dr n. med. Tadeusz Issat

Ginekolog, Ginekolog położnik

Każdej kobiecie z całego serca życzę znalezienia takiego ginekologa. Czuję się przy nim bezpiecznie, gotowa powierzyć swoje zdrowie w jego doświadczone ręce i otwarty umysł. Nie do opisania.

bardzo przyjemny człowiek, przy nim poczułam się naprawdę pewnie. było szybko, na temat i z humorem. polecam

Pan doktor przyjmował mój poród i był fantastyczny. Mam nadzieję, że przy następnym dziecku też trafię na niego :)

Bardzo sympatyczny, kompetentny i pomocny lekarz. Z cierpliwością odpowiada na każde pytanie, skupia się na problemie i szuka najlepszych rozwiązań dla pacjentki.