ,że jest się osoba bez pracy i nie stać człowieka na wykwintne rarytasy. Dlatego najlepiej nie mówić ,że coś ci dolega. Kiedy prosi się o to by leki były wypisane na osobnych receptach , bo taniej można je ...
Opinia dodana przez: Maria

dr Małgorzata Badowska

Piotrków Trybunalski

Wspaniałe podejście do chorego.Polecam gorąco.Pierwszy raz spotkałam tak milą panią doktor. Godna polecenia.Komunikatywna i kompetentna.
Opinia dodana przez: joanna

lekarz Leszek Białaczewski

Laryngolog

medyk
Daniłowskiego 4b lok. 4
97-300 Piotrków Trybunalski

prosze o kontakt do pana doktora Białaczewskiego...bardzo pilna sprawa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: kasia

lekarz Violetta Wegienko

Dermatolog

al. 3 Maja 36/38
Piotrków Trybunalski

To chyba najlepszy lekarz dermatolog, u jakiego byłem. Problem, z którym przyszedłem, został szybko i trafnie zdiagnozowany. Samo leczenie było długie, ale Pani doktor służyła za każdym razem radą. Na wszelkie niepożądane reakcje organizmu na leki reagowała bardzo czujnie. Zdecydowanie polecam!

lek. dent. Barbara Głowacka-Sokalska

Sienkiewicza 24/26
97-300 Piotrków Trybunalski

Bardzo miejsce na leczenie zębów, super obsługa, przystępne polecam, przystępne ceny zarówno jeżeli chodzi o stomatologię jak i o medycynę estetyczną. I jeszcze jedno wszystko sterylne i czyściutkie. Polecam
Opinia dodana przez: Ja

lek. dent. Igor Łobodziński

Przychodnia Zdrowia Psychicznego
Wojska Polskiego 2
97-300 Piotrków Trybunalski

Pełen profesjonalizm, Pan Igor informuje o wszystkim co robi. Długi czas oczekiwania na wizytę rekompensowany jest przez brak zastrzeżeń do wykonanej pracy. Korzystam z jego usług i leczenia od wielu lat. Koszt za wizytę/ leczenie są umiarkowane. Polecam, jeśli ktoś ceni sobie należycie wykonana pracę i miła atmosferę panująca w gabinecie.
Opinia dodana przez: Aleksandra